SakuraLuci SakuraLuci komentáře u knih

Neděle odpoledne Neděle odpoledne Viktorie Hanišová

Začátek rozvleklý, ale pak příběh nabral spád a bylo to skvělé

30.01.2023 5 z 5

Encyklopedie velmi důležitých věcí pro děti, které chtějí všechno vědět Encyklopedie velmi důležitých věcí pro děti, které chtějí všechno vědět kolektiv autorů

Perfektní encyklopedie, syna fakt velice bavila, oba nás zaujala. Každý večer přečteme 4 dvojstrany a užijeme si společnou chvilku. Moc doporučuji

09.05.2022 5 z 5

Peníze od Hitlera Peníze od Hitlera Radka Denemarková

Prozaická kniha, velice těžká na udržení pozornosti. Nebyl to úplně můj šálek kávy, i když je mi jasné, že autorčin styl byl více než vybraný a velice kvalitně literárně pojatý.

07.02.2022 4 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Opravdu výjimečná kniha, která ve mě zanechala velké emoce a měla jsem pocit, že jsem s holkou z bažiny přímo na pláži. Příběh sám o sobě není nijak rozsáhlý, ale má jedinečnou atmosféru, překrásné popisy čisté přírody, hlavní hrdinka příběhu je tak barvitě popsána, že si ji snad každý musí zamilovat. Krásný zážitek, knihu doporučuji.

12.01.2022 5 z 5

Naděje umírá poslední Naděje umírá poslední Halina Birenbaum

Perfektně vystavený příběh dle skutečných událostí. Poslouchala jsem jako audioknihu a vřele doporučuji. Výborný přednes dokreslený vážnou hudbou. Nedokážu si vůbec představit to utrpení, které celým příběhem prosakuje, o to živější pocity z příběhů mám. Děkuji

05.01.2022 5 z 5

Déšť smývá stopy Déšť smývá stopy Mikaela Bley

Posloucháno jako audiokniha a nic moc. Bohužel přednes se mi vůbec nelíbil, komolení jmén i měst. A závěr příšerný.. to mi nedá spát.

03.11.2021 2 z 5

Má mě ráda, nemá mě ráda Má mě ráda, nemá mě ráda * antologie

Audiokniha
Musím vřele doporučit, jako sbírka povídek bych řekla byla nejlepší, jakou jsem kdy slyšela. Každý autor pojal téma po svém a to na tom bylo nejzajímavější.

24.09.2021 5 z 5

Hodinky Hodinky Veronika Jonešová

Hodinky.. Nádherný, do ruky moc příjemný obal knihy s příjemnou fotografií. Prvních šest kapitol jako ukázku jsem přečetla během chvilky a namlsala jsem se. Knihu jako celek hodnotím na 80 %. Příběh je až těžko uvěřitelný. Dějová linka až moc pozitivní, takhle to v reálném životě nefunguje. Hvězdu navíc dávám za celkové zpracování, za to, že je to prvotina a čte se opravdu sama.

25.08.2021 4 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

To byla zase jízda. Docela jsem se bála po předchozích recenzích vzít knihu do ruky. Autorka nasadila vysokou laťku s předchozíi knihami a já si říkala, jestli může být něco ještě lepšího.. příběh ke zaujal hned mě d první strany, kniha byla svižná, průběh lehce plynul. Moc pěkné popsáno, za mne zase 100/100

19.07.2021 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Na dovolenou super kniha, rychle a jednoduše se čte, celkem napínavý příběh

11.07.2021 4 z 5

Měli jsme štěstí Měli jsme štěstí Georgia Hunter

Zase jeden ze strhujících příběhu z doby druhé světové války. Moc pěkně napsáno, knížku jsem úplně hltala. Děkuji

18.05.2021 5 z 5

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

To nemá chybu .. další kniha od paní Lednické do které se úplně ponořím a prožívám příběh v hlavní roli.

18.05.2021 5 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Perfektně propojený příběh, velice čtivé, mrazivé.

02.03.2021 5 z 5

Věci, na které nastal čas Věci, na které nastal čas Petra Soukupová

Za dva dny přelouskaná, a to jen proto, že jsem si ji šetřila.. Cítila jsem pocity všech zúčastněných, prožila jsem si příběh s nimi. Petru Soukupovou prostě miluju a už když knížku od ní otvírám, přeji si, ať už píše další.

15.02.2021 5 z 5

Tak trochu lesana Tak trochu lesana Veronika Hotová Roncová

Ne, nenadchla .. Jsem snad první člověk, kterému kniha fakt vůbec nesedla.. ? Z hlavní postavy nemám vůbec dobrý pocit, příběh o ničem, takhle dlouho jsem knihu snad nikdy nečetla..

15.02.2021 2 z 5

Maxipes Fík Maxipes Fík Rudolf Čechura

Návrat do dětských let se synem

Z larvy včela, z kukly motýl Z larvy včela, z kukly motýl Grace Jones

Skvělá, naučná, perfektní info i obrázky, doporučuji

26.12.2020 5 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Perfektní, jako vždy... Jakuba Katalpa umí a vždy s napětím očekávám další román

26.12.2020 5 z 5

Město mezi zelenými kopci - Antologie povídek českých autorů Město mezi zelenými kopci - Antologie povídek českých autorů * antologie

Nepovedené, nezajímavé

04.11.2020 2 z 5

Mám nad tebou moc Mám nad tebou moc Teresa Driscoll

Nebylo to špatně, ráda jsem se ke knize vracela. Na konci kapitoly jsem se těšila na další.. Ale příběh byl trochu nereálný.. Až moc náhod na konci..

29.10.2020 4 z 5