Rosice Rosice komentáře u knih

Endurance Endurance Alfred Lansing

Co dodat. Neuvěřitelný příběh, nechápu, jak to mohli přežít. Téma mě úplně pohltilo, koukala jsem na dokumenty, googlila souřadnice knížka je skvělá, doporučuji jako čtení na lednové podvečery, kdy za okny kvílí vítr.

25.01.2024 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Dobrý, originální příběh. Užila jsem si ho víc než druhou knihu v sérii a určitě přečtu i další. Bavilo mě to, takže dávám čtyři hvězdy.

11.01.2024 4 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Tak tohle bylo velmi, velmi, velmi hutné čtení. Konec ledna, za okny tma, mráz a sníh a příběh o mizení lidí v zimních horách. Co vám budu... přečetla jsem knihu na jeden zátah. Skvěle vybudované napětí a atmosféra. V zájmu zachování si zdravého rozumu jsem se velmi brzy po dočtení příběhu rozhodla, že ho budu považovat za spisovatelskou fikci... protože jinak teda fakt nevím :-o Jedna z nejlepších knih posledních let a plný počet hvězd.

27.01.2019 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Z pěti dosavadních dílů se mi líbila asi nejméně (nevím proč, ale nepřišla mi až tak chytlavá jako ty ostatní), ale stále dobré. Těším se na další příběhy s Erikou!

27.01.2019 4 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Zasloužený plný počet hvězdiček za dobře odsýpající příběh a za představení nového autora. Všechny dosavadní díly ze série s Erikou Fosterovou jsem přečetla za deset dní a kvalita stále vysoká. Palec hore :)

27.01.2019 5 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Plný počet hvězd. Dvě noci se mi zdálo o Jurkovi...

08.01.2019 5 z 5