sd1992 sd1992 komentáře u knih

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

I když jsem ji četla podruhé, tak z toho konce je mi stále špatně.. :-/ a samozřejmě potřebuji akutně finální díl.. Na to se vážně nedá čekat.

23.02.2019 5 z 5

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

Tohle bylo fakt kouzelný. :-) přečteno za den a půl, čte se naprosto sama.. :-) Miluju když se dva prvně nenávidí a pak se dají dohromady.. :-D

18.02.2019 5 z 5

Kam jsi odešla Kam jsi odešla Gayle Forman

Popravdě bych byla radši, kdyby byl zfilmovaný tento díl a né ten první... :-D Protože tenhle byl rozhodně lepší a záživnější. :-) Oproti prvnímu mě tento mile překvapil. Uvítala jsem i změnu, že byl nyní vypravěčem Adam a ne Mia, sedlo mi to víc. :-)

12.02.2019 4 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou Gayle Forman

Asi tak nějak nemůžu zhodnotit knihu jako špatnou, ale ani jako dobrou... Naprosto chápu, že jde o téma jisté těžké situace.. o to mi ani tak nejde, spíš o to, že obsah činí tak 80% popisů... co se děje, jak to kde vypadá apod. Já v knize potřebuji dialogy.. a tady jich bylo celkem málo a když už tak ve flashbacku v minulosti. Nechápejte mě špatně vážně nečekám, že hlavní hrdinka v komatu bude vézt dialogy, to asi ne.. ale v tomto případě by pomohlo, kdyby kniha měla více vypravěčů, ne pouze Miu. Ale jak to třeba vidí Adam, její kamarádka apod. :-) Takže průměr.

09.02.2019 3 z 5

Věř mi Věř mi Kylie Scott

Teoreticky bych dala knize i 5*.. Ale měla trošku pomalejší rozjezd a chvilkama byla trochu jak kdyby hlavní hrdince bylo 12 let.. :D ale musím říct, že mě bavila celou dobu a četla se úplně sama.. takže můžu doporučit.. :)

06.02.2019 4 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Každý díl je vždy lepší, než předchozí. Dokonce i když jste si jistí, že už to lepší být nemůže.

01.02.2019 5 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

8* z 5 možných.. více netřeba dodávat :D

26.01.2019 5 z 5

Jeden z nás lže Jeden z nás lže Karen M. McManus

Potřebuju víc takových knížek.. přijde mi, že tady těch "lehčích" nebo ya thrillerů je žalostně málo.. :-/ a je to fakt škoda, protože mě tento žánr začal hafo bavit.. a jeden z nás lže je úplně dokonalý. :) Líbilo se mi jak i v této bezvýchodné situaci autorka zahrnula
milostnou linku. Hlavně ti dva se k sobě tak nehodí, až jsou spolu dokonalí. :D

22.01.2019 5 z 5

Rockové sólo Rockové sólo Kylie Scott

Boží díl.. miluju Mala.. :D toho mám ze všech kluků nejradši.. :D to jeho - ale Tykvičko.. :-D

22.01.2019 5 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Když jsem dala prvnímu dílu 5*, tak co mám dát tady? A co teprve u dalších dílů? Proč jich můžu dát jen 5? Půlnoční koruně dávám 7* prostě!!! :-D :-D

20.01.2019 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Já tu sérii prostě miluju.. Netřeba slov.!!!

18.01.2019 5 z 5

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Tak pro mě tohle bylo hodně slabý... :-/ Četlo se to sice rychle, ale vesměs to bylo o ničem. A to zrovna já fakt nejsem nějaký knižní kritik. Série Drahokamy měla úplně jinou šťávu.. :-)

13.01.2019 3 z 5

Krvavé ostří Krvavé ostří Sarah J. Maas

Četla jsem už podruhé.. A ani teď ten konec není o nic lepší.. :-( Ale super díl, samozřejmě.. :)

12.01.2019 5 z 5

Růže & dýka Růže & dýka Renée Ahdieh

Ze začátku nuda.. Kniha by šla téměř o 100 stran zkrátit a ani by na kvalitě nestrádala. :-) Ale od poloviny se děj začal konečně ubírat nějakým směrem. Nakonec jsem si i pobrečela. :-o Akorát chudák Írsa.. proč? :/ ale konec moc pěkný.. :))

07.01.2019 4 z 5

Rockový polibek Rockový polibek Kylie Scott

U každé knihy této série jsem se fakt skvěle zasmála.. :-D Miluju styl, kterým je to napsáno, smysl pro humor každé hrdinky :-D Miluju Stage Dive a určitě jsem to nečetla naposledy. Pro relaxaci rozhodně doporučuji.. :)

07.01.2019 5 z 5

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

Pěkné převyprávění Krásky a zvířete.. :) Knížka měla slabší místa, hodně popisů, ale jinak to bylo moc hezké.. :-)

07.01.2019 4 z 5

Kdy? Kdy? Victoria Laurie

Naprosto skvělá kniha.. :) Bavila mě od začátku až do konce.. perfektně propracovaný děj! Už když jsem na internetu tuto knihu viděla poprvé, tak jsem věděla, že to bude něco pro mě; takže jsem měla poměrně vysoké očekávání. A to kniha beze zbytku splnila. :-) Akorát jsem se v noci bála jít vyčůrat :D

29.12.2018 5 z 5

Posmrtný život Holly Chaseové Posmrtný život Holly Chaseové Cynthia Hand

KOMENTÁŘ MŮŽE OBSAHOVAT SPOILER!
Takžeee.. začátek byl pro mě trošku zmatený, hůř jsem se orientovala, protože jsem nikdy nečetla Vánoční koledu od Charlese Dickense (jak je to možný?!).. Právě Vánoční koleda byla pro tuhle knihu inspirací, takže kdo její příběh zná, bude to mít jednodušší. Každopádně jsem se brzy zorientovala a fakt po uši do příběhu ponořila.. :-) Málokdy ve mně knížka vyvolá tak silné emoce. Na konci mi ukápla slza.. vlastně jsem ani nevěděla, zda slza smutku (protože jsem čekala LOVESTORY, HAPPYEND..) a nebo jestli slza štěstí, protože to vlastně happyend byl akorát jinak..:-D kdo četl, pochopí.. :) Doporučuji.! 5*

26.12.2018 5 z 5

Polibek v Paříži Polibek v Paříži Catherine Rider

Nechci být rejpal, ale kde byla nějaká vánoční atmosféra? :-D jako román to bylo hezké, ale jako vánoční příběh bych to nenazvala. Příběh v Paříži se mohl odehrát stejně tak v jiném ročním období.. Ale neva.. :)

22.12.2018 4 z 5

Rockový risk Rockový risk Kylie Scott

Miluju tuhle sérii.. :-D Ev i Anne jsou úžasný, ale Lena je prostě jenom jedna.. :-D nemálo jsem se zasmála jejím hláškám..!!! Nejlepší díl.

10.12.2018 5 z 5