SedllY SedllY komentáře u knih

Nikdykde Nikdykde Neil Gaiman

Pořádně ani nevím, co si o knize myslet. Chvílemi mě bavila, chvílemi zas vůbec a já zrychloval, jen abych už to měl za sebou. Začátek a konec se mi ale líbil dost.

17.08.2022 3 z 5

Trůn lebek Trůn lebek Peter V. Brett

Po lehce slabším 3.dílu opět lepší díl. 4,5/5 *

14.08.2022 4 z 5

Válka za bílého dne Válka za bílého dne Peter V. Brett

Po špičkovém prvním a druhém dílu musím ubrat jednu hvězdu. Chvílemi nudnější pasáže. Na 4.díl se ale dost těším.

09.07.2022 4 z 5

Pouštní Kopí Pouštní Kopí Peter V. Brett

Téměř tak super jako první díl. Postavy mě baví všechny. Ihned se vrhám na další díl!

11.06.2022 5 z 5

Podzim 1152 Podzim 1152 David Petersen

Naprosto průměrný příběh napasovaný na myši.. Ilustrace taky nejsou něco extra. Kéž by had na začátku myši sežral a mohlo vzniknout možná i něco celkem zábavného. Dál pokračovat nebudu.

08.05.2022 2 z 5

Berserk 8 Berserk 8 Kentaró Miura

Boží!!!

24.04.2022 5 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

Tojiro Santoku, moc hezký nůž. A já potřebuju ještě aspoň jeden díl s HH!

24.04.2022 5 z 5

Cytonik Cytonik Brandon Sanderson

Opět dobrý díl. První polovinu se skoro nic neděje, druhá už je o poznání lepší a dost naláká na nejspíš poslední (čtvrtou) knihu. Od Sandersona mám přečtené zatím vše a nemůžu si pomoct. Jeho první díly jsou zdaleka nejlepší. :)

15.04.2022 4 z 5

Hodiny posledního soudu 2 Hodiny posledního soudu 2 Geoff Johns

1.polovina (sešity 1-6) byla super, ale tahle 2.polovina mě fakt nebavila. Nesnáším 150 superhrdinů na jednom místě. Zdaleka nejslabší komiks o Strážcích.. Škoda.

09.03.2022 3 z 5

Ozymandias / Karmínový korzár Ozymandias / Karmínový korzár John Higgins

Nejslabší díl série Před Strážci. Ozymandius 4/5*, Karmínový korzár 3/5*, Dolarový Bill 3/5 *

15.02.2022 3 z 5

Sůva / Dr. Manhattan Sůva / Dr. Manhattan Joseph Michael Straczynski

Sůva za 5*, Dr. za 4* a Moloch slabé 3*.

12.02.2022 4 z 5

Komediant / Rorschach Komediant / Rorschach Brian Azzarello

Komediant slabší, Rorschach skvělý.. :)

05.02.2022 4 z 5

Tetovaný Tetovaný Peter V. Brett

Na začátku jsem měl menší pochyby, ale stačila chvíle a hlavní postavy mi přirostly k srdci. Arlen, Leesha i Rojer jsou super a těším se na jejich další dobrodružství.

26.01.2022 5 z 5

Levhart Levhart Jo Nesbø

Harry dostává pěkně do těla a je to lepší a lepší.. Tak Harry, jen trp, nás to baví! :D

14.01.2022 5 z 5

Do srdce temnoty Do srdce temnoty Frank Miller

Nečekal bych, že zrovna poslední díl bude ten nejslabší. První čtyři díly super, pak to šlo do prdele. Série jako celek 3,5/5*.

22.12.2021 3 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Společně s Pentagramem zatím nejlepší díl HH. Člověk má občas někoho opravdu chuť zabít, ale čekat na první sníh a ještě stavět sněhuláka? Asi to zabíjení nechám druhým..

21.12.2021 5 z 5

Rodinný hodnoty Rodinný hodnoty Frank Miller

Odbytá kresba jedné z hlavních postav, Miho, mě doháněla k šílenství. Nejslabší, nejkratší díl Sin City.

07.12.2021 3 z 5

Berserk 7 Berserk 7 Kentaró Miura

Jóóó, aháá, tak ona měla krámy!!! :D
Opět naprostá špička! Napínavý konec a opět se nemůžu dočkat dalšího dílu!

05.12.2021 5 z 5

Vražedně dokonalá Vražedně dokonalá Joëlle Jones

Kresba super, ale zbytek průměr. Autorka měla zapotřebí udělat silnou vražedkyni, tím to vše končí. Škoda. 60%

04.12.2021 3 z 5

Spasitel Spasitel Andy Weir

Wow! Andy Weir potřetí a stále v plné síle, ne-li dokonce v té nejlepší formě vůbec!
Naprosto strhující, plné podrobností a do posledního kousku promyšlené, sci-fi o záchraně Země. Tohle se musí prostě líbit skoro každému! Proč skoro každému? Je tam dost technických podrobností a pro někoho, troufám si tvrdit, může být kniha až ubíjející. Jediné menší osobní mínus by bylo za celkem useknutý, zrychlený konec. Zvládl bych klidně dalších 50-100 stran.
Andy díky a už se nemůžu dočkat další knihy!

03.12.2021 5 z 5