Sajmonik Sajmonik komentáře u knih

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Druhý díl této série tak jako ten první akční a napínavý. Přečtení jedním dechem stejně jako první díl. Těším se na další pokračování této série a nemohu se dočkat až vyjde další díl. Vždy při řešení případů přemýšlím, kdo by to tak mohl být a mohu říct, že vždy ten příběh má tolik zvratů, že do poslední chvíle nevim, kdo je tím vrahem. Doufám, že ve třetím díle se konečně dozvíme jak zemřel její snoubence. Hrozně mě to zajímá.

16.03.2021 5 z 5

Duchové rodiny Folcroftů Duchové rodiny Folcroftů Darcy Coates

Musím říct, že t3nto díl mě nejvíc pohltil a zaujal a opravdu se mi líbil zatím že všech nejvíc

31.01.2021 5 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Tohle jsem vůbec nečekala, fakt pecka.

09.05.2020 5 z 5

Zápisník alkoholičky Zápisník alkoholičky Michaela Duffková

Velice dobře napsána kniha. Četla se jedním dechem a klobouk dolů, že se dokázala poprat s takovým soupeřem.

24.02.2020 5 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Knihy této autorky mě tak pohltily ani nevím čím a každá je prostě bomba. Velmi se mi tato kniha líbila. Velmi se mi líbilo přiblížení, jak to chodí v nemocnici a na sále

22.01.2020 5 z 5

Hrob pro mého manžela Hrob pro mého manžela Catherine Steadman

Od této knihy jsem čekala víc. Vůbec mě děj nebavil a myslela jsem, že se do konce ani nedostanu.

11.09.2019 1 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Čekala jsem trošku víc, první kniha byla mnohem lepší jak dějem tak i tou ducharinou a strašením.

03.09.2019 4 z 5

Osmnáct pod nulou Osmnáct pod nulou Stefan Ahnhem

Tak tohle byla pecka, hlavně konec byl úplně nečekaný, nemohla jsem se vůbec odtrhnout. Těším se na další díl. Opravdu skvěle napsané krimi.

23.08.2019 5 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Přečtení jedním dechem, velice dobře napsána dej. Nejdříve mě zaskočilo, kde se dej odehrává, ale následně to do sebe zapadlo. Musím říct, že i když tento díl byl komplikovanější, ale i tak musím uznat, že mi tento díl líbil více jak první.

02.08.2019 5 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Kniha se hodně dobře četla. Byla velice dobře napsána. Mohu říct, že tahle krimi je jedna z nejlepších, co jsem do teď přečetla. Mohu vřele doporučit i když někdy mi to nedělalo úplně dobře při popisu mrtvol, ale i tak opravdu skvělá kniha. Těším se až se začít do dalších dílů a věřím tomu, že budou stejně nebo i lépe napsána a napínavé jako tahle.

10.07.2019 5 z 5

Hodně silná kniha. Obdivuji autorkou, že to dokázala tak otevřené napsat. Jaké problémy mohou postihnout i nás a může z toho vyústit kdejaká porucha nejen tato.

03.07.2019 5 z 5

Ráj mrtvých dětí Ráj mrtvých dětí Roxann Hill

Kniha se četla velmi dobře. Sama o sobě má nějaké mouchy, málo propracovaný dej, podivný závěr.... Osobně, ale nemohu říct, že bych se u čtení této knihy nebavila. Děj i když nebyl moc napínavý tak tam bylo několik zvratů.

02.07.2019 3 z 5

Psycho: Sanatorium Psycho: Sanatorium Chet Williamson

Musím říct, že se mi kniha velice zalíbila i když jsem se z počátku nemohla pořád chytnou děje. Tato kniha stojí za přečtení.

22.06.2019 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Vůbec jsem nečekala kolik zvratů tato kniha přinese. Pohltila mě celou a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Skvělé napsána kniha se sympatickou hlavní hrdinou. Četla se velmi svižně. Doufám, že tato kniha bude mít pokračování.

26.05.2019 5 z 5

Sítě Sítě Petra Dvořáková

Hodně zajímavé příběhy tří žen. Nejvíce se mi líbil první že tří příběhů také byl nejvíce emotivni. I další dva příběhy byly přímá a zábavné.

19.05.2019 5 z 5

Oběšení psi Oběšení psi Jens Henrik Jensen

Z knížky jsem velice nadšená. Sice že začátku mě to moc nebavilo dej se pomalu rozvíjel, ale následně dej nabral takový spád, že jsem se nemohla odtrhnout. Kniha se mi velice líbila, hned se pouštím do pokračování a doufám, že i pokračování bude tak dobré, ne- li lepší jak tahle kniha.

11.05.2019 5 z 5

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Krásná kniha s pěkným dějem, překvapivým koncem. Kniha se mi hodně líbila a můžu říct, že si ji přečtu ještě několikrát.

01.05.2019 5 z 5

Pygmalión Pygmalión George Bernard Shaw

Vybrala jsem tuto knihu k četbě k maturitě. Nelituji byla zábavná, poučná, krásné se četla prostě bomba.

01.05.2019 5 z 5

Divočina Divočina Cheryl Strayed

Nebyla to spatna kniha, ale muj salek kavy to neni. Dej me moc nebavil.

12.04.2019 2 z 5

Memento Memento Radek John

Moc krasna kniha, ktera se snazi priblizit drogy a jejich vliv. Nelituji, ze jsem ji cetla a urcite po ni jeste nekdy sahnu znovu. Byla velmi zajimava a libila se mi.

11.04.2019 5 z 5