saez saez komentáře u knih

Pavouk Pavouk Lars Kepler

Na jednu stranu se mi chtělo řvát: "Dost bylo Jurka!" a pak taky "Nechte už tu chudinku Sagu na pokoji", ale na druhou jsem to zase zhltla, protože kniha umí navodit ten pocit, že prostě musíte vědět, co se bude dít dál.

05.06.2023 4 z 5

Dáma s minulostí Dáma s minulostí Amanda Quick (p)

Burning Cove mi nějak přirostlo k srdci a vracet se mezi jeho trochu svérázné a trochu tajemné obyvatele je prostě radost.

29.05.2023 5 z 5

Skandál na spadnutí Skandál na spadnutí Julia Quinn

Prima čistička hlavy. :-)

22.05.2023 4 z 5

Trochu jiná slečna Bridgertonová Trochu jiná slečna Bridgertonová Julia Quinn

Odpočinkově mile nenáročné, hlavučistící, navozující stav pohody.

15.05.2023 5 z 5

Falešná manželka Falešná manželka Julia Quinn

Já jsem si to užila, po úplně blbých a vyčerpávajících dnech v práci, je to vítané rozptýlení.

10.05.2023 4 z 5

Za vším hledej Bridgertonovy Za vším hledej Bridgertonovy Julia Quinn

Čtení téhle knihy jsem si prostě užila. Asi mi Bridgertonovi chyběli.

09.05.2023 5 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Strašně silné téma. Autorka se ho zhostila s neuvěřitelným vhledem a s citlivostí i surovostí, kterou si zaslouží. Smekám.

02.05.2023 5 z 5

Uchvatitel duší Uchvatitel duší Patricia Briggs

Prostě jsem to zhltla, protože tenhle fantasy svět mám moc ráda. Ale čekám něco víc, jakoby tahle kniha byla předvojem k něčemu většímu. Jak říkal Stefan: "Boj se!"

02.05.2023 4 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

Na Cartera a jeho Huntera s Garciou se těším prostě vždycky. Pokaždé mě něčím překvapí, třeba brutalitou zločinu, pokaždé mě obohatí o novou znalost, kriminalistickou, medicínskou...pokaždé mám o čem přemýšlet.
Teď mě teda zrovna napadá akorát...zavolá někdy Hunter Denise? :-)

19.04.2023 5 z 5

Před svatbou Před svatbou Julia Quinn

Nebylo to marné, jako oddechovka báječné a konec jsem v podstatě prochechtala.
Bridgertonovi mi zvláštním způsobem přirostli k srdci. Jednu postavu bych však vyzdvihla nad ostatní, a to je Violet. Myslím, že matky to pochopí :-)

11.04.2023 4 z 5

Poznáš to z polibků Poznáš to z polibků Julia Quinn

Tak tohle byla docela bžunda. Nejlepší byl konec :-)

03.04.2023 5 z 5

Nečekaná láska Nečekaná láska Julia Quinn

Dobrý. Ale...vážně jsem tohle nechala číst mojí starou matičku? :-D

27.03.2023 5 z 5

S láskou, Eloise S láskou, Eloise Julia Quinn

Tak já nevím. Také jste od Eloise čekali nějak víc?

20.03.2023 3 z 5

Čekanka Čekanka Julia Quinn

Tak tenhle díl se mi líbil nejvíc. Vždycky jsem věděla, že je na Penelope víc, než dává na odiv.

Nevhodný návrh Nevhodný návrh Julia Quinn

Trochu Popelka, ne?

13.03.2023 4 z 5

Vikomt, který mě miloval Vikomt, který mě miloval Julia Quinn

Je to teda dost sladký, ale aspoň se po tom netloustne.

Vévoda a já Vévoda a já Julia Quinn

Koupila jsem celou, dosud vyšlou, sérii své mamce. Viděla jsem totiž seriál a ten byl tak absurdně zábavný (nebo mi to tak při nemoci připadlo), že jsem si řekla, že knihy budou taky fajn. Zřejmě jsou, protože matinka je zhltla ani ne za měsíc (a to jsem si naivně myslela, že jí to přiková do křesla na delší dobu). Tudíž jsem si je také musela přečíst. Jo, jsou fajn. :-)

13.03.2023 5 z 5

Tajemná vražda Tajemná vražda Jude Deveraux (p)

Občas jsem měla pocit, že mi něco ušlo, že mi něco nebylo dostatečně vysvětleno. Hodnotím-li jako celek, dobře se to četlo, děj ubíhal svižně a jako odlehčení kniha splnila svůj účel.

08.02.2023 4 z 5

Fantastická zvířata. Brumbálova tajemství: Úplný scénář Fantastická zvířata. Brumbálova tajemství: Úplný scénář Joanne Rowling

Skvělý scénář, dobře se mi četl, líbilo se "něco navíc" v podobě komentářů, ilustrací, grafiky... Užila jsem si návrat do kouzelnického světa a užila jsem si ten příběh.

30.01.2023 5 z 5

Aristokratka pod palbou lásky Aristokratka pod palbou lásky Evžen Boček

Podařené zakončení série. Pobavila jsem se, usmívala jsem se, zasmála jsem se. Co víc si ještě přát?

16.01.2023 5 z 5