sd1992 sd1992 komentáře u knih

Pomsta & rozbřesk Pomsta & rozbřesk Renée Ahdieh

Zvláštní kniha.. dloooouho, opravdu dlouho mě nebavila. Jakoby kniha pro mě nabrala na kvalitě, až když Chálid řekl Šazí pravdu.. minimálně jsem na něj alespoň změnila názor v ten moment a tím právě asi i na celou knihu.. :-D Každopádně mě celou dobu štvala ta hrozná spousta pro mě cizích výrazů.. a samozřejmě jakmile jsem dočetla poslední stranu, tak jsem zjistila, že na konci knihy je slovníček.. :-D Takže na to lidi dejte pozor, ať netápete jako já.. :D Nakonec knihu hodnotím pozitivně a jsem zvědavá na druhý díl.. ;)

28.11.2018 4 z 5

Černé znamení Černé znamení Sebastien de Castell

Sebastien je prostě spisovatel na takové úrovni, že dokáže napsat i působivé poděkování na konci.. :-D Knížka měla celou dobu napínavý děj, která hravě udrží vaší pozornost a o to jde.. :) Nemluvě o tom, že jsem se několikrát od srdce zasmála. Stále miluju Reichise a chci ho ještě víc, než po prvním dílu.. :-D

24.11.2018 5 z 5

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

Taky bych se jednou chtěla probudit vdaná za sexy rockovou hvězdu.. kdo by nechtěl? :-D skvělá oddychovka, luxusně jsem si u ní odpočinula a ještě několikrát od srdce zasmála.. :-D

23.11.2018 5 z 5

Má lady Jane Má lady Jane Cynthia Hand

Začátek byl na mě zbytečně moc zdlouhavý.. :-) Ale pak super, moc jsem se zasmála.. :-D

19.11.2018 4 z 5

Co dodat?! Jeden z mých nejoblíbenějších dílů, jak v podobě knižní tak i filmové. Jestliže ho nějaký díl překoná, pak sázím na to, že to bude právě Ohnivý pohár.. :)

12.11.2018 5 z 5

Sleduj mě Sleduj mě A. V. Geiger

Tak po přečtení komentářů jsem se uklidnila, že nejsem zdaleka jediná, kdo nepochopil konec.. :-D Pro sichr si ho jdu přečíst ještě jednou. Ale musím říct, že knížka mě moc mile překvapila. Děj byl celou dobu záživný, příjemné zpestření v podobě dialogů na twitteru, policejními výslechy..!!! Hodnotím knihu velmi vysoko a to i před fakt, že kniha je vlastně strašný klišé.. :-D ale strašně moc mě bavila.. četla se naprosto skvěle a nedala mi spát, tak moc jsem prahla po odpovědích! Moc se těším na pokračování!!! doporučuji

12.11.2018 5 z 5

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

Souhlasím se slečnou píšící pode mnou. Ani já nejsem knihou zklamaná... Spousta čtenářů si stěžují na nedostatek akce a napětí. Já nic takového neočekávala, protože to má být pouze volně navazující novela. Takže jsem to od začátku do konce brala jako příjemný comeback do tohoto světa.. :-) V knize jsem se několikrát zasmála a bylo to celkově takové milé.. :-) Můj názor je ten, že většina kritiky pramení právě z toho, že čtenáři Sarah J. Maasové jsou zvyklí na to, že tato autorka nasadí laťku vždy vysoko, tudíž mají teď vysoké očekávání. :) Těším se na další.

29.10.2018 4 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Druhý díl mám hrozně ráda jako film. Takže pro mě nebylo velkým překvapením, že i kniha se mi líbila víc, než první díl.. :) Miluju Zlatoslava. :-D

28.10.2018 5 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Wow, to teda sakra byla jízda.. :-P Sice se Jake často choval jako naprostý egoistický hovado, ale kdo by ho nakonec nemiloval, že?! :-D Boží oddechovka, která se čte úplně sama... :-) To jsem teď potřebovala.

26.10.2018 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Tady snad nemá ani cenu vymýšlet nějaký komentář. :-D Nemyslím si, že by byl někomu prospěšný. Už dávno přeci všichni víme, že Harry je bezkonkurenční.. :)

22.10.2018 5 z 5

Devadesátkrát jinak Devadesátkrát jinak Eric Walters

Takový nenáročný dílko na jedno přečtení, které nenadchne, ale ani neurazí.. :-) Hodnotím jako průměr. :)

17.10.2018 3 z 5

Jen 27 dnů Jen 27 dnů Alison Gervais

Úžasný, boží, famózní, nemám slov. Přečteno za necelé dva dny. Nikdy jsem nic podobného nečetla a naprosto mě to uchvátilo!!! Jelikož nechci psát žádné spoilery, tak prostě jen DOPORUČUJI :-D :-) dávám 6* z 5* možných :D

