ŠárkaMonika ŠárkaMonika komentáře u knih

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

podle hodnocení jsem se na knížku hrozně těšila a no... musím říct že se mi zdá dost nadhodnocená. Miluju styl psaní Hooverové, ale u téhle knížky se nemůžu nějak rozhodnout jak ji ohodnotit, kromě toho že je to z valné části v podstatě erotický román mě trochu mrzelo že vytáhla s klišé jako je příběh zamilované slečny a muže jež ji odmítá ačkoli ji hluboko v srdci miluje. Na druhou stranu Milesuv příběh z mládí už zdaleka takové klišé nebyl:) pro mě ale určitě nejoblíbenější postavou knihy byl Corbin a v jistých pasážích kdy jsem měla Tate a Milese chuť přetáhnout tou knížkou to byl jediný důvod proč jsem četla dál. Tím vším ale nechci od knihy odrazovat, stojí za přečtení a na konci si nejspíš i pobrečíte nicméně se stále rozhoduji mezi 3 a 4 * za mě teda 3,5 :)

23.02.2016 3 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Za tuhle kížku má u mě Hooverová obrovské plus protože jsem celou dobu co jsem četla Hopeless přemýšlela co se honilo Holderovi hlavou, bylo úžasné vidět příběh i z jeho pohledu a hrozně se mi líbilo když mu Sky předčítá tak mu čte z Život jedna báseň :D

22.02.2016 4 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

jediná chyba na téhle knížce je že ta slečna na obalu vůbec nevypadá jako Sky v popisu knihy, jinak je příběh, ostatně jak to u hooverove je vždy, úžasně hořko-sladký a já se od něj nemoha odtrhnout, ještě další obrovské plus u mě má za to že další kniha je psaná z pohledu Holdera, prostě paráda

22.02.2016

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

když se probojujete přes velmi sladký začátek kdy jsem myslela že dostanu cukrovku začne být kniha nádhernou ukázkou toho jak s náma může život pěkně zamávat, ale i přes to všechno čím si musí Lake projít je v ní stále láska a zůstává tam, ačkoli ji sama chtěla zahrabat a spoléhat se jen na rozum, ale někdy je prostě třeba dát místo i srdci

22.02.2016 5 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

nádherné dílo, přečteno za jeden den a hned potom jsem začala znovu, tentokrát pomaleji a víc nad tím přemýšlím, Moyesové se musí nechat že mě tak do rozpaků žádný jiný spisovatel nedostal, ukázat že i Her Kommandant je člověk se srdcem a Sofie to v něm uvidí bylo nádherně odvážné, stejně tak kroky které následně podnikla kvůli manželovi, na druhé straně život Liv který se prolíná se Sofiiným, je až neuvěřitelné že lidi se vlastně nemění. Pro mě asi zůstane srdcovka Než jsem tě poznala ale Dívka již jsi tu zanechal je vážně skvělé čtení se strhujícím koncem:)

12.11.2015 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

mohli byste mi prosím doporučit knihy podobného žánru? takové romanticko tragické? od jojo už jsem přečetla všechno co jsem chtěla tak kdyby jste mi poradili něco dalšího tak budu vděčná :)

09.11.2015 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

já jsem docela odpůrce sladkých knížek, jsou předvídatelné a občas až příliš nerealistické, knihu jsem zvolila o prázdninách protože jsem po četbě 15 knih postapo, fantasy a WW2 dostala chuť na něco lehčího a musím říct že takhle uchvácená jsem dlouho nebyla, knihu jsem přečetla za jeden den, nebyla jsem schopná se odtrhnout a ten konec... jsem z ní vážně nadšená a strašně se těším až si přečtu Dívka již jsi tu zanechal protože podle popisu taky vypadá skvěle

22.10.2015 5 z 5