senuf

Všechno mi řekniVšechno mi řekniLisa Jackson

Na všechny postavy a vztahy mezi nimi aby si člověk nakreslil graf. Příběh má dobrý potenciál, ale tak nějak nevyužitý. Váhal jsem mezi 2 a 3, dávám 3 za posledních 50 stránek, kde kniha konečně dostává spád.

19.06.2020

Ze života fotografaZe života fotografaPetr Jan Juračka

Petr je prostě blázen v nejlepším slova smyslu

18.04.2019

Raději zešílet v divočině. Setkání s šumavskými samotářiRaději zešílet v divočině. Setkání s šumavskými samotářiAleš Palán

Kniha roku. A pro šumavského rodáka neskutečné pohlazení po duši.

16.07.2018

Smrtící genSmrtící genRobin Cook

Nejdřív 300 stran nudy a pak 50 stran děje, který bohužel už ani není napínavý, protože už téměř od začátku je jasná celá pointa. Tahle kniha nebavila.

08.10.2017

Neuvěřitelně vtipná a zábavná kniha. Jak příběhem, tak jazykem, jakým je napsaná (mimochodem výborný překlad). Tak trochu švédský Forrest Gump.

02.10.2017

Mandolína kapitána CorellihoMandolína kapitána CorellihoLouis De Bernières

Nádherná kniha, nádherný překlad. Místy humorná k popukání, místy drsná až na dřeň. Už po prvních pár desítkách stránek mi bylo jasné, že se mi do ruky dostalo (kniha zakoupena za 10 korun jako vyřazená z městské knihovny) něco vyjímečného. Zasloužila by si 6 hvězdiček. Nemám co dodat, vše už tady bylo řečeno.

01.06.2017