Sandruš Sandruš komentáře u knih

Návod na vraždu pro hodné holky Návod na vraždu pro hodné holky Holly Jackson

Četla se skvěle, young adult thriller co Vás bude bavit. Doporučuji!

11.09.2020 5 z 5

Meta Meta Pavel Bareš

Moje první kniha od Pavla Bareše a musím smeknout.
Skvěle napsané, četlo se to samo, hlavní téma knížky je tak moc reálné, že po dočtení si budete říkat že se to vlastně může stát i Vám.
A z toho prostě mrazí..

02.08.2020 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Je to sice jiný žánr než je u autorky obvyklé, ale za mě to bylo super.
Četlo se to rychle, bylo v tom napětí, krátké kapitoly, prolínání současnosti a rukopisu se mi taky líbilo. Hltala jsem stránky, abych už zase četla části rukopisu, myslím že čtenáře toto prolínání nutí knížku přečíst na jeden zátah, jelikož chcete vědět jak to celé nakonec dopadne.
Konec překvapil :)

04.07.2020 5 z 5

Úzkosti a jejich lidé Úzkosti a jejich lidé Fredrik Backman

Moje první kniha od Backmana.. a jako vážně wau.
Knížka se čte velmi dobře, je v ní tolik krásných myšlenek. Příběh se někomu může zdát zvláštní, ale na konci pochopíte proč to tak je.. a že to vlastně je skvělé vymyšlené a člověka to až dojme.

29.06.2020 5 z 5

Zdivočelé pohádky Zdivočelé pohádky Roald Dahl

Celkem zajímavé zpracování pohádek do básniček, občas jsem se i zasmála.

14.06.2020 3 z 5

42 dnů 42 dnů Silène Edgar

Čtivý a krásný příběh. Krátké kapitoly, takže knížku přečtete rychle. Téma druhé světové války, je zde velmi dobře zpracované, tak aby to i mladší čtenáři pochopili.
Doporučuji!

14.06.2020 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Další skvělá kniha od Shari!
Napínavé, čtivé, do poslední stránky jsem nevěděla kdo to udělal.

11.06.2020 5 z 5

Skvělé napsaná kniha!
To co se dělo a stále (něco možná "skrytě") děje v naší republice je hrozný..
Při čtení této knihy budete mít všechny pocity, který při čtení můžete mít.. ale až knihu dočtete nebudete toho litovat.

06.06.2020 5 z 5

Podezřelý Podezřelý Paulina Świst

Líbila se mi, velmi čtivá, přečteno za den.. doporučuji celou sérii.

22.05.2020 5 z 5

Slečna pokladní Slečna pokladní Nina Hořínová

Ten kdo pracuje v obchodě (jakémkoliv) se tady vyloženě najde (já teda určitě :D )
Knížka pobavila a o to jde :)

02.05.2020 5 z 5

Šesté dítě Šesté dítě Jonathan Dylan Barker

Nejlepší série poslední doby!!
Poslední díl, kde všechno do sebe postupně tak krásně zapadne..a vy jen sedíte a říkáte si jestli je to vůbec možný..
A ten konec? No to už jsem vůbec nečekala, díky za takové návykové čtení, kde si sice můžete myslet co bude dál a vytvářet si své teorie, ale vždycky to bude úplně jinak.

Nechybí tu napětí, zvraty, emoce a potřeba kdy nechcete přestat číst dokud to prostě nedočtete.
Knížky rozhodně doporučuji, myslím že nikdo nebude zklamaný.
Snad se brzy dočkáme další knihy.

02.05.2020 5 z 5

Pět neděl v baloně Pět neděl v baloně Jules Verne

Začátek byl pro mě nudný, až jsem si říkala jak tohle může děti vůbec bavit, ale jakmile se děj posunul o něco dál, tak už to nemělo chybu. Zajímavý dobrodružný román, který stojí za přečtení.

31.03.2020 4 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Úžasně napsaná kniha, od které se nedalo odtrhnout.

07.03.2020 5 z 5

Pamatuj na smrt Pamatuj na smrt Aleš Novotný

Naprosto skvěle napsaná prvotina!
Zaujala mě anotace a pak taky vysoké hodnocení zde, což se po přečtení potvrdilo.
Budu doporučovat dál, aby tato kniha nezůstala nepovšimnutá, jelikož by to byla velká škoda. Díky autorovi za skvělou knihu, snad brzy vydá nějakou další.

23.02.2020 5 z 5

Chlapec na dřevěné bedně Chlapec na dřevěné bedně Leon Leyson

Skvěle napsaná kniha. Ty hrůzy co se děly by nechtěl zažít nikdo z nás a ještě když tohle zažívá malé dítě, z toho mrazí, ke konci už jsem měla slzy v očích..

15.02.2020 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Úžasná a velmi čtivá kniha..

10.02.2020 5 z 5

Povznesení Povznesení Stephen King

Byla to moje první Kingovka a hrozně se mi líbila.

28.01.2020 5 z 5

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Velmi čtivá, zajímavý a nečekaný konec.

27.01.2020 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Kniha se mi líbila, napínavá od začátku do konce.

27.01.2020 4 z 5

Oddychové čtení, nenadchne - neurazí..

27.01.2020 4 z 5