seracén seracén komentáře u knih

Červená, bílá a královsky modrá Červená, bílá a královsky modrá Casey McQuiston

Hezký příběh, i když za mne trochu zklamání.Nejvice se mi asi líbily emaily.Zbytek knihy se tak nějak opakoval a protahoval.

28.10.2022 2 z 5

Anti-přítel Anti-přítel Penelope Ward

Pěkný příběh,hezké zpracování,kniha mě mile potěšila.

28.10.2022 4 z 5

Setkání Setkání Lydia Strong

Velmi jsem se těšila na další knihu,ale trochu mě zklamala.Třeba povídka,, V pasti''je jen opsaná z webu Lydie Strong,kde již některé své povídkyuveřejnila.Naopak povídka Bunny a Zrcadlo byla pěkná a nezklamala,

28.10.2022 3 z 5

Zrcadlo Zrcadlo Lydia Strong

Krásný příběh,tato autorka nikdy nezklame,jen mi bylo líto Calvina byl super, škoda,už se nemohu dočkat další knihy.

23.08.2022

Jsem tu pro tebe Jsem tu pro tebe Lenka Křížová

Má třetí kniha od autorky a mohu říci, že opět nezklamala, pěkný příběh, těším se na další knihy.

22.05.2022 5 z 5

V pasti V pasti Lydia Strong

Krásný příběh nabitý emocemi,nemohla jsem se odtrhnout ,jen ten konec ...to snad ne? Tak to nesmí skončit,ta povídka na stránkách autorky mi navodila chuť na pokračování ještě více!

25.11.2021

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

Krásný příběh,ještě lepší než On+My.Nemohu se dočkat dalších jejich knihy.Mám ráda příběhy od Elle Kennedy ,ale spolu se Sarinou Bowen jsou nepřekonatelné.

09.06.2021 5 z 5

My My Elle Kennedy

Lepší než předchozí díl, ty dva:),bezva příběh, už se těším na ,,Přísně tajné ",měl by to být podobný příběh, mohu jen doporučit.

31.05.2021

On On Elle Kennedy

Skvělå kniha,podle mě patří k nejlepším v tomto žánru, nemohla jsem se odtrhnout*****

31.05.2021

Lazar Lazar Lars Kepler

matčina hra

30.10.2019

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Má první od Roberta Bryndza,a rozhodně ne poslední.Uz se nemohu dočkat další jeho knihy.

07.10.2019

Volný pád Volný pád Lee Child

Zase napínavý příběh, jsem ráda za návrat 110 jednotky, nezahrávejte si se zvláštními vyšetřovateli, za Neagleovou a Dixonovou,příběh je plný napětí a zvratů, nemohla jsem se odtrhnout,nezklamala.

07.10.2019

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Kniha opět nezklamala,nemohla jsem se odtrhnout,už se těším na další knihu.

19.09.2019 5 z 5

Zítra bude po všem Zítra bude po všem Lee Child

Kniha opět nezklamala,je to prostě pan spisovatel, napětí a nepřekonatelný Reacher, už se těším na Rozstřel,.

13.09.2019

Stalker Stalker Lars Kepler

Má první od této dvojice autorů, ale nejsem zklamaná, příběh od počátku chytne a už nepustí.

04.05.2019

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Má první kniha od tohoto autora,po Robertu Bryndzovi se zařadil mezi mé oblíbené autory detektivek,napětí od začátku až do konce,nemohla jsem se odtrhnout,z utrpení obětí bylo člověku zle,ale na druhou stranu se nezachovali moc dobře, hlavně poslední,která vydala necitelné komentáře ,měla jsem z toho rozporuplné pocity,skvělá kniha už jsem si zakoupila další a myslím ,že tou to neskončí.

25.04.2018

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Moje první kniha od Roberta Bryndzy a určitě ne poslední.Napínavá od začátku do konce.

24.02.2018

Pekelná krev Pekelná krev James Rollins (p)

Tato série mne neuchvátila, jako ostatní autorovy knihy,Sigma force je daleko poutavější a napínavější.Taková oddechovka.

04.08.2017

Labyrint z kostí Labyrint z kostí James Rollins (p)

Opět skvělá kniha,autor prostě nezklame.

04.08.2017

Lékaři hanby: Pravda o lidských morčatech v Osvětimi Lékaři hanby: Pravda o lidských morčatech v Osvětimi Betty Truck

Děsivá,co museli lidé vytrpět je hrozné,nikdy by se na ta zvěrstva nemělo zapomenout!

18.06.2017 5 z 5