15.10.2018 5 z 5

Divotvůrce Divotvůrce Sebastien de Castell

Hned prvním dobrým dojmem byla pro mě změna, že jednou je hlavní hrdina, tedy i vypravěč kluk. Nevím jak to máte vy, ale já mám v rukou vždy takovou knížku, která je o holce.. :-D asi to bude tím, že tuhle sérii chlap napsal :-D O kterém mimochodem po Humbooku můžu říct, že je obrovský sympaťák a vtipálek. :) Kniha je super, hrozně rychle a snadno se mi čte a to se mi moc u fantasy žánru nestává. Děj je stále svižný a napínavý, takže za mě 5* Miluju Ferius a samozřejmě Reichise!!! :-D chci ho.. :-D je to malá bestie.. ;-D přesně jak mi Sebastien napsal pod autogram: ,,Never trust a squirrel cat!!! ;-D

12.10.2018 5 z 5

Mráz nebo noc Mráz nebo noc Sara Raasch

Jako upřímně by mě asi nikdy nenapadlo, že kterémukoli dílu z této série dám 5*. První díl byl průměrný, druhý byl příšerný a třetí díl byl úžasný, sice respektive až za půlkou, ale nevadí! :-D po druhém dílu jsem fakt nechtěla sérii dočíst.. málokdy se do četby takhle nutím, ale teď jsem za to ráda.. :)

Vidím, že spousta lidí zde pláče nad ztrátou životů v posledním díle. ,,Ti nejlepší" opravdu odejít nemuseli :-D, ale to k tomu patří. Naopak jsem ráda, že Sara z toho neudělala frašku v které by úúúplně všichni zůstaly bez újmy.. ;)

12.10.2018 5 z 5

Víš, že mi chybíš? Víš, že mi chybíš? Estelle Maskame

Skvělý díl.. :) Konec byl naprosto úžasný a fakt mě to bavilo. Je mi trochu líto, že tam už nebyla žádná zmínka o Deanovi, ani o Tiffani, abychom věděli co bylo dál.. :) Třeba se k tomu autorka vrátí ve 4. knize z pohledu Tylera, na kterou se taky už těším. :-D

23.09.2018 5 z 5

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Do série DIMILY se mi vlastně vůbec nechtělo. Kvůli několika ne zrovna lichotivým recenzím na instagramu. Ale nakonec jsem byla celkem mile překvapena, protože mě to baví. Jediné co mi fakt vadí je ta naprostá bezohlednost postav vůči dospělým. Na facku. Ale taková je dneska asi doba. :/ :-D

19.09.2018 4 z 5

Víš, že tě potřebuju? Víš, že tě potřebuju? Estelle Maskame

Mnohem lepší, než první díl.. :-) Tiffani totálně nesnáším. Od samého začátku. Už jen když jsem viděla v prvním dílu to jméno, tak jsem si říkala, že to bude určitě děsná mrcha.. :-D nevím proč.. :-D Každopádně tato série je pro mě fakt příjemná oddychovka.. a Tylera miluju.. :D Vrhnu se na poslední díl a doufám, že Ella kopne Davea do háje.. :-/

19.09.2018 5 z 5

Led nebo oheň Led nebo oheň Sara Raasch

Co k ní dodat? Já ani nevím.. samotný děj a nápad není vůbec špatný. Přesto se mi to nečetlo úplně nejlépe. Sice mám ráda fantasy v tomto stylu, ale nebylo to ono. První díl byl určitě lepší, tady mě začal bavit až konec.. Asi to nebylo napsáno tak čtivě.. :-) Každopádně si poslední díl přečtu, protože jsem zvědavá co se bude dít s Theronem. Právě jeho jsem chtěla celou dobu po boku Meiry.. :-/ Takže kdyby to zde šlo, dám knize 3,5* :-D

11.09.2018 3 z 5

Deset tisíc nebí nad tebou Deset tisíc nebí nad tebou Claudia Gray (p)

Skvělý. Mě ta série prostě baví.. :-) Je to kousek z románu, kousek ze scifi, kousek z dystopie.. nic podobného jsem nikdy nečetla.. Cestování mezi dimenzemi mé vážně chytlo.. Vždy jsem zvědavá, kde Marguerite ocitne. Moc doporučuji :)

03.09.2018 5 z 5

Tisíc kousků tebe Tisíc kousků tebe Claudia Gray (p)

Dá se říct, že jsem prvních 50 stran knihy trpěla. Děj mě moc nebavil a bojovala jsem s touhou knihu odložit. Jsem hrozně ráda, že jsem to neudělala. Když se prokoušete úvodním dějstvím, tak se vám otevře úžasný příběh plný nečekaných zvratů. Hlavní hrdinka a všechny osoby jí blízké jsou sympatičtí. Ale já prostě miluju ruského PAULA MARKOVA!!! Tahle část knihy, která se odehrávala v Rusku byla naprosto perfektní... :) Závidím Meg možnost cestovat mezi různými dimenzemi a setkávat se tak s lidmi, kteří už nejsou. To bych fakt ocenila... :-( Knížku určitě doporučuji a mám fakt kliku, že zítra vychází druhý díl. Déle bych čekat nechtěla!!! :-D :-)

19.08.2018 5 z 5