Samsullka Samsullka komentáře u knih

Ztracené dívky z Willowbrooku Ztracené dívky z Willowbrooku Ellen Marie Wiseman

Autorka je pro mě mistr pera. Její silné příběhy mi berou dech a dlouho ve mně rezonují. A tak to má u knih být. Děkuji.

13.02.2024 5 z 5

Magie duchovního života Magie duchovního života Jan Menděl

Právě čtu, a už nyní dávám 5 bodů. Kniha je přesně pro mě. Chválím i návody či pomocné rady "jak na to". Hodně dobrá je pomoc se ztracenou knihou. Já děkuji za tuto knihu.

28.08.2023 5 z 5

Detoxikuj život Detoxikuj život Barbora Englischová

Ať si z této knihy vezme každý kdo chce co chce. Ať si každý jde za čím chce. Ale pro lidi, kteří stojí na křižovatce, kteří se rozhodli svůj život změnit, kteří v tom zatím tápou a budou rádi za každou radu, je podle mě tato kniha přesně taková. Inspirující, lehce pochopitelná, a psána z dušičky člověka, který si svými problémy též prošel.

09.07.2023 5 z 5

Ganbare! Workshopy smrti Ganbare! Workshopy smrti Katarzyna Boni

Paráda! Velice čtivé, velice zajímavé, nové informace a okolnosti.

21.04.2022 5 z 5

Než vystydne káva Než vystydne káva Tošikazu Kawaguči

Mně se to velmi líbilo. Hned jdu na další díl, a moc se na něj těsím.
Snad nikdy jsem se takhle netěšila na postavy z knihy, jako nyní. "Kavárníci" jsou mi velmi sympatičtí, vtáhli mě tak do děje, že jsem měla pocit, že s nimi v kavárně sedím a jsem součástí příběhu.
Krásně napsané.

23.03.2022 5 z 5

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Tak to já knihu slupla jak malinu. Vždycky jsem si říkala, co by asi tak bylo, kdybych se na svých cestách nevydala vpravo, ale vlevo.
Nora má možnost zkusit si několik svých životů, kam by se ubírali, kdyby se tenkrát rozhodla jinak.
Za mě plný počet.

01.03.2022 5 z 5

Pro tvoje dobro Pro tvoje dobro Ellen Marie Wiseman

Tak tohle byla síla! Krutost, odmítnutí, nepochopení. Přesto dokázala hlavní hrdinka najít v sobě lásku a zažít i to krásné v životě.
Kniha, která se do vás otiskne. A to dost hluboko.

28.09.2021 5 z 5

Svědectví o životě v KLDR Svědectví o životě v KLDR Nina Špitálníková

Neskutečná kniha!!! Nedokáži si to ani představit. Škoda, že mohu dát jen 5 bodů.

17.09.2021 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Podle mě je v knize krásně vykreslený příběh, že by se to takhle klidně mohlo stát. Proč by ne. Klidně mohlo.
Možná, že nás i autorka nabádá zamyšlení nad tím, co máme teď. Jaký máme život, že si ho máme vážit a chránit si naší svobodu. Nenechat si ji vzít. Protože, jak všichni víme, co se teď děje, kdo ví, co by se mohlo stát.......

23.04.2021 5 z 5

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

Mám ráda tohoto spisovatele. Líbilo :-)

19.01.2021 5 z 5

Pasažéři Pasažéři John Marrs

Pan autor opět nezklamal. Naprosto výborné. Přečtěte si to. Neváhejte.
Plný počet, absolutně.

12.08.2020 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Hodně dobrá!!! Líbil se mi nápad děje a celkové zpracování. Za mě plný počet bodů.

20.06.2020 5 z 5

Lži se mnou Lži se mnou Sabine Durrant

Ale jo.
Konec se rozjel.

04.05.2019 3 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Na dva zátahy. Něšlo přestat. Za mě super!!! Zase.

21.04.2019 5 z 5

Náš manžel Náš manžel Jo Jakeman

Kdybych si nepřečetla Za zavřenými dveřmi, Poslední paní Parrissová nebo Manželka mezi námi a pod. na toto téma, tak bych si myslela, že Náš manžel byla celkem pěkná. Ale bohužel byla zatím nejslabší z nich. Ale dala se dočíst.

05.04.2019 2 z 5

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

neuveřitelné, fascinující, byla jsem omámena příbehem a nemuzu se z něj vymanit.

13.03.2019 5 z 5

Než přišla bouře Než přišla bouře Susea McGearhart

rozhodně 5 plných bodu.

14.09.2018 5 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Překonala i Za zavřenými dveřmi!! A to je co říct.

11.06.2018 5 z 5