Šarulin Šarulin komentáře u knih

Pohled do slunce Pohled do slunce Irvin D. Yalom

Ačkoliv jsem teprve v půlce, mohu již říct, že tahle knížka má rozhodně co nabídnout a zatím je opravdu skvělá! Hodnocení přidám později

06.12.2015 5 z 5

Nebe nemá dno Nebe nemá dno Hana Andronikova

Páni, páni, páni! To bylo tak krásný, nejinspirativnější knížka, co jsem kdy četla. Tolik mi dala..

26.09.2015 5 z 5

Strážkyně pramene Strážkyně pramene Emmi Itäranta

Vážně mě nadchl jazyk, jakým je román napsaný..Díky němu jsem se přenesla do Skandinávie, která, ačkoliv v budoucnosti pozměněná a poničená, stále dýchala magičnem. Bylo mi potěšením se taktéž nadýchnout, a to z plných plic. :)

21.08.2015 5 z 5

Nedostatečný pocit vlastní hodnoty Nedostatečný pocit vlastní hodnoty Heinz-Peter Röhr

Tuto knihu bych zhodnotila jako vysoce kvalitní svého žánru. Röhr píše velice čtivě a srozumitelně, a to je také jeden z faktorů, který přispívá k významu této knihy - totiž že vlastně pomáhá. Myslím, že se v této knize najde každý, kdo zažívá byť ''jen'' vnitřní nespokojenost či vnitřní neklid (tím chci říci, že lidé, v nichž se rozpoutají některé extrémně škodlivé programy, mohou trpět těžkými depresemi, úzkostnými poruchami,..). Rozhodně doporučuji k přečtení, výborná kniha!

05.08.2015 5 z 5

Očista Očista Sofi Oksanen