sarka4699 sarka4699 komentáře u knih

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Super, fakt jsem se nasmála!

12.10.2020 4 z 5

Vášnivý lhář Vášnivý lhář Christina Lauren

Oddechovka :)

12.06.2018 4 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Po přečtení neuvěřitelně nadšených recenzí knihy jsem byla poměrně zklamaná. Usmála jsem se asi jednou, asi to nebyl šálek mého čaje.

11.06.2018 2 z 5

Do temnoty Do temnoty Pavel Stehlík

Tak tento příběh ve mě zanechal opravdu hluboký dojem. Pán je opravdu bojovník a voják každým coulem. Klobouk dolů! Přečteno jedním dechem!

28.03.2018 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Téměř celá kniha nudná o ztroskotané hlavní postavě, která se není schopná vrátit zpátky do života, jediná akce se přihodí na konci knihy, který je sice konečně záživný a zajímavý ale předvídatelný.

13.02.2018 1 z 5

Absolutní ztráta času, hlavní hrdinka blbá nána a hlavní hrdina absolutní debil :D

13.02.2018 1 z 5

Bílá Masajka Bílá Masajka Corinne Hofmann

Tak tato kniha mi vyloženě lezla na nervy. Hlavní hrdinka mi přišla naprosto naivní a opravdu to skončila, přesně tak, jak jsem se domnívala od samého začátku.

13.02.2018 2 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Kniha je napsaná čtivou příjemnou formou. Jen příběh až tak příjemný není, ovšem to je život. Rozhodně stojí za přečtení!

13.02.2018 4 z 5

Ekonomie dobra a zla Ekonomie dobra a zla Tomáš Sedláček

Souhlasím s ostatními komentáři, autor má opravdu velký přehled a znalosti. Z mého pohledu však téměř ztráta času, jediná poměrně zajímavá část byla asi poslední kapitola, jinak se mi zdálo, že se stále opakují stejné názory a prostě pořád pořád dokola. Čekala jsem od této knihy více ekonomie a méně filozofie, dostalo se mi mraky filozofie a téměř žádná ekonomie.

13.02.2018 2 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Tato kniha je plná ale opravdu plná sexu, ke konci už mě to ani tolik nebavilo, protože mě spíš zajímalo rozkrytí děje, který se odehrával v minulosti. Potom co poslední dílek skládanky dopadne na své místo jsem konec knihy úplně probrečela. Prostě nádherná ...

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Knihu jsem přečetla jedním dechem, opět hořkosladký příběh, který vás donutí k zamyšlený, co je v životě opravdu důležité a jaké jsou jeho priority. Doporučuji!!!

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Absolutně nádherná romantická kniha! Nabízí pohled na romantický příběh zase z jiné stránky, nechci nic prozrazovat proto jen rozhodně doporučuji. Nádherný pocit po přečtení této knihy zůstává dlouho :).

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Výborně napsaná kniha, s tam zamotaným a napínavým dějem, že na konci nemůžete odložit dokud nedočtete jak to vlastně dopadlo! Doporučuju!

20.03.2017 5 z 5

Přečteno během jednoho dne, ale úplně zbytečná kniha, vlastně se tam nic převratného nestane, protože vše se zase vrátí tam, kde to bylo na začátku :D.

20.03.2017 3 z 5

Vampýrská akademie (komplet) Vampýrská akademie (komplet) Richelle Mead

Musím se přidat k mnoha obdivovatelům, tato série mě neskutečně chytila, musím říct, že je to asi jedna z nejlepších co jsem četla. Napínavé, že čtete do rána a nemůžete jít spát jak už někdo psal. Rozhodně 5*!

13.11.2014 5 z 5

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

Také jsem přečetla v angličtině a nádhera :) Skvělá série, rozhodně doporučuji :)

14.09.2014 5 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Co se všech třech dílů týče, měly podle mě sestupnou tendenci, z prvního jsem byla nadšená, u druhého trochu méně a třetí mě vyloženě zklamal svým koncem. Ale jak se tu již psalo, ne všechny knihy mohou mít happy end, každopádně to nic nemění na tom, že jsem čekala jiný konec. Rozhodně stojí za přečtení.

14.08.2014 3 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Za mě rozhodně 5 hvězd! Nádherný nevšední příběh, s milostnou zápletkou. Přečetla jsem jedním dechem :)

14.08.2014 5 z 5

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Krásné oddechové čtení, navíc odehrávající se v božské Itálii :) Rozhodně doporučuji, až budete mít náladu na pořádnou slaďárnu :)

19.06.2014 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Knihu jsem se přečetla na nadšené doporučení kamarádky a musela jsem se donutit k dočtení konce. Nic pro mě, čekala jsem napětí podobné Brownovi, ale tohle byla nuda.

05.05.2014 2 z 5