SakuraLuci SakuraLuci komentáře u knih

Víkendové pečení Víkendové pečení Míša Landová

Skvělá kuchařka od jedné z předních českých cukrářek, mé oblíbené.. určitě doporučuji všemi deseti

30.09.2020 5 z 5

Skleněný pokoj Skleněný pokoj Simon Mawer

Začátek byl na hraně, chvilkami jsem chtěla knihu odložit, ale nakonec jsem příběh ustála celý.. Ne že by kniha byla špatná, ale asi nejslabší kterou jsem letos četla. Měla jsem pocit, že knihu píší minimálně tři autoři, naprosto rozdílný střed knihy, pak i konec ... Kniha je trochu zklamáním ..

25.09.2020 3 z 5

Cupcake – Velký sen o malém dortíku Cupcake – Velký sen o malém dortíku Lelí Hnidáková (p)

Jeden večer, tato kniha, krabice kapesníků, víno.. Super, tleskám

06.09.2020 5 z 5

Růže bílá, černý les Růže bílá, černý les Eoin Dempsey

Na knihu jsem se hodně těšila a bohužel po přečtení přišlo trochu zklamaní.. Kniha se čte sama, za začátku vás příběh hned pohltí, ale konec je trochu ve stylu hollywoodu.. Škoda

14.07.2020 4 z 5

Dezerty jedna báseň - Makronky, madlenky, financiers a spol. Dezerty jedna báseň - Makronky, madlenky, financiers a spol. Mirka Slavíková

Perfektní kuchařka s deserty

10.07.2020 5 z 5

Prostě na mě zapomněli Prostě na mě zapomněli Jiří Holub

Malá útlá knížka na jeden večer s velice silným příběhem který zůstane dlouho v mé hlavě.

10.07.2020 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Asi největší překvapení letošního roku.. velice zdařilá kniha, do detailu propracovaná, četla se úplně sama a lituji toho, že už skončila. Takhle mi mráz po zádech už dlouho neběhal. Vřele doporučuji a to se mi do ní prvně vůbec nechtělo

09.07.2020 5 z 5

Dívka s labutí Dívka s labutí Sabina Zelená

Velké, přímo obrovské překvapení.. Čekala jsem všechna možná témata, ale toto mě překvapilo.. Knížku jak vezmete do ruky, tak se nedá odložit. Všem vřele doporučuji, moc pěkný příběh z pera kvalitní spisovatelky..

27.05.2020 5 z 5

Mléko a med Mléko a med Rupi Kaur

Jednohubka na jeden večer při svíčce a skleničce vína.. Neurazila, nenadchla

01.05.2020 3 z 5

Stříbrná cesta Stříbrná cesta Stina Jackson

Nebylo to špatné, celkem dobře se kniha četla, ale příběh nakonec celkem o ničem, trochu nudný, na to jaký slavila kniha úspěch...

30.04.2020 3 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Citlivě napsáno, zajímavé téma, dávám 5 hvězd

19.04.2020 5 z 5

Koukej, bude to oukej Koukej, bude to oukej Michaela Dočkalová

Prostě mě to baví... Velice dobře se tento styl psaní čte, ráda při každé volné chvilce knížku otevřu

10.04.2020 5 z 5

Mysli na nesmysly Mysli na nesmysly Michaela Dočkalová

Tak jo.. Jak začnete knížku číst, už ji nedáte z ruky. Miluju příběhy ze života... Jdu hned na druhý díl

05.04.2020 5 z 5

Tamařino souhvězdí Tamařino souhvězdí Anna Musilová

Vždycky si říkám, že mě ty knížky od Aničky Musilové něčím odrazují, není mi asi blízký styl psaní.. Ale konec knížky je pokaždé tak zajímavý, že celé vnímání knihy přehodnotím a těším se na další knihu

31.03.2020 4 z 5

Hodinky od Ašera Hodinky od Ašera Zuzana Dostálová

Velice jednoduše psaná kniha, což mě trochu odrazovalo.. Témata zajímavá, ale velice povrchně rozepsaná, což je škoda.. Líbilo se mi zakomponování hodinek do příběhu, jinak to bylo spíše slabší.. Knížce ale nelze upřít, že se čte rychle a čtenář je zvědavý, jak vše dopadne..

12.03.2020 4 z 5

Johana Johana Pavla Horáková

Zvláštní kniha.. Překvapením pro mne je, že knihu píší tři autorky, ale v knize jsem to vůbec nezaregistrovala. Rodinné a osobní příběhy mám v oblibě, avšak tady trochu postrádám logiku příběhu.. Každopádně autorky nás provedou celým životem Johany a také historií a to si velice cením..

03.03.2020 3 z 5

Mé nepálské lásky v obrazech Mé nepálské lásky v obrazech Michaela Gautam

Krásně nafocená kniha, kvalitní papír a příběh který musíte přečíst na jeden zatah.. doporučuji

01.03.2020 4 z 5

Mé nepálské trable Mé nepálské trable Michaela Gautam

Mysha píše hrozně jednoduše, knížka se dá přečíst během pár večerů... Mě se líbila

25.02.2020 4 z 5

Ve válce: Příběhy obyčejných lidí z Iráku a Sýrie Ve válce: Příběhy obyčejných lidí z Iráku a Sýrie Lenka Klicperová

Objasnila jsem si některá historická a válečná fakta, kniha je psána pro laickou veřejnost a velice čtivým stylem. Ráda podpořím smysluplný projekt.

06.02.2020 5 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Během tří hodin přečteno, velice silný příběh.. Teď už snad jen doufám, že pro svého syna budu dobrou matkou..

04.02.2020 5 z 5