sd1992 sd1992 komentáře u knih

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Parádní začátek, nudný střed a luxusní závěr... jako na konci to autorka tak vybombila, že jsem četla jak posedlá :-D takže na poslední díl se těším mnohem víc než na druhý... první díl nebyl špatný, ale do vesmíru mě nevystřelil... druhý už mě poslal na cestu a předpokládám, že třetí a poslední díl už mě tam totálně vypálí :D Jsem hrozně zvědavá, kam se dostane Lia, Rafe i Kaden… a jestli tam bude další zmínka o Pauline a Mikaelovi!!

02.07.2019 4 z 5

Warcross Warcross Marie Lu

Teda musím říct, že ze začátku jsem se v tomto světě plném virtuální reality dost plácala... :-D Moc jsem se nechytala, začátek mi přišel trošku zbytečně zdlouhavý... ale v půlce mě to najednou tak chytlo a vyplivlo mě to až na konci :D Jak se do toho ponoříte, tak musíte číst prostě dál! Hideo a Emika jsou boží a dokud prostě nevíte, jak to s nimi dopadne, tak nemůžete jíst spát :D Teď jdu s chutí na druhý díl :))

02.07.2019 5 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Elle Kennedy opět nezklamala :-) Ráda jsem se vrátila na Briar :) Napsat navazující sérii o hokejistech byl moooc dobrý nápad :D Summer mi byla od začátku neskutečně sympatická a Fitz tééž. Miluju, když je kniha napsaná z pohledu dvou nebo i více osob... a u Elle je to kór boží.. moc doporučuji, luxusní letní čtivo :D

02.07.2019 5 z 5

Gemina Gemina Amie Kaufman

Úžasný prostě.. této sérii není co vytknout. Je pravda, že kniha má 660 a cca na 500 stranách nemám ponětí co se vlastně děje, nechápu to.. :-D ale zatraceně dobře vím, že to miluju..!!! Hrozně se mi líbilo, že tam autoři zakomponovali postavy z prvního dílu - Ezru, Kady a SPIRA.. SPIRO byl TOP prvního dílu a druhého dílu je TOP Ella.. :-D je to graficky nejvymazlenější série vůbec. Doporučuji moc.. ;)

24.06.2019 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Christina Lauren

Přes hrozně nudný začátek se cca po 80ti stranách dostanete k celkem hezkému příběhu.. :-) Jako oddechovka dobrý, ale konkrétně tato nijak zvlášť nenadchne, ani neurazí.. ale poslední třetina se mi fakt líbila, tak hodnotím slabší 4* ;-D

23.06.2019 4 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Tak nějak jsem od toho očekávala víc. Každopádně v momentě, kdy se setkal Reife a Kaden mě to začalo bavit.. :-D Pak jsem měla zase mírný propad a ke konci dobrý.. :-) Takže mělo to slabší a silnější články, každopádně dalším dílům šanci dám a věřím, že budou jen lepší a lepší :-)

23.06.2019

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Skvělá oddechovka, ani krátká ani dlouhá, děj svižně utíká a napětí nepomíjí. A ten konec? Wow. Mě si autorky získaly hned na začátku... :-)

07.06.2019 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Byla jsem poměrně překvapená jak moc se tento díl liší od filmu. Vážně člověk pochopí spoustu věcí, až když si přečte knihy... :-)

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Na pokračování jsem se strašně těšila. Protože ten konec prvního díl mě dost vykolejil. :-D Každopádně jsem si sérii užila. Je to taková jednohubka. :-) Oddychovka se vším jak má bejt.. :-) Rushe by chtěla fakt každá, včetně mě.. :-D

Pouto Pouto Anna Todd

Asi nejlepší díl ze série.. :-) Líbí se mi, jak se obě hlavní postavy vypracovaly. Konec byl trošku unáhlený, ale super. Líbilo se mi to, tento díl i celá série.. :-)

