sd1992 sd1992 komentáře u knih

Bez srdce Bez srdce Marissa Meyer

Prvních cca 150 stran pro mě byla téměř katastrofa. Vážně mě to nechytlo za srdce a vůbec mě to nebavilo, takže jsem se do čtení doslova nutila. Ale potom jsem knížku vyloženě hltala... :-) Takže nakonec za mě super..!!! :-) Je to boží doplňující knížka ke světu Alenky v říši divů.. :-) Je mi líto, jak to dopadlo... Ale bylo to boží... :)

16.08.2018 4 z 5

Nevinná navždy Nevinná navždy Abbi Glines

Úžasný zakončení trilogie... Svatba přímo nádherná... Tahle série je na léto jako stvořená, čte se sama.. :) Jen mě mrzí, že tam nebylo více o Harley a Grantovi.. :)

08.08.2018 5 z 5

Za hranicí nevinnosti Za hranicí nevinnosti Abbi Glines

Tento díl se mi líbil ještě víc než první. :) U takové četby si luxusně odpočnu.. Akorát mě hrozně vytáčí jak se Blaire pořád podceňuje.. jak si pořád nalhává, že je na vše sama a že teď už ji teda určitě fakt opustí.. :-D V tomhle myšlení je její povaha na zabití.. :-D

31.07.2018 5 z 5

Hranice nevinnosti Hranice nevinnosti Abbi Glines

Myslela jsem si, že to bude taková nemastná, neslaná oddechovka, ale nakonec mě to celkem mile překvapilo. Hlavní hrdinku Blaire jsem si oblíbila, je mi svým chováním sympatická. Za to Nan teda nemůžu vystát, ani když přihlédnu k faktu, kvůli kterému se chová jako kráva. Kniha se čte hrozně snadno a rychle, tak jdu hned na další díl. :)

30.07.2018 5 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Božííí!!! Já tu Elle Kennedy fakt miluju! A Je úplně jedno, jestli píše sama a nebo ve spolupráci s někým, výsledek je vždycky boží..!!! Miluju Oaka, jsem teď jak ty jeho blbý fanynky.. :-DD
Příběhy bývají sice obdobné, ale stejně mě neomrzí.. :) Těším se na další její díla.. :-) doporučuju!

29.07.2018 5 z 5

Svůdné zúčtování Svůdné zúčtování Wendy Higgins

Úžasný! Nejlepší díl. Je mi hrozně líto, že je konec! Ale zakončení bylo opravdu skvělý.. :-) Moc se mi to líbilo. Určitě se k sérii časem vrátím. Miluju Kadeina a Kopeana forever.. :-D

25.07.2018 5 z 5

Svůdné nebezpečí Svůdné nebezpečí Wendy Higgins

Tento díl mě bavil asi více než ten první.. :-) Což mě mile překvapilo, protože zatím mám dojem, že většina druhých dílů v trilogiích bývá vycpávkových.. :-D Ale tahle série je skvělá sama o sobě.. :-) v téhle knížce jsem si hodně zamilovala Blakea a Ginger, tak doufám, že ve třetím díle budou v plné parádě v akci.. :-D

22.07.2018 5 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Super čtení. Mám ráda tyhle světy, kde se vyskytují andělé, démoni, nefilim atd. Takže jsem se pochopitelně nezastavila, až do samého konce.. :-) 5*

19.07.2018 5 z 5

Zkrocení bouřliváka Zkrocení bouřliváka Samantha Towle

Skvělý, úžasný, nádherný. Fakt mě to moc bavilo. Ani nechápu proč to má celkem "nízké" hodnocení. Mně se moc líbily oba díly.. ;-) Vtipné, poutavé, napínavé, dramatické, romantické, erotické.. no prostě jedním slovem BOŽÍ :-D Už dlouho se mi nestalo, že bych si v příběhu zamilovala fakt všechny postavy. :-) Ale je jasný, že Jake a Tru vedou. Doporučuji 5*

