senuf senuf komentáře u knih

Všechno mi řekni Všechno mi řekni Lisa Jackson

Na všechny postavy a vztahy mezi nimi aby si člověk nakreslil graf. Příběh má dobrý potenciál, ale tak nějak nevyužitý. Váhal jsem mezi 2 a 3, dávám 3 za posledních 50 stránek, kde kniha konečně dostává spád.

19.06.2020 3 z 5

Ze života fotografa Ze života fotografa Petr Jan Juračka

Petr je prostě blázen v nejlepším slova smyslu

18.04.2019 5 z 5

Kniha roku. A pro šumavského rodáka neskutečné pohlazení po duši.

16.07.2018 5 z 5

Smrtící gen Smrtící gen Robin Cook

Nejdřív 300 stran nudy a pak 50 stran děje, který bohužel už ani není napínavý, protože už téměř od začátku je jasná celá pointa. Tahle kniha nebavila.

08.10.2017 2 z 5

Neuvěřitelně vtipná a zábavná kniha. Jak příběhem, tak jazykem, jakým je napsaná (mimochodem výborný překlad). Tak trochu švédský Forrest Gump.

02.10.2017 5 z 5

Mandolína kapitána Corelliho Mandolína kapitána Corelliho Louis De Bernières

Nádherná kniha, nádherný překlad. Místy humorná k popukání, místy drsná až na dřeň. Už po prvních pár desítkách stránek mi bylo jasné, že se mi do ruky dostalo (kniha zakoupena za 10 korun jako vyřazená z městské knihovny) něco vyjímečného. Zasloužila by si 6 hvězdiček. Nemám co dodat, vše už tady bylo řečeno.

01.06.2017 5 z 5