salunka salunka komentáře u knih

Žena mého života Žena mého života Tim Weaver

Další úžasný příběh. Tim nikdy nezklame!

08.04.2020 5 z 5

Když jsem tě viděla naposledy Když jsem tě viděla naposledy Liv Constantine

Největší slátanina, kterou jsem v poslední době četla. Totální ztráta času. Nechápu, že stejný autor napsal Poslední paní Parrishovou, která byla famózní.

11.02.2020 1 z 5

Ona to ví Ona to ví Lorena Franco

Pro mě od začátku utrpení. Ani mě nezajímá, jak to dopadlo. Nedočteno.

21.11.2019 2 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Naprostá dokonalost. Nemohla jsem se od knížky odtrhnout a přečetla ji jedním dechem. Jsem moc ráda za to, jak se Lilly nakonec rozhodla.

28.10.2018 5 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Mě to moc nenadchlo. Přišlo mi to hodně nereálné.

22.04.2018 3 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Bryndza je můj oblíbenec. Všechny jeho knihy jsem přečetla jedním dechem. U poslední mi chybělo víc napětí. Předchozí díly se mi líbily víc.

10.04.2018 4 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Perfektně vymyšlený příběh. Moc se mi to líbilo, přečetla jsem za dva dny :)

17.03.2018 5 z 5

Agonie smrti Agonie smrti Bernhard Aichner

Bombastické zakončení Funebračky! Četlo se to jedna radost. Budeš mi chybět, Brünhildo...

04.03.2018 5 z 5

Učedník Učedník Tess Gerritsen

Jde v podstatě o pokračování Chirurga. Jane jsem si oblíbila, ale čekala jsem lepší konec.

26.02.2018 3 z 5

Má je vina Má je vina Clare Mackintosh

Ze začátku jsem se trochu nudila a myslela, že knížku odložím a nedočtu, ale v půlce přišel zvrat a já jí zhltla během dalšího večera!

23.02.2018 4 z 5

Zmizelé z Cooley Ridge Zmizelé z Cooley Ridge Megan Miranda

Fantazie. Konečně detektivka, u který jsem byla až do konce napnutá jak kšandy! :-)

12.02.2018 5 z 5

Před pikolou za pikolou Před pikolou za pikolou Linda Green

Kniha se mi četla dobře, ale rozhodně bych ji neřadila mezi detektivky. Dle mého názoru šlo spíš o psychologické drama. Únosce byl odhalen opravdu velmi brzy, díky čemuž mi v příběhu chybělo víc napětí.

29.01.2018 3 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Četlo se to dobře, ale na první díl to nemá. Navíc mě Lou už v půlce příběhu začala celkem štvát a konec mi taky moc nesedl.

23.01.2018 4 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Poutavý příběh, který vám nedovolí knihu odložit. Fosterovou, Petersona i Mossovou jsem si moc oblíbila. Těším se na další libovku od Roberta! :)

22.01.2018 5 z 5

Sestup Sestup Tim Johnston

Dvě třetiny knihy jsem se nudila a musela se do čtení nutit. Ke konci to už naštěstí mělo spád.

12.01.2018 3 z 5

Beze stopy Beze stopy Mary Torjussen

Celkem pomalej rozjezd, nekonečný hledání a konec mi nesedl vůbec. Zklamání.

04.01.2018 3 z 5

(M)Učednice (M)Učednice Ali Land

Strhující, dechberoucí kniha, po jejímž přečtení zařazuji Ali Land mezi své oblíbené autory! :-)

19.12.2017 5 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Tak tohle pro mě bylo jedno velký utrpení. Od začátku jsem se musela do čtení nutit a vůbec mě to nebavilo. Nuda, nuda, nuda..moc postav. Pro mě asi nejslabší knížka od Moriarty.

09.10.2017 2 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Čtyři hvězdy dávám jen proto, že téměř od půlky knihy bylo jasné, kdo v tom má prsty. Jinak povedené čtení. Těším se na další díl.

17.08.2017 4 z 5

Skleněná těla Skleněná těla Erik Axl Sund

Vubec se mi to nelibilo. Totalne prekombinovane. Do cteni jsem se musela nutit. Ocekavala jsem daleko vic. Kniha by vubec nemela byt v Edici svetoveho bestselleru. S Axl Sundem jsem timto definitivne skoncila.

07.08.2017 2 z 5