16.07.2018 5 z 5

Bouřlivák Bouřlivák Samantha Towle

Kvůli celkem nízké popularitě této duologie u nás jsem od knihy neměla téměř žádné očekávání. Ale říkala jsem si, že když už mám doma oba díly (a pořídila jsem je za opravdu směšnou cenu), tak jim přece dám šanci. A rozhodnutí to bylo skvělý, protože mě to od začátku do konce moc bavilo. Je fakt, že na oddychovku to má poměrně dost stran (502), ale v konečným důsledku je to jedno, protože knížka se čte úplně sama a ani se nanadějete a je konec. Takže já ji můžu doporučit!!! :-) Mimochodem poslední kapitola Jakeovo první setkání s Tru z jeho pohledu je naprosto boží. Fakt jsem se zasmála :-D

14.07.2018 5 z 5

Zkáza a naděje Zkáza a naděje Leigh Bardugo

Tak tento díl byl mnohem lepší než předchozí dva dohromady!!! Konečně mě to bavilo od začátku až do konce a vylepšilo to tak můj dojem celé série.. :-D Děj byl fakt super a ten konec se mi hodně líbil. Šikovně to autorka vymyslela.. :-)

11.07.2018 5 z 5

Bouře a vzdor Bouře a vzdor Leigh Bardugo

Začátek super, střed nuda, konec super. Co si z toho vzít? Kniha má slabší a silnější okamžiky, stejně jako první díl. Ale jinak je to skvělá série. :-) Doufám, že třetí díl bude plný napětí. Prosím.. :-D Každopádně jsem zvědavá jak to celé dopadne, tak jdu číst dál. :-)
Všimli jste si někdo, kolik je v té knize chyb? Napočítala jsem jich aspoň 10. Bohužel to kazí celkový dojem.. :-/

08.07.2018 4 z 5

Světlo a stíny Světlo a stíny Leigh Bardugo

Prosím, nenechte se odradit prvními cca 150 stranami... kniha je od začátku fajn, ale oproti tomu jakým směrem se začne udávat děj později, je začátek nemastný, neslaný.. :-) Pak PECKA!!! Takže doporučuji a já jdu na další díl.. ;-)

04.07.2018

Plán Plán Elle Kennedy

Ty jo, fakt mě vytáčelo, že si Sabrina a Tucker nedokázali promluvit.. fakt jsem to prožívala :-D Ale díl naprosto super jako vždy.. :-) Elle Kennedy to jinak ani neumí! Akorát mě kniha ujistila v tom, že vážně v nejbližší době nechci dítě, takže díky moc.. :-D

02.07.2018 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Po přečtení prvního dílu této série jsem byla přesvědčená, že žádný už nebude tolik dobrý. Po druhém dílu jsem si to myslela stále. Ale teď? Dean a Allie si mě hrozně získali, takže první díl má těžkou konkurenci.. :-D Naprosto boží. Opět jsem se dávila smíchy.. miluju to!!! :D

01.07.2018 5 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Tento díl mě bavil asi nejméně, ale i tak byl super. Děj nabitý akcí a napětím a tak to má být.. :-)

25.06.2018 4 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

O chloupek slabší, než první díl, ale stejně pořád pecka! Když pominu fakt, že mě vytáčí Katniss se svou nerozhodností mezi Hurikánem a Peetou. :-D Jsem fakt zvědavá s kterým bude, pokud to teda všichni přežijí... :-/

22.06.2018 5 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Pecka. Moc mě to bavilo.. jen se pořád nemůžu rozhodnout jestli jsem Team Peeta nebo Team Hurikán.. :-D Buď rozhodnou další díly a nebo film, na který jsem mimochodem dost zvědavá. Mám strach, aby mi nepokazil dojem knihy, jak to často bývá. Ale každopádně se na něj podívám protože se těším. :-D a hned se vrhám na druhý díl.. ;-) takže skvělá dystopie, kdo ještě nečetl, tak DO TOHO! ;-)

19.06.2018 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

První díl byl rozhodně lepší. Ale i tento byl skvělý. Těch 5* si stále zaslouží. I když je pravda, že prvnímu dílu bych dala klidně 7* :-D Jsem zvědavá na další. Hrozně se mi líbí, že se postavy prolínají i v následujících dílech, je to tak super.. ;-)

04.06.2018 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Super!!! Málokdy se mi stane, že se při čtení opravdu nahlas a od srdce zasměju. A to se mi stalo hned několikrát. Prostě Elle píše strašně poutavě, vtipně... knížka vždycky obsahuje všechno co by měla a čte se úplně sama!!! Po pár kapitolách jsem si to totálně zamilovala. Takže všem doporučuji a já jdu na druhý díl.. :-)

03.06.2018 5 z 5