Rubyn Rubyn komentáře u knih

Otočení klíčem Otočení klíčem Ruth Ware (p)

Tak to byla neskutečná kravina. Napětí nula, na každé straně ,, skříp,skříp,skříp....,, za chvíli mi to neskutečně lezlo na nervy.Jsem rád, že to mám za sebou.

19.01.2024 1 z 5

Cyklus vlkodlaka Cyklus vlkodlaka Stephen King

Jedna hvězda za ilustrace. Přestože pana Kinga mám rád toto mne vůbec nebavilo.

02.01.2024 1 z 5

Dům za lesem Dům za lesem Marie Jakoubková

King to nebyl ,ale nebylo to špatné.

15.11.2023 4 z 5

Neklidná krev Neklidná krev Robert Galbraith (p)

Mám rád buclaté knihy, zvláště historické romány nabité dějem. Bohužel ale detektivka o bezmála tisíci stranách , kde je více omáčky než detektivního příběhu... Bohužel nepřekvapilo, jako u předchozích dílů , nuda a šeď.

14.04.2023 2 z 5

Billy Summers Billy Summers Stephen King

Přestože je King můj oblíbený spisovatel, kniha mne nenadchla. Připadá mi to jako kdyby pejsek s kočičkou vařili dort, hodně slepých míst a nudy.

15.02.2023 3 z 5

Šepot z lesa Šepot z lesa Kateřina Surmanová

Chrochtal jsem si, spokojenost. Napínavá ,čtivá knížka.

30.11.2022 5 z 5

Hlasy kostí Hlasy kostí Johan Theorin

Po delší době zase nový kousek do série. Opět velmi čtivé a napínavé, knihu jsem si opravdu užil.

02.11.2022 5 z 5

Hříchy otců Hříchy otců Martin Stručovský

Předchozí díly se mi líbily víc, ale ani tento díl nevybočuje z řady a udržuje čtenáře v napětí. Určitě bych doporučil k přečtení.

14.09.2022 5 z 5

Archa knih Archa knih Jan Tománek

Tak to bylo pošušňáníčko. Paráda, kniha mne velmi bavila.

05.06.2022 5 z 5

Dvojčata paní Karoliny Dvojčata paní Karoliny Ronald H. Balson

První díl se mi líbil moc, druhý mi připadal jako přes kopírák.

10.01.2022 3 z 5

Dědictví Dědictví Eva Tvrdá

Kniha se mi moc líbila a vrhám se na druhý díl.

25.12.2021 5 z 5

Před povodní Před povodní Anna Bolavá (p)

Poslechnuto jako audiokniha, která byla dobře namluvena. Po první kapitole zvýšena rychlost čtení na 1,8 aby to rychleji uteklo. Příběh nezaujal a párkrát jsem zadříml .

21.12.2021 2 z 5

Temný vzorec Temný vzorec Andrew Mayne

Zdlouhavé, nudné, nezáživné.

21.11.2021 2 z 5

Klikař Beny Klikař Beny Simona Bohatá

Kniha mi velmi sedla. Příběh odehrávající se v době mého mládí mne moc bavil. Určitě zkusím i jiné knihy od paní Bohaté.

05.11.2021 5 z 5

Praskliny Praskliny Klára Vlasáková

Sláva ,3x sláva ,už to mám za sebou. Pro mne utrpení.

01.10.2021 1 z 5

Slyšet jeleny zpívat Slyšet jeleny zpívat František Šmehlík

Napínavá a čtivá kniha. S radostí se pustím do další až mladý nadějný autor zase nějakou napíše. Díky.

07.04.2021 5 z 5

Děti Volhy Děti Volhy Guzel Jachina

Začátek knihy se mi celkem líbil. Hodně krasořečnění a příběh se vlekl a vlekl a vlekl. Bylo to hodně únavné a utahané.

03.02.2021 2 z 5

Sametové iluze Sametové iluze Petr Čepek

Kniha se mi moc líbila. Zajímavý příběh, který mne moc bavil. Těším se na další knihy autora.

26.12.2020 5 z 5

Na pokraji sil Na pokraji sil Samantha M. Bailey

Opravdu jsem byl na pokraji sil abych dočetl.

11.11.2020 3 z 5

Ústav Ústav Stephen King

Moc jsem se těšil na novou buclatou kingovku. Bohužel žádné nadšení. Dočetl jsem se zatnutýma zubama , děj se vlekl a pro mne dost nezajímavý. Možná se bude líbit mladším čtenářům.

15.10.2020 1 z 5