Salchicha Salchicha komentáře u knih

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Hrozne..velmi primitivny dej a očividne sex je pre nich odpovedou na vsetko..s dalsou castou uz pokracovat radsej nebudem

03.05.2019 odpad!

Odysseus Odysseus James Joyce

Uf tak toto nie..hrozne dlha a narocna kniha, zlozity styl pisania. V niektorych castiach som bola uplne stratena a niekedy som zaspavala. Knihu som sice docitala, ale len s velkym vypatim sil. Bohuzial nic pre mna.

20.01.2018

Láska v čase cholery Láska v čase cholery Gabriel García Márquez

Toto bola moja prva kniha od Marqueza a naozaj som necakala, ze kniha ma tak pohlti! Pristihla som sa, ze nedokazem knihu odlozit. Krasny pribeh, zaujimavy styl pisania. Za mna odporucam.

23.07.2017 4 z 5

Lolita Lolita Vladimir Nabokov

K teme sa nebudem vyjadrovat ale co sa tyka stylu knihy, bolo obcas velmi tazke udrzat pozornost. Stracala som sa v tych nekonecnych opisoch, ktore viedli k tomu, ze som niekedy ani nevedela ci sa utor premiestnil uz do dalsej sceny, alebo stale opisuje tu istu situaciu..

13.07.2017 1 z 5

Mandolína kapitána Corelliho Mandolína kapitána Corelliho Louis De Bernières

uf, kniha sa mi velmi tazko citala. Pribeh sice pekny, ale obcas som sa prichytila ze po precitani kapitoly si ani nepamatam o com bola, pretoze som bola myslienkami inde.

01.05.2017 3 z 5

Lovec draků Lovec draků Khaled Hosseini

Neuveritelna kniha, silny pribeh. Odporucam precitat!

19.04.2017 5 z 5

Odpočívej v pokoji Odpočívej v pokoji Lee Child

Serie s Jackom Reacherom ma jednoducho bavia. Aj ked sa priznam niekedy sa mi uz tie knihy pletu vzhladom na to, ze niektore veci sa opakuju v kazdej knihe.
Napriek tomu sa mi to pacilo a take krute rozuzlenie som necakala.

20.08.2016 4 z 5

Rus je ten, ktorý miluje brezy Rus je ten, ktorý miluje brezy Olga Grjasnowa

Za mna bohuzial nie. Styl ani tematika nebolo pre mna to prave orechove.

13.08.2016 2 z 5

Emma Emma Jane Austen

Do tejto knihy som sa velmi tazko zacitavala, nejako to neslo. Myslienkami som bola castokrat inde. Niektore casti som doslova pretrpela hlavne monology slecny Batesovej.
Mam pocit ze tam nic ine neriesili len kto sa za koho vyda a ozeni.
Bohuzial mna ta kniha neoslovila :(

26.07.2016 2 z 5

Kafka na pobřeží Kafka na pobřeží Haruki Murakami

Moja prva kniha od Murakamiho, uplne iny styl, aky normalne citam. Preto som sa k nemu aj dlhsie odhodlavala. Ale kniha prekvapivo nesklamala. Velmi zvlastna kniha, ale v dobrom zmysle slova :) Urcite vyskusam aj dalsie knihy od Murakamiho

03.07.2016 4 z 5

Analfabetka, ktorá vedela počítať Analfabetka, ktorá vedela počítať Jonas Jonasson

Kniha sa sice lahko a rychlo citala, Nombeko bola zaujimava postava, ale cele mi to prislo az moc pritiahnute za vlasy miestami az totalne absurdne.

04.04.2016 2 z 5

Kdo chytá v žitě Kdo chytá v žitě J. D. Salinger (p)

Knihu som citala este na strednej skole ako povinne citanie a vtedy to bolo pre mna utrpenie. Rozhodla som sa ju precitat este raz, ale pocity ostavaju rovnake. Holden je stale deprimovany, smutny, kazdeho nenavidi, nieco zacne, ale nikdy to nedokonci, pretoze nema na to naladu...No stacilo mi

14.02.2016 2 z 5

Pamäti gejše Pamäti gejše Arthur Golden

Perfektna knizka! Ledva som sa od nej odtrhla, s napatim som prezivala vsetky strasti hlavnej hrdinky a ked sa postupne stavala gejsou tak som zatuzila aj ja aby ma obliekli do kimona :)) Velmi krasne

18.01.2016 5 z 5

Smršť Smršť Johan Theorin

Toto bolo druha kniha od Johana Theorina, ktoru som precitala, ale jeho knihy asi nie su pre mna. Kniha bola nezazivna, nudna, rozvlacna, snazilo sa to byt skor ducharske, ale ani to vo mne nevyvolalo ziadny zaujem. Cakala som, ze aspon na konci a v rozuzleni vrazd bude viac napatia, ale aj to sa minulo ucinku.

13.12.2015 2 z 5

Ozveny mŕtvych Ozveny mŕtvych Johan Theorin

Velmi slabe..Kniha bola zo zaciaktu velmi nudna, pomaly sa rozbiehala,musela som sa velmi premahat do citania,obcas ma tahalo do spanku. Jedine male plus bol koniec..

22.11.2015 2 z 5

Žena v bílém Žena v bílém Wilkie Collins

Vobec som necakala,ze ta kniha bude taka dobra! Vela napatia,zvratov,rozuzleni.Nemohla som prestat citat.Taka starodoba detektivka :) Skvela knizka

17.11.2015 5 z 5

Jeden musí z kola von Jeden musí z kola von M. J. Arlidge

Lahko a rychlo citatelna kniha, kratke kapitoly, dej priamo k veci, ziadne zbytocne opisy..napriek tomu mi tam nieco chybalo, asi viac pohltenia do deja..ale inak celkom v pohode :)

12.09.2015 3 z 5

Dieťa 44 Dieťa 44 Tom Rob Smith

Najprv som si pozrela film a ten ma velmi neoslovil, ale hovorim si ,ze dam sancu aj knihe, mozno ze to bude lepsie. Sice ma kniha zaujala o nieco viac ako film, ale stale to nebolo ono. Nejak ma to neuchvatilo ani nevtiahlo do deja. Dej ako taky je dobry, ale nie velmi dobre spracovany, ako vo filme tak aj v knihe.

10.09.2015 3 z 5

Biela veľryba Biela veľryba Herman Melville

Zaciatok fajn, tesila som sa ako sa to bude vyvijat ale potom...uf, hrozne rozvlacne, nudne a prilis detailne opisovane vsetky suciastky lode. Ale vydrzala som az dokonca knihy, aby som vedela ako sa to skonci :)

10.09.2015 2 z 5