SabinaV. SabinaV. komentáře u knih

Vzestup Guvernéra Vzestup Guvernéra Robert Kirkman

Zpočátku se mi kniha zdála tak nějak nudná, jediné zombie rozhýbávaly děj... No pak asi v polovině knihy BOOM, následoval zvrat za zvratem a nemohla jsem se odtrhnout od čtení. Konec neočekávaný, rozhodně mě navnadil na další díly :)

02.03.2018 4 z 5

Zuby nehty (19 povídek) Zuby nehty (19 povídek) Ivona Březinová

Všechny povídky se mi četly hezky, ale nepovažuju je za správné napínavé horory. Zápletky příběhů jsou velmi jednoduché a už jen díky samotným názvům pro mne byly lehce předvídatelné. Taky jsem si nestihla jakkoli oblíbit hlavní postavy, takže jejich tragické konce mě nijak z míry nevyvedly. Jen u Medvídka mi bylo líto dětských pacientů...

03.05.2017 3 z 5

Holka z popelnice Holka z popelnice Jacqueline Wilson

Čekala jsem trochu víc. Byly do sebe hodně propletené současnost s minulostí, April mi je hrozně nesympatická a Její kamarádky jsem taky nemohla vystát.... Ale nápad dobrý, příběh je dojemný a snadno se vžijete do chudáka April :)

06.01.2015

Procitnutí Procitnutí Petr Kopl

stdriverlc, Madame R: Souhlasím, taky jsem to přečetla na jeden zátah..... ale kdo by ne, když je tak hrozně krátká? :-)
Jinak moc hezký komiks!

09.10.2014 4 z 5

Jezero duší Jezero duší Darren Shan (p)

Jsem ráda, že tahle kniha se nemotala jen kolem Pána vampýrů, byla to taková příjemná oddechovka. A zároveň nejlepší kniha z této ságy!

19.09.2014 5 z 5

Pán Stínů Pán Stínů Darren Shan (p)

Wow... ten konec... Nečekané zvraty...prostě super! Teď ještě sehnat poslední díl:-)

19.09.2014 5 z 5

Jacky snílek Jacky snílek Jacqueline Wilson

Takový pěkně napsaný příběh o celkem tuctové rodině před lety... Jenom mi přišlo, že Jacky psala velkou část knihy o výtvorech SVÝCH oblíbených autorů :-s

18.06.2014 3 z 5

Vzdušné zámky Vzdušné zámky Jacqueline Wilson

Já se "bohužel" musím opakovat: nej. Knížka od J. W. !

18.06.2014 5 z 5

Stín smrti Stín smrti Darren Shan (p)

Jj, opravdu už to možná Darren s těmi masakry přepískl... Kdyby příběh nevyprávěla Bec, kniha by ode mne dostala slabší průměr. :s

27.05.2014 4 z 5

(Ne)obyčejný kluk (Ne)obyčejný kluk Raquel J. Palacio (p)

To prostě nejde, neoblíbit si Aggieho! Na jednu stranu ho litujete, čím si musí procházet, ale vlastně mu trochu závidíte, kolik lidí ho tak chrání a obletuje. Kniha je moc pěkná, je nemožné najít na ní jedinou chybičku. :-)

16.05.2014 5 z 5

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

čekala jsem, že to bude víc strašidelné a krvavé, kniha moc hororová nebyla. Ale to nemění nic na tom, že je krásně napsaná, nápad na ni je moc dobrý a Anna je prostě úžasná. Těším se na 2. díl. :)

16.05.2014 4 z 5

Pán vran Pán vran Barry Hutchison

Něco takového jsem i čekala. Pán vran je taková spíše nevýrazná postava, která se jen tak prochází knihou a sem tam někoho zabije. Jo, a nejvíc mi vadí to strašně rychlé rozuzlování na posledních asi pět stránek.

16.04.2014 2 z 5

Požíračka mrtvol a jiné příšerné historky Požíračka mrtvol a jiné příšerné historky Ulf Palmenfelt

Clairka: GENIÁLNÍ?! Příběhy nejsou ani strašidelné, ani vtipné.
Kniha je strašně krátká, ale to je asi dobře, jinak bych ji musela odložit a vím jistě, že bych se k ní už nevrátila.
Všem už asi došlo, co chci mým komentářem říct:
TOHLE JE NEJHORŠÍ KNIHA, JAKOU JSEM KDY ČETLA!!!

19.03.2014 odpad!

Správné rozhodnutí Správné rozhodnutí Shani Petroff

Určitě lepší než 1. díl.
Knihu jsem přečetla za dvě hodiny, což se mi už dlóóuho nestalo.

19.03.2014 5 z 5

Maska Maska Robert Lawrence Stine

Dobrý horor, ale hlavní postava Betty mi je nevím proč strašně nesympatická.

19.03.2014 4 z 5

Hard rock Hard rock Nicholas Adams (p)

Teda ten konec... tak to se opravdu povedlo....

Ráda bych viděla film, námět pro něj je moc dobrý:-) .

25.02.2014 5 z 5

Nové povídky Nové povídky Zdeněk Svěrák

Povídky se mi líbily, jenom jich mohlo být víc....

23.02.2014 4 z 5

Fantom školy Fantom školy Thomas Brezina

Taková pěkná oddechovka :-)
Myslím, že u Březinových knih hodně záleží na tom, v kolika letech si je přečtete.
Já jsem asi v tom věku, kdy mě kniha sice nijak neuchvátí, ale ani mi
neublíží, když si ji přečtu :-) .

13.02.2014 4 z 5

První láska První láska Jacqueline Wilson

Všechny knihy z této série jsou nádherné. Ale to je asi jasné, když jsou od J. Wilsonové..... :-)

11.02.2014 5 z 5

Nejdelší velrybí píseň Nejdelší velrybí píseň Jacqueline Wilson

Ze začátku jsem přemýšlela, jestli nemám knihu odložit, a jsem moc ráda, že jsem to neudělala. Krásný a dojemný příběh

07.02.2014 4 z 5