SeverusSnape SeverusSnape komentáře u knih

Psycho: Sanatorium Psycho: Sanatorium Chet Williamson

Jsem nadšena.Mistrovsky zakomponovaný děj plný zvratů,sedl mi autorův styl psaní a jeho vyjadřování.Norman mi byl velmi sympatický a přirostl mi k srdci,děj je velmi psychologicky založen,mě se tenhle typ velmi líbí,rozhodně čtivá a napínavý kniha,ke které se jistě v budoucnu vrátím

Zahrada spáčů Zahrada spáčů Lisa Heathfield

Velmi zvláštní kniha,ale líbila se mi..Byla něčím zvláštní

30.03.2017 5 z 5

1984 1984 George Orwell (p)

Tato kniha mne absolutně uchvátila,byla čtivá a velmi zajímavá.Donutí Vás smýšlet úplně jinak o životě.Je to úžasné dílo,které jsem přečetla za den.Rozhodně nelituji a myslím si,že by si to měl alspoň jednou za život přečíst každý

Heidi, děvčátko z hor Heidi, děvčátko z hor Marie-José Maury

Četla jsem jako malá,překrásné

30.03.2017 5 z 5

Candide Candide Voltaire (p)

Zajímavé dílo na tehdejší dobu..Kniha byla velice čtivá a místy mě i velmi pobavila

29.03.2017 5 z 5

Chvíle před koncem Chvíle před koncem Lauren Oliver

Velmi zajímavý námět,ale hlavní hrdinka mi nebyla vůbec sympatická.

28.03.2017 5 z 5

Serafina a čarodějná hůl Serafina a čarodějná hůl Robert Beatty

První díl jsem nečetla,ale vůbec mi to nevadilo.Skvělý námět,úžasně popsaný dům a přilehlé lesy.Knihu jsem četla jedním dechem.,struhující děj,rozhodně jsem se nenudila

28.03.2017 5 z 5

Idiot Idiot Fjodor Michajlovič Dostojevskij

Popravdě řečeno byla jsem dost zmatená a za pletená do tohoto příběhu.Ruské autory zrovna moc nemusím,jsou takoví rozvláční...Sto lidí,sto chutí,prostě mě osobně se to nelíbilo a příběh mne neupoutal.

27.03.2017 4 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Já nevím asi jsem úplně blbá,už to čtu asi po 4 a furt to nechápu,připadá mi to jako blbabol a nechápu,co je na knize tak vychvalované.Za mne 1 hvězdička

26.03.2017 odpad!

První První Kiera Cass

No jak to asi mohli skončit,když se kniha jmenuje První??

26.03.2017 4 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Milostný trojúhelník a věcně ufňukaná America,která neví co chce

26.03.2017 3 z 5

Velký objev Huga Cabreta Velký objev Huga Cabreta Brian Selznick

Kniha má překrásné ilustrace,ale děj se mi moc nelíbil

26.03.2017 3 z 5

Ezopove bájky Ezopove bájky Ezop

Poučné

Piráti z Pompejí Piráti z Pompejí Caroline Lawrence

Krásná dobrodružná knížka pro mládež

26.03.2017 5 z 5

Úkladní vrazi v Neronově paláci Úkladní vrazi v Neronově paláci Caroline Lawrence

Krásná dobrodružná knížka pro mládež

Alenčina čítanka Alenčina čítanka Eduard Petiška

SeverusSnapeSeverusSnape dnes
Četla jsem ji když jsem byla malinká a pamatuji si,že byla velmi hezky napsaná a krásně ilustrovaná

Anička a básnička Anička a básnička Eduard Petiška

Nová holka Nová holka Meg Cabot

Celkem mne pobavila,ale číst znovu bych ji asi nechtěla

Neslyšno Neslyšno Richelle Mead

Velice zajímavý námět o neslyšící komunitě,kteří jsou závislý jen na těžbě,za kterou dostávají základní věci a potraviny pro život.Fei mi byla sympatická a celkově se mi tato kniha velmi líbila.

Nejsem sériový vrah Nejsem sériový vrah Dan Wells

Chytlavé čtení,které se výborně četlo a fajn zápletka

25.03.2017 5 z 5