Sakuhina Sakuhina komentáře u knih

Ostrov tisíce pramenů Ostrov tisíce pramenů Sarah Lark (p)

Tuto knihu jsem teď četla znovu po několika letech a stále mě baví. Zajímavá kniha o otroctví. Ale druhý díl, už bych si asi znovu nepřečetla.

19.06.2018 5 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Nemám slov, Agatha je prostě skvělá.

Sníh nebo popel Sníh nebo popel Sara Raasch

Bylo to fajn, ale čekala jsem víc.

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Naprosto skvělá kniha. I když to má být poslední díl série, v poděkování je malá zmínka o tom, že by mohly přibýt i další díly. Tak uvidíme :)

Psychologie masových vrahů Psychologie masových vrahů Andrej Drbohlav

Skvělá kniha!

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Kniha se skvělá a vtipná, moc jsem se při čtení bavila, ale jako divadelní představení to už není ono.

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Je to skvělý příběh. Maas je skvělá vypravěčka a tenhle příběh se jí opravdu povedl.

Osud Tearlingu Osud Tearlingu Erika Johansen

Upřímně nevím co si mám myslet. Série jako taková patřila k mým nejoblíbenějším, ale teď opravdu netuším. Celá knížka je skvěle napsaná, ale konec mě výrazně překvapil, nevím jestli zklamal, ale výrazně překvapil.

Koruna Koruna Kiera Cass

I když mám sérii ráda, bylo to znovu jako selekce. Eadlyn mi ze začátku nebyla vůbec sympatická, ale nebylo to tak špatné. Cass je skvělá autorka.

Čarovná Čarovná Alex Flinn

Kniha mě moc bavila, ze začátku jsem tomu moc nevěřila, moc se mi to nezdálo, ale nakonec jsem byla z knihy nadšená a knihu jsem si dokonce oblíbila.

03.06.2017 4 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Knihu jsem si přečetla na doporučení mé kamarádky a byla jsem zklamaná. Nejsem fanynka Johna Greena a přišlo mi to hodně přeslazené a přetažené za vlasy. Určitě se to bude líbit lidem, kteří mají rádi romantiku,ale já k nim asi nepatřím.

03.06.2017 2 z 5

Mistr papírových kouzel Mistr papírových kouzel Charlie N. Holmberg

Kniha má zajímavý nápad. Moc se mi líbí proměna hlavní hrdinky, že i papír může mít své kouzlo. Moc se mi líbil i konec.
Hodnotím tak proto, že mi některé části přišly zdlouhavé a nudné, ale přesto se kniha dobře četla.

31.05.2017 4 z 5

Kabinet milostných dopisů Kabinet milostných dopisů Alyson Richman

Kniha se mi celkem líbila. Ze začátku jsem se vůbec nemohla začít, ale pak přišel ten správný čas a od knihy jsem se nemohla odtrhnout.
Jen mi trochu přišel předvídatelný konec, ale to nic nemění na mém hodnocení. Knihu všem vřele doporučuji.

31.05.2017 5 z 5