Samdelas Samdelas komentáře u knih

Můj život s Reinhardem Můj život s Reinhardem Lina Heydrich

Zbytečné paměti pomýlené slepice....

04.12.2014 odpad!

Mže / Berounka: Putování po řekách Mže / Berounka: Putování po řekách Zdeněk Šmíd

Krásná vyčerpávající kniha o jedné z našich nejhezčích řek.

22.09.2014 5 z 5

Posázavský pacifik : Světlá - Kácov - Čerčany na starých pohlednicích Posázavský pacifik : Světlá - Kácov - Čerčany na starých pohlednicích kolektiv autorů

Moc pěkná publikace nejen pro trampy a vodáky.

20.02.2014 5 z 5

Takový byl Jiří Sovák Takový byl Jiří Sovák Marie Formáčková

Moc pěkná kniha vzpomínek na našeho výborného herce.

20.02.2014 5 z 5

Kronika mého života Kronika mého života Josef Lada

Naprosto strhující čtení od první stránky do konce. Znovu sem si knihu přečetl letos po návštěvě Hrusic a hospody U Sejků :)

25.09.2013 5 z 5

Jak se mají Mayové aneb Proč bychom se neděsili Jak se mají Mayové aneb Proč bychom se neděsili Zdeněk Šmíd

Další z mnoha výborných Šmídových cestopisů, silně čtivé...

07.09.2013 5 z 5

Určitě nejlepší Švandrlík, dnes již klasická literatura...

24.01.2013 5 z 5

Odkaz - Pravdivý příběh bratří Mašínů Odkaz - Pravdivý příběh bratří Mašínů Barbara Masin

Subjektivní pohled zaujatého rodinného příslušníka na případ bří Mašínů, ignoruje fakta a přetváří si je podle potřeby. Opak toho co prováděli s případem bří Mašínů komunisté. Nejedná se o seriózní dílo, ale o fikci.

06.01.2013 odpad!

Zatím dobrý Zatím dobrý Jan Novák

Neuvěřitelná sračka která naprosto ignoruje fakta a slouží pouze k tomu z těchto masových vrahů udělat hrdiny. Opak toho co dělali s případem bří Mašínů komunisté.

06.01.2013 odpad!

Dary Vladimíra Menšíka aneb stromeček mého veselého života Dary Vladimíra Menšíka aneb stromeček mého veselého života Vladimír Menšík

Jako vančickej rodák nemohu jinak než dát pět bodů a všem doporučit....

04.12.2012 5 z 5

Proč bychom se netopili aneb Vodácký průvodce pro ofélii Proč bychom se netopili aneb Vodácký průvodce pro ofélii Zdeněk Šmíd

Vodácká bible. Šmídova prvotina psaná ale již jeho osobitým stylem.

04.12.2012 5 z 5

Proč bychom se netěšili aneb Jak se držet nad vodou Proč bychom se netěšili aneb Jak se držet nad vodou Zdeněk Šmíd

Dokonalé jako jednička.

04.12.2012 5 z 5

Proč bychom se nepřiznali aneb Jak to bylo doopravdy Proč bychom se nepřiznali aneb Jak to bylo doopravdy Zdeněk Šmíd

Povinné pro všechny Šmídology :) Pohled do kuchyně autora.

Miss Porta Miss Porta Zdeněk Šmíd

Za komančů koupeno na stánku PNS a jedním dechem přečteno. Tenkrát to působilo jako zjevení. Dodnes silně čtivé....

04.12.2012 4 z 5

Otava: Putování po řece Otava: Putování po řece Zdeněk Šmíd

Velmi pěkná obsáhlá publikace nejen pro milovníky naší Zlaté řeky, budu se k ní rád vracet.