sardinka_kostk sardinka_kostk komentáře u knih

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Tuto knížku řadím mezi Top 10. Skvěle se četla a opravdu mě překvapila pravda o Rhysovi, Feyra sice pořád dělala blbé rozhodnutí, ale to už k ní tak nějak patří. Co mi vadí na knížkách od Sarah J. Maas je snad jen to, že všechny hlavní postavy jsou stejně "úžasné" a mají největší moc a schopnosti. A pak tu máme některé kapitoly, jako je například 55, radím vám přeskočte ji nebo si k sobě vemte nějaký blicí kyblíkyblík pokud vám není aspoň nad 15 let, ale aspoň se na to dají dělat dobré vtipy, to když někdo řekne, vývar, barvy, stěna nebo rozpětí křídel dostanu hned záchvat smíchu a taky je na Pinterestu hodně vtipů k této knížce (doporučujudoporučuju se podívat). Jinak se mi knížka moc líbila a to i město Velaris (kde me Rhysand vážně překvapil) a moc ráda bych se tam přestěhovala. Kdo ne, že?!

30.11.2017 5 z 5

Moje srdce a jiné černé díry Moje srdce a jiné černé díry Jasmine Warga

Knížka byla odpočinková a dobře se četla. Děj je napínavý a do 240 strany jsem si nebyla vůbec jistá, jak knížka skončí. Doporučuji

12.06.2017 4 z 5

Jsem rozohněná Jsem rozohněná Tahereh Mafi

Tato série knížek se mi moc líbila, ale poslední díl mě sklamal......... Byl zbytečně zdlouhavý a konec byl moc rychlý a snadný. Knížka se však četla dobře a byly tam i skvělé postavy. Jednou z nich je Kenji, myslím že příběh by bez něj nebyl tak dobrý. Knížku doporučuji, ale hlavně první a druhý díl :)

14.03.2017 3 z 5