sarka1893 sarka1893 komentáře u knih

Slib Slib Lisa Kleypas

Mně se to líbilo moc. Je to kratší povídka, takže není tolik prostoru jako v románech, jak jsme u autorky zvyklé, ale myslím, že postavy i proměna hlavního hrdiny jsou vystihnuty až až. Na zpříjemnění jednoho z dlouhých zimních večerů fajn volba. Doporučuji.

30.11.2018 4 z 5

Poklady klasické české kuchyně aneb Jak to ta babička tenkrát vařila Poklady klasické české kuchyně aneb Jak to ta babička tenkrát vařila Roman Vaněk

Jedna z mých nejoblíbenějších a nejvíc využívaných kuchařek. Velmi dobře a srozumitelně napsané recepty. Když dodržíte postup, chutný výsledek je téměř jistotou. Naučila jsem se díky ní klasiku.Kdybyste měli mít doma jen jednu jedinou kuchařku s českými recepty, s touto určitě nešlápnete vedle.

05.11.2018 5 z 5

Bestie Bestie J. R. Ward (p)

Skvělý díl, hned po prvním přečtení se zařadil k mým top. Nedalo se od toho odtrhnout. Dojemné, napínavé, navíc s mými ( ještě s Bellou a Zsadistem ) nejoblíbenějšími postavami. Tleskám a těším se na pokračování. :)

26.11.2016 5 z 5

Citlivá žena Citlivá žena Jessica Hart (p)

Za mě super harlequinka. Jedna z mých nejoblíbenějších :)

14.09.2016 5 z 5

Dar lásky Dar lásky * antologie

Moje oblíbená povídková knížka. Každý příběh má něco pro sebe. Ráda je čtu o Vánocích a vůbec v zimním čase, do kterého je většina příběhů situována. Povedená oddechová četba. Moc doporučuji všem romantickým duším.

18.02.2016 4 z 5

Dvojí láska Dvojí láska Judith McNaught

Moc pěkná pohádka. Judith McNaught je moje oblíbená autorka a tahle kniha se jí opravdu povedla.

18.02.2016 5 z 5

Hříšný slib Hříšný slib Kat Martin

Jedna z mých nejoblíbenějších knížek od Kat Martin. A ten konec je prostě super.

18.02.2016 4 z 5

Noční návštěvník Noční návštěvník Louise Allen

Je to k přečtení, rozhodně nadprůměrná harlequinka, ale nijak mě to neuchvátilo a nebavilo.

02.02.2016 2 z 5

Polibek anděla Polibek anděla Susan Elizabeth Phillips

Moje nejoblíbenější kniha od této autorky. Jedna z nejlepších z červené knihovny, co znám.

01.02.2016 5 z 5

Dokonalá Dokonalá Judith McNaught

Škoda toho závěru :( .. příliš rozvleklý, nevykradovaný...měl nastat už mnohem dřív. Ale i tak miluju!

01.02.2016 4 z 5

Království snů Království snů Judith McNaught

Pěkná, ale cosi mi tam scházelo...když to srovnám s jinými knihami od této autorky, nemohla jsem si hlavní hrdiny dlouho oblíbit, nevím, čím to je. Rozhodně ale stojí za přečtení.

01.02.2016 3 z 5

Kdo mi pomůže? Kdo mi pomůže? Judith McNaught

Jedna z mých nejoblíbenějších od této autorky. Zápletka skvělá. Já bych tedy ještě o trochu víc romantiky snesla ( víc scén mezi hlavními hrdiny ), ale já jsem nevyléčitelná. Jinak vážně supr kniha. PS: Miluju hlavního hrdinu.

01.02.2016 4 z 5

Kapitánova žena Kapitánova žena Annie Burrows

Jedna z mých nejoblíbenějších harlequinek. A že těch opravdu dobrých je málo.

22.01.2016 5 z 5

Do svítání tvá Do svítání tvá Teresa Medeiros

Pro mě jedna z nejlepších od této autorky. Ráda se k ní vracím.

25.08.2015 4 z 5

Tvůj svůdný dotek Tvůj svůdný dotek Teresa Medeiros

Mně se to moc líbilo. Nejsem úplně nadšená z knih Teresy Medeiros, protože mi přijdou dost na jedno brdo a tak nějak nevyváženě, ale tahle mě bavila.

25.08.2015 4 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Autorka má bezesporu vypravěčský talent, i když se podle mě trochu jedná o vykrádačku reality show "Farmář/milionář/princ hledá ženu", Hunger Games a jakékoliv soutěže Miss... Pořád postrádám scény, které by ve mně vzbudily silnější emoci než zvědavost, jak to bylo dál. Dlouho (možná nikdy) se mi u knihy nestalo, abych vysloveně nesnášela hlavní hrdinku - America je nevypočitatelná náladová blbka, která vůbec netuší, co chce. Přes to stojí Elita za přečtení, je to oddechové čtení a sérii nejspíš dočtu, jak jsem psala výše, spisovatelka umí vzbudit zvědavost.

16.06.2015 2 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Knížka se mi líbila, je čtivě napsaná. Chyběly mi ale propracovanější emoce a silnější momenty, kdy bych si mohla hlavní hrdiny skutečně oblíbit a začít jim doopravdy fandit. America je značně nevyrovnaná a neví vůbec, co chce. Být princem vykašlala bych se na ni hned na začátku, je vysloveně nesympatická, náladová a nestálá. Jako muchlovat se ze zlosti se svým bývalým, a pak dělat oči na prince mi nepřijde moc ok. Doufám, že další díly série budou lepší, protože téma je vážně zajímavé.

10.06.2015 3 z 5

Duhová ulice Duhová ulice Lisa Kleypas

Trochu zklamání, ne že by kniha byla vyloženě špatná, jenom mi chyběly emoce a motivy hlavních hrdinů. Čte se to dobře, ale je to tak trochu nic proti ničemu. Neurazí ani nenadchne.

16.10.2014 3 z 5

Jezero snů Jezero snů Lisa Kleypas

Pěkná knížka, která se dobře čte. Za mně nejlepší příběh Lisy Kleypas ze současnosti. Pořád se ale nemůžu zbavit dojmu, že tomu něco chybí a mrzí mě, že Lisa nezůstala i u historických romancí. Takže asi tak.

16.10.2014 4 z 5

Jednou a navždy Jednou a navždy Judith McNaught

Skvělá kniha. Moc sympatická hlavní hrdinka a moc krásný příběh.

29.09.2014 5 z 5