sabina1996 sabina1996 komentáře u knih

Tvoje vina Tvoje vina Mercedes Ron

Po nedávnem shlédnutí filmu, který mě naprosto ohromil a mohla bych se na něj dívat 10x denně jsem si říkala: Tohle bych si chtěla přečíst jako knihu . Zadala jsem název do vyhledávače a hned na mě vyskočila kniha. Neváhala jsem ani vteřinu a koupila rovnou oba díly. Jak jsem předpokládala, obě knihy jsem přečetla během chvilky a po dočtení druhého dílu jsem si nastavila upozornění do mobilu na datum vydání závěrečného dílu a doufám, že vše dobře dopadne i když je mi jasné, že už nikdy nic nebude jako dřív.

07.08.2023 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

(SPOILER) Krásný a dojemný příběh. Kniha se četla sama. Na film se chystám až teď po přečtení knihy.

Doufala jsem do poslední chvíle..

31.05.2021 5 z 5

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

Nebylo to tak dobré, jako předešlé díly, přesto jsem si ji ráda přečetla.

20.05.2021 4 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

S příchodem podzimu a spousty příspěvků na Instagramu jsem konečně dala šanci téhle knižní sérii, která mi víc jak 3 roky ležela doma v knihovně netknutá. Nevěřila jsem, že bych se do toho mohla tak ponořit, protože většinou čtu jiné žánry, ale musím přiznat, že mě to ve svých skoro 25 letech opravdu baví a je to moc příjemná změna po všech těch "romanťárnách" co jsem četla doposud. Pokud tedy někdo váhá s přečtením, protože si myslí, že to není zrovna jeho šálek kávy, neváhejte a pusťte se do toho. Stojí to za to a myslím si, že nebudete litovat. :)

31.10.2020 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Zrovna jsem dočetla a nemůžu asi napsat nic víc než to, že se mi kniha moc líbila. :)

04.08.2020 5 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Nejlepší díl z celé série.

21.04.2020 5 z 5

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Po dočtení této knihy nemám slov. Dlouho jsem nečetla lepší knížku a už po pár stránkách jsem věděla, že ji budu milovat. Neskutečně krásný a dojemný příběh. Posledních cca 50 stránek jsem probrečela a měla jsem co dělat, abych knihu dočetla.

02.05.2018 5 z 5

Víš, že tě potřebuju? Víš, že tě potřebuju? Estelle Maskame

Tento díl byl pro mě určitě slabší, než ten první. Děj byl sice v pohodě, ale chybělo mi v knize napětí.

02.04.2018 3 z 5

Ještě než umřu Ještě než umřu Jenny Downham

V první polovině knihy jsem myslela, že ji ani nedočtu. Příběh zajímavý, ale nejsem moc zastáncem tohoto typu humoru a celkově pohledu na svět. Ovšem přemluvila jsem se a knihu jsem dočetla. Ke konci mě opravdu chytila za srdce a neudržela jsem slzy.

11.03.2018 4 z 5

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Knihu jsem přečetla během pár hodin a naprosto mě dostala. Krásný příběh a rozhodně vřele doporučuji. :)

05.03.2018

Polibek Polibek Anna Todd

Kniha se mi opravdu líbila. Chvílemi mi to sice připomínalo parodii na 50 shades, ale i tak to bylo super a konec byl pro mě překvapením.

09.02.2018

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Skvělá kniha. Krásně se četla a těším se na další díl.

16.01.2018 5 z 5

Prvních 100 Prvních 100 Kass Morgan

Ke knize jsem se také dostala prostřednictvím seriálu a musím říct, že se mi moc líbila díky odlišnosti děje oproti filmu a novým postavám.

14.10.2017 5 z 5

Tati, prosím ne! Tati, prosím ne! Barbara Naughton

Kniha byla naprosto skvělá. Přečetla jsem ji jedním dechem a bylo to velice dojemné. Určitě doporučuji těm, které tohle téma zajímá.

14.10.2017 5 z 5

Proč? Zemřelo mi dítě Proč? Zemřelo mi dítě Martina Gogeisslová