SeverusSnape SeverusSnape komentáře u knih

Sanctum Sanctum Madeleine Roux

Lehce horší než Asylum,jinak mne to bavilo číst

Sonety Sonety William Shakespeare

Krásné

Stránky světa Stránky světa Kai Meyer

Kniha mě zaujala obálkou a anotací,rozhodně nelituji je to krásná a kouzelná knížka.Ze začátku jsem trochu tápala,ale pak se to skvěle rozjelo.Očekávám svou dušeknihu každým dnem

Vzdušné zámky Vzdušné zámky Jacqueline Wilson

Miluju tuto autorku už od dětských let

23.03.2017 5 z 5

Pokoj Pokoj Emma Donoghue

Skvělé čtení,plné zvratů.Z pohledu malého chlapce Jacka,který je se svou maminkou zavřen před okolním světem.Pak se jim podaří utéct a snaží se začlenit do normálního světa.Mistrně napsáno,kniha plná citů

Dcera Dcera Kiera Cass

Ach bože dcera je ještě větší ufňukanec než její matka

22.03.2017 2 z 5

Oživovateľ Oživovateľ Seth Patrick

Napínavý a strhující,mrazivý příběh s velmi zajímavým a zvláštním námětem

22.03.2017 4 z 5

Jako zabít ptáčka Jako zabít ptáčka Harper Lee

Překrásná kniha,která Vám změní pohled na život.Začnete úplně jinak přemýšlet a vidět věci kolem sebe

Adaptace Adaptace Miroslava Varáčková

Byla jsem dost skeptická vzhledem k národnosti autorky,ale můžu říct jen WOW!!Fakt skvělá knížka

Selekce Selekce Kiera Cass

Čekala jsem trochu víc a nemůžu si pomoct,ale America je strašná fňukna....

Kulička (3 povídky) Kulička (3 povídky) Guy de Maupassant

Opravdu se mi to líbilo,sáhla jsem po knize pouze,že byla k maturitě,povídky totiž moc nemusím a byla jsem mile překvapena.Nejlepší povídka,kterou jsem přečetla

Jedovatá slova Jedovatá slova Maite Carranza

Rozhodně zajímavé téma,akorát na můj vkus moc rozvleklé s velmi pomalým spádem.Ne každému způsob psaní sedne

22.03.2017 4 z 5

Radleyovi - Upíři odvedle Radleyovi - Upíři odvedle Matt Haig

Vtipné,upíři trošku jinak

22.03.2017 3 z 5

Hannibal - Zrození Hannibal - Zrození Thomas Harris

Určitě přečíst,zjistíte zde vše o Hannibalově ranném životě,který Vás uvede do děje.Prostě pro mne je Hannibal něco jako Bůh,jo zní to divně,ale je to tak

Hannibal Hannibal Thomas Harris

SeverusSnapeSeverusSnape dnes
Miluju a milovat budu.Úžasná knížka od úžasného autora.Kniha je až neuvěřitelně propracovaná a skvěle se čte.

Mlčení jehňátek Mlčení jehňátek Thomas Harris

Miluju a milovat budu.Úžasná knížka od úžasného autora.Film není špatný,ale z knihou se nedá srovnat.Kniha je až neuvěřitelně propracovaná a skvěle se čte.

22.03.2017 5 z 5

Pátračka Gilda a Mrtvá schránka Pátračka Gilda a Mrtvá schránka Jennifer Allison

No prostě Gilda,co víc si přát

20.03.2017 4 z 5

Opravdu nápadité a vtipné čtení -sloních Soňa

20.03.2017 5 z 5

Arthur Spiderwick: Klíč k určování kouzelných tvorů ve světě kolem nás Arthur Spiderwick: Klíč k určování kouzelných tvorů ve světě kolem nás Tony DiTerlizzi

Náhodou jsem na ni narazila v antikvariátů a velmi mne zaujala svými kralsnými ilustracemi,tak jsem si ji koupila a nelituji!Krásná magická knížka

Nana Nana Émile Zola

Líbila se mi mnohem víc jako zabiják.Trošku mi připomínala Dámu s kaméliemi.Poutavá naturalistická četba plná životních zvratů,jak už u Zoli bývá