20.05.2019 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Samozřejmě jako vždy super... :-) Tento díl mám nejradši i jako film, takže jsem si celou knížku nesmírně užívala.. ;-)

20.05.2019 5 z 5

Tajemství Tajemství Anna Todd

Já už fakt nevím, jestli toho Hardina miluju a nebo nesnáším :-D Každopádně konec byl víc než šokující.. :-O když už si říkám, že tam snad bylo vše, co se do knihy tohoto žánru dá vecpat, tak se zase objeví nějaká nová zápletka z které mám hubu otevřenou dokořán :-D

12.05.2019 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Četla jsem ji na dovolené a je to naprosto ideální oddechovka. :-) Čte se sama! :-)

10.05.2019 5 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

Vlastně ani nevím, proč je tento díl nejhůře hodnocený.. Mě bavil mnohem víc, než první díl a to o něm nemůžu říct, že by byl špatný :-D Celá tahle série je obrovský klišé, ale jako knížka na relax super, já mám tyto dramata prostě ráda.. :-D Takže za mě druhý díl super, tahala jsem ho naprosto všude.. :-) Momentálně jsem na začátku třetího, ale po shlédnutí filmové adaptace mám obavu pokračovat.. potřebuju to chvíli nějak strávit.. mám v hlavě spoooustu rozporuplných pocitůůůů... :-D :-)

15.04.2019 5 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Miluju Hardina, nesnáším Hardina, miluju, nesnáším.. Tesso, vyse* se na něj už.. Tesso, jsi úplně vypatlaná... :-D ty vogo, tahle knížka je pro mě emocionální kolotoč.. co kapitola, to jiné pocity. :-D Ale nic to nemění na tom, že to totálně žeru.. :-D

08.04.2019 5 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Tohle byla láska na první pohled.. :-* Už když jsem knížku zahlédla na instagramu, tak jsem věděla, že ji musím mít. A to jsem ještě ani neměla tušení o čem je.. :-) a naprosto veškeré očekávání nejenže splnila, ale předčila :-) Neskutečně jsem se nasmála.. moc doporučuji:)

25.03.2019 5 z 5

Hate List Hate List Jennifer Brown

Poměrně silný příběh.. Je třeba vzít v potaz, že i když ne u nás, tak jinde ve světě se takové věci běžně dějí. A příběh Valerie by mohl být dost snadno reálným příběhem jiné "oběti" podobného zločinu. Je to napsáno dost realisticky, prolínají se tam různé časové linky.. kniha je čtivá, napínavá a konec mě fakt rozbrečel. Za mě super.. :-)

06.03.2019 5 z 5

Jediná maličkost Jediná maličkost Erin Watt

Tak tohle bylo něco pro mě... Zakázaná láska.. jooo, to jsem potřebovala..:-D Vždycky jsem zastávala názor, že zakázané ovoce chutná nejlépe a tahle kniha toho byla skvělým příkladem. :D bavila mě fakt od začátku do konce.. :) Což vlastně u spisovatelské dvojice Erin Watt u mě není žádnou výjimkou.. :)

03.03.2019 5 z 5

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Kasie West jsem si neskutečně rychle oblíbila. :) Píše neuvěřitelně lehkou rukou, kniha je sama o sobě spíš relaxace, hlavní postavy si musíte zamilovat i kdyby jste nechtěli a každý nápad na novou knihu je vždycky originální.. :-) Žádná její knížka není tuctová! Doufám, že jich u nás bude víc a víc.. :) můžu jen doporučit.

03.03.2019 5 z 5

Láska a jiné úkoly Láska a jiné úkoly Kasie West

P.S. Líbíš se mi bylo sice lepší, ale i tak nemám srdce tomuto dát ani o hvězdičku méně.. :-D Mně se prostě její styl psaní líbí.. :) čte se to rychle a já u této četby naprosto vypnu a zrelaxuji, takže svůj účel to splní.. :-D

25.02.2019 5 z 5