SakuraLuci SakuraLuci komentáře u knih

Bohemia Bohemia Jan Svěrák

Já vůbec nevím, jestli se mi ta kniha líbila, nebo ne.. Zajímavý styl psaní, vztahová problematika - moje oblíbené téma, krásná obálka a oblíbený režisér... Ale některé pasáže se mi vyloženě do knihy nehodili.. V základu ale celkem povedený kousek

26.01.2020 4 z 5

Tuto knížku jsem si koupila kvůli čtenářské výzvě, ale byl to omyl.. Těšila jsem se na moderního fotra a to mu nesahá ani po kotníky.. Ztráta času

16.01.2020 3 z 5

Jako vždy parádní počtení :-)

16.01.2020 5 z 5

Sladké poklady české a moravské kuchyně Sladké poklady české a moravské kuchyně Roman Vaněk

Perfektní sladká kuchařka od Vaňka, jeho styl milují a vždy nám chutná

12.01.2020 5 z 5

Slavík Slavík Kristin Hannah

Kde mohu udělit 100 hvězd? Tak tato knížka se posouvá na první místo mezi všemi knihami které jsem kdy četla. Předčila naprosto veškerá očekávání, je to nádherný příběh. Vše do sebe perfektně zapadá, příběh je prolnutý tolika postavami a příběhy a už od počátku jsem se v něm perfektně orientovala. Jakmile se začtete do první stránky, knížka je jako magnet a nemůžete se od čtení odtrhnout. Je to přesně ta kniha, o které budu ještě dlouho přemýšlet a která se mi vryje hluboko do paměti. Děkuji za hluboký zážitek

12.01.2020 5 z 5

Mona Mona Bianca Bellová

Úsečné, těžké, dusné, smutné.. Bianka Bellová je zvláštní spisovatelka, do jejich příběhů se vždy úplně propadnu, avšak vcelku mi kniha nedává tak úplně smysl.

03.01.2020 4 z 5

Klub divných dětí Klub divných dětí Petra Soukupová

Knížku jsem přečetla jedním dechem, jako téměř každou knihu od Petry Soukupové.. ale co k ní napsat? Jazyk mého vkusu, čte se velice rychle, ale nemohu přijít na to, jestli je kniha spíše pro děti nebo pro dospělé.. I tak děkuji za milý příběh, neurazil, nenadchnul

01.01.2020 3 z 5

Prostor pro duši Prostor pro duši Vlastina Svátková

Knížku hodnotím jako osobní zpověď, neurazí ani nenadchne.. Některé pasáže jsou k zamyšlení, najdete se v nich..

08.12.2019 4 z 5

Tak to byla jízda

24.11.2019 5 z 5

Totální nasazení Totální nasazení Petra Soukupová

Komiksy nemusím, ale tohle bylo zajímavé..

14.11.2019 4 z 5

Srpen s bejbinkou Srpen s bejbinkou František Nepil

Taková oddychovka která se hodí do čtenářské výzvy, jinak bych si knížku nepřečetla. Děkuji za vzpomínku na dobu minulou 8-)

21.10.2019 4 z 5

Dědictví Dědictví Eva Tvrdá

Hodně povedená kniha

09.10.2019 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Já nemám slov... Jedna z nejlepších knih letošního roku co jsem četla. Silný, strhující příběh... Viděla jsem prvně film, knihu jsem ze začátku chtěla i odložit, ale nakonec jsem vydržela a opravdu to stálo zato. Nádherný, procítěný příběh

30.09.2019 5 z 5

Rodina odvedle Rodina odvedle Sally Hepworth

Nebyl to špatný příběh, ale něco jsem v něm postrádala. Nejdříve se mi pletli postavy, pak jsem si připadala jak u zoufalek.. neurazí, nenadchne

26.08.2019 3 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Klasická česká vesnice, dost jsem se pobavila i připomněla dětství. Děkuji

07.08.2019 5 z 5

Jako zabít ptáčka Jako zabít ptáčka Harper Lee

Takový milý dětský příběh s hlubokou myšlenkou

31.07.2019 5 z 5

Veselé avokádo: low carb kuchařka Veselé avokádo: low carb kuchařka Tatiana Kajanová

Super recepty, místní suroviny dobře k sehnání, super kuchařka

31.07.2019 5 z 5

Sedmkrát upadnout, osmkrát vstát Sedmkrát upadnout, osmkrát vstát Naoki Higašida

Knížka se čte jedním dechem tak jako a proto skáču.. Nedokážu pochopit, jak to ten Naoki dělá, že dokáže psát tak plnohodnotné texty... Viděla jsem ho několikrát na videu a je to opravdu těžký autista, je velice obdivuhodný.. Díky za další otevření tajné skříňky Naokiho

08.07.2019 5 z 5

Vila na Sadové Vila na Sadové Richard Sklář

Docela zajímavá knížky, prolnutí dvou příběhů... Jen příběh s Bo byl trochu přitaženy za vlasy, ale nakonec jako celek byla kniha fajn.

29.06.2019 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Zase nemám slov. Nádherný příběh z nelehké doby. Znovu, jako pokaždé, nerada knihu po dvou dnech dočîtám a nejraději bych pokračovala ve čtení .. Jenže příběh končí a já už se zase nemohu dočkat, až paní Mornštajnová napíše další knihu. Vřele doporučuji

08.06.2019 5 z 5