Sarajana Sarajana komentáře u knih

Adamova dcera / Sen na jednu noc Adamova dcera / Sen na jednu noc Charlene Sands

Wow příběh, moc hezky.

20.06.2020 5 z 5

V znamení ametystu V znamení ametystu Majka Danihelová

Zajímavé čtení, poutavý příběh, mě se kniha moc líbila.

20.06.2020 5 z 5

Kreativní písmo Kreativní písmo Laura Lavender

velmi inspirativní kniha

02.05.2020 5 z 5

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

krásné, i když to nemělo tu jiskru, co díly předešlé, nebylo to špatné

14.01.2020 5 z 5

Impérium vrací úder Impérium vrací úder Donald F. Glut

naprosto dokonalé čtení

14.01.2020 5 z 5

Před soumrakem Před soumrakem Alexander Stainforth (p)

za mě naprosto skvělý příběh

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

skvělá kniha

Mágia splnu 2. časť Mágia splnu 2. časť Katarína Senajová

Moc hezké pokračování

20.07.2019 5 z 5

Kráska a zvíře – Román podle filmu Kráska a zvíře – Román podle filmu Elizabeth Rudnick

Velmi krásný příběh, kniha se čte dobře, jako by jeden byl přímo součástí.

11.07.2019 5 z 5

Mágia splnu 1. časť Mágia splnu 1. časť Katarína Senajová

Velmi pěkné oddechové čtení, text se velmi dobře čte.

11.07.2019 5 z 5

Nechovejte se tu jako doma, příteli Nechovejte se tu jako doma, příteli Milan Kundera

Pěkné poučné čtení, čte se dobře.

06.07.2019 5 z 5

Stmívání / Život a smrt: druhý pohled Stmívání / Život a smrt: druhý pohled Stephenie Meyer

Hezký příběh, líbil se.

25.06.2019 5 z 5

Divné hlášky z knihkupectví Divné hlášky z knihkupectví Jen Campbell

Kniha se dobře četla, pobavila, celkově se líbila.

24.06.2019 5 z 5

Naprosto báječné pokračování. Emotivní příběh plný osobních zvratů.
Do poslední chvíle jsem nevěděla pro koho z můžu se rozhodne, pro jaké misto.
Chvílemi jsem se u čtení culila, smála a i brečela. Zkrátka prožívala každou stranu, ať už v dopravě nebo při jídle.
Štěstí, láska, smutek, slzy a důležitá rozhodnutí (nejedno).
Osobně jsem rada, jak se nakonec Diane rozhodla.
Kniha je velmi pěkně zakončena.
Ráda jsem si knihu přečetla, teď tuto sérii miluji ještě více.
Skvělý příběh

21.06.2019 5 z 5

Alfa Boss Alfa Boss Alexander Stainforth (p)

Kniha mě od začátku pohltila, bylo velmi těžké jí odložit. Příběh od prvních stánek zatáhne do děje. Čte se velmi dobře.
Je plný sympatických postav (až na pana Kučeru a protivnou Lucii). Teo a Erik jsou skvělý pár, který pronásleduje minulost a Teo je žárlivý. Hádají se, usmiřují, jako každý pár.
Každopádně se, po konci prvního dílu, Teo vrátil do Erikovy firmy a získal skvělý tým grafiků – Adama, Petra a Leonu, kterým šéfuje. Jsou velmi sympatičtí a všichni si dobře rozumí, práce jim jde velmi dobře. Teo mě hodně překvapil svou pamětí pro detaily a také pak svou temnou stranou, která se v něm probudila, ale v dobrém.
Pan Kučera mi byl od prvního okamžiku nesympatický. Prostě takový chlap, kterého bych v reálném životě opravdu nechtěla potkat. Ale odhadla jsem ho dobře.
Tento příběh provází nesnáze v soukromém životě i tom pracovním. Ale přesto je dokonalý, plný emocí, zvratů a vtipných nebo velmi vášnivých částí.
Teo je i podezíravý a Erik mu neřekne pravdu, ale to by pak zase nebylo ono, prostě to k příběhu patří. Hlavně je fajn, že je kniha psána z obou pohledů, sem tam příběh protne ta nehezká minulost ve vzpomínkách nebo snech.
Erik nakonec pravdu odhalí, díky Teově podezíravosti najde stopu a plánuje.
A já jsem ráda, že vše dopadlo dobře, jak pro firmu, tak pro Tea a Erika. Jsou opravdu senzační pár a já si je navždy zamilovala. A Teo je odhodlaný se nevzdat (u kapitoly 13 jsem se culila jak divá). No a vše se vyjasní.
A epilog je naprostá dokonalost. Dlouho jsem se neculila a nebrečela smíchy najednou.
Z knihy jsem absolutně nadšená a můžu jí doporučit všem, kteří mají rádi romantické příběhy s velkou vášní, emocemi, zvraty. A hlavně Happy End. Pokud jste četli Bosse, druhý díl si prostě musíte přečíst!

09.06.2019 5 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková