sandra292 sandra292 komentáře u knih

Návrat z temnoty Návrat z temnoty Liz Coley

I pres vysoke hodnoceni knihy na zaklade jich jsem si vlastne knihu koupila jsem byla zklamana.cekala jse neco jineho.vadilo mi jak to bylo podano a sice vypravenim nekolika imaginarnimi postavami. Mozna jsem cekala vic stranek o zivotu ve srubu.pojato to bylo hodne psychologicky

26.12.2016 2 z 5

Případ Amelia Případ Amelia Kimberly McCreight

Ze zacatku me kniha nebavila dlouhe kapitoly a nezazivny dej postav.v posledni 3/4 knihy se zacaly objevovat skutecnosti ktere do sebe zapadali nemohla jsem se odtrhnout a cetla a cetla konec me dostal

18.12.2016 3 z 5

Ohnivý anděl Ohnivý anděl Yrsa Sigurðardóttir

Moc super cteni.Kniha me bavila od zacatku do konce. Uvitala jsem zapletku duchovna a tajemno. Od Yrsy jiz treti kniha a urcite ne posledni

01.12.2016 5 z 5

Smršť Smršť Johan Theorin

Zdlouhavy pribeh prils me to nebavilo sahla jsem po knize protoze me zaujal namet duchariny ale bylo to zklamani.

23.11.2016 1 z 5

Přítelkyně smrti Přítelkyně smrti Bernhard Aichner

Kniha me bavila. Zajimava tematika pohrebniho ustavu. Od zacatku az do konce bylo napeti. Hlavni hrdinka sympaticka

07.11.2016 5 z 5

Archiv Archiv Victoria Schwab

zatím jsem na zacatku a kniha me příliš nebavi, davam ji ale sanci. Pisete ze pribeh se teprve rozjede davam na recenzi a ctu dal..

28.10.2016

Kulka Kulka Mary Louise Kelly

Ze zacatku me kniha chytla dej rychle ubihal byl napinavy a ctivy. V polovine knihy se mi to zdalo velmi zdlouhave uz jsem chtela dostat k zaveru a knihu docist. Zapletka takova prumerna zadne Wow na konci nebylo. Hodnitim tak 3*

27.10.2016 4 z 5

Pamatuji si vás všechny Pamatuji si vás všechny Yrsa Sigurðardóttir

Na knizku jsem se moc tesila, dokonce jsem se i bala jako u zadne jine knizky. Cetlo se to dobre,pribehy napinave az do konce. U toho konce bych se zastavila protoze souhlasim s nekterymi komentari a sice ze nebyl dotazeny do konce. Je zde spousta otazek snad by to sneslo i nejake pokracovani? Postradala jsem u nekterych postav motiv.

24.10.2016 5 z 5

Dívka z 6E Dívka z 6E Alessandra R. Torre (p)

Kniha se mi libila od zacatku az do konce.Byla tak trochu z jineho soudku ale cetlo se to dobre konec pravda stezi uveritelny ale libilo se mi to

16.10.2016 5 z 5

Cizinec Cizinec Harlan Coben

Po precteni knihy sest let ktera se mi moc libila jsem cekala vic ze zacatku nudne nijak me to nenadchlo pak se dej zacinal pomalu rozvijet celkem i napinave konec prekvapivy davam tak 3*

09.10.2016 4 z 5

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

Tak jsem se konecne pustila do teto podle mnoha sokujici knihy. Na recenze jsem si ji koupila nyni precetla a muzu rict ze to neni az tak TOP jak o ni kazdy mluvi.Kniha byla ctiva dej me i bavil ale cekala jsem mnohem vic.Co mi na knize vadilo bylo to jaky vztah vznikl mezi starsimi sourozenci. Tohle se mi misty ji protivilo. Cist dalsi dily urcite nyni nebudu mozna casem. Uvazuji ale ze se pustim do posledniho dilu zahrady stinu zajima me pribeh babicky

28.09.2016 3 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Kniha me bavila byla ctiva. Patrim ke skupine nadcencu. Urcite shlednu i film

17.09.2016 5 z 5

Skrýš Skrýš Johan Theorin

Cekala jsem vetsi pecku. Anotace me velmi zaujala a proto jsem si taky knihu zakoupila v zaveru jsem byla zklamana. Ze je kniha napinava bych nerekla, musela jsem se nutit do cteni

15.09.2016 2 z 5

Zmrzlinové sedmé nebe Zmrzlinové sedmé nebe Abby Clements

Odpocinkova cetba.Pribeh se mi libil.Bylo to ctive. Celou dobu jsem mela chut na zmrzlinu az jsem si ji po precteni musela dat:-)

15.09.2016 3 z 5

Poslední rituál Poslední rituál Yrsa Sigurðardóttir

No nevim nic extra to nebylo.kniha ctiva,zapletka prumerna.cetla jsem daleko lepsi knihy.neni to ta kniha ktera vas nuti cist dal a dal az dlouho do noci.Dam ale Yrse jeste sanci a prectu si jeste jeji jinou knihu

15.09.2016 3 z 5

Skleněná těla Skleněná těla Erik Axl Sund

Propadak, nechutne hloupe. Serie vrani divky daleko lepsi

18.08.2016 1 z 5

Šest let Šest let Harlan Coben

Ma prvni kniha od Cobena a musim rict ze je to zazitek.kniha je napinava je v ni mnoho zvratu. Jak pribeh skonci jsem odhadla asi v jedne tretine ale zapletka byla velmi zajimava.Kniha me bavila a misty mi nedala spat. Urcite zkusim i dalsi knihy od autora

18.08.2016 5 z 5

Spouštěč Spouštěč Wulf Dorn

Nevim....zacatek super napinave,strhujici tesila jsem se jak to vse dopadne konec me zklamal mam totiz dve varianty zaveru.nejlepsi je od Dorna stejne temne silenstvi

17.08.2016 4 z 5

Pokoj Pokoj Emma Donoghue

Udivuje me tak vysoke hodnoceni knihy.jeji styl psani je otresny nebavil me knihu jsem nedicetla zkoncila jsem na 50 str. Dej muze byt super ale bohuzel v tomto podani me nezaujmul radeji shlednu film

14.08.2016

Temné šílenství Temné šílenství Wulf Dorn

Užasná kniha.Napinave od začatku až do konce.musela jsem na knihu myslet i když jsem ji zrovna nečetla uplně vtahne do deje.vynikajci promyslený dej opravdu konec nejde odhadnout.Podezirala jsem snad všechny postavy odpovidajicí popisu ale skutečnost je šokujici.Libi se mi že to má v sobě psychologickou pojintu a velmi dobře promyšlenou jen co mě mrzi ale to nebude chyba autora nybrž mě konec do sebe zapadal ale co mi uniklo nebo co jsem nepochopila je to s postavou Carly konec mi s ni nezapadal.

14.02.2016 5 z 5