rosemari rosemari komentáře u knih

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

Začiatok dobrý potom pomalé rozbiehanie na odreagovanie nie zlé, ale u mňa nie top

16.02.2020 3 z 5

21. den 21. den Kass Morgan

KNihy neprečítané, ale seriál je famózny :-)

01.11.2016

Jeden plus jeden Jeden plus jeden Jojo Moyes

Tak tato kniha bola uzasna co som nasmiala sa nestalo u mna uz strasne davno.Je to uz skoro 48 hodin com som ju docitala a neviem sa pustit do dalsej jej knihy Jess,Ed, Tanzie (mat.genius) Nicky (Got) a nakoniec Norman,Inak kebab si ja nikdy nedam.

31.10.2016 5 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

3 kniha prečítaná od Jojo a nesklamala. Na začiatku mi vadilo keď preskočila udalosti so Sophie a začal sa príbeh druhej hrdinky , ale postupom času som sa nevedela dočkať ako to vlastne všetko s nimi skončilo .Jojo opäť nesklamala a už teraz má prečítanu 1/4 strany ďalšieho titulu 1+1, ktorý už teraz má 4 hviezdičky u mňa

29.10.2016 5 z 5

Denník Anny Frankovej Denník Anny Frankovej Anne Frank

Keď mi ju odporučili tak som si myslela juchuu toto musi byt niečo pre mňa.(obsah knihy som si vopred nepreštudovala takže som išla po 1x do neznáma).Už od strednej mám rada knihy o 2.sv.vojny.Denník Anny Frankovej je,ale o úplne niečom inom ako som sa nazdávala čakala som historické fakty potvrdené osobou žijúcou počas Hitler vlády, ale bolo to skôr o pocitoch 13 ročného dievčaťa.Netvrdim, že kniha(dennik)je zlá je vynikajúca (myslim, tym, že je napisana dievčatom v puberte).Najviac ma mrzel koniec lebo spisovateľka by z nej bola úzašná.Keď bude syn v jej veku túto knihu mu dám určite prečítať pre mladých povinne čítanie by som dala.

Pozrela som film vrelo odporúčam veľmi dobré spracovanie knihu som čitala z roku 1960

11.05.2016 3 z 5

Sladké zabudnutie Sladké zabudnutie Jamie McGuire

Kristyna.20 presne ten koniec proste zabila a tiež som sa vracala k pasažiam ako nesklamala čakam na ďalšie časti

27.11.2015 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Takže tento diel ma 5 hviezdičiek oveľa lepši scenár ako pri prvom uvidíme pri 3 časti čo sa bude diať.

15.10.2015 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Mne až tak dobrá nebola nevtrdím že je zlá, ale nie top pokračujem v čítani serie nedá mi to,ale strašne mi to pripomina seriu od Veronicy Roth a seriu Hunger Games uvidíme možno pokračovanie ma zaujme viac alebo možno už som vyrástla z kníh pre mlašiu generáciu

04.10.2015 4 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

len jedna veta chcem mať treti diel tento bol fantastickýyy

14.09.2015 5 z 5

Keby som mohla tak dam 10 hviezdiciek tejto knihe A JA som ju tak odkladala vyse 2 mesiacov v policke a len hladela na obalku a tento cas 5 minut po precitani knihy si bucham hlavu preco som ju odkladala KNIHA Je FAMOZNa HUMORNA TOTO MUSI KAZDi precitat .100 bodov za Amandu a falosneho Einsteina A skoro na konci dialog Starcek vs veza Bali zabijak Tesim sa na dalsiu knihu aj ked tato bude vzdy najlepsia keby dom ju nemusela vratit zajtra do kniznice dam si repete

19.08.2015 5 z 5

Analfabetka bola prva kniha od Jonasa co som citala bola velmi humorna vrelo ju odporucam ale na STARCEKA nema to zboznujem

19.08.2015 5 z 5

Žiarenie Žiarenie Stephen King

Tlieskam, tlieskam, a dávam knihe 10 bodov s velkou hviezdičkou ako čerešničku na torte. Kniha ma 672 strán a ľudia moji ja som ju prečítala za 2 dni.Kniha vás tak stiahne do deje, že vám bude jedno či je navarené, upratané, prichystane dieťa do školy ..... na spánok za 2 dni dokopy cca 11 hodin.Majstrovské dielo od Kinga a moja prvotina od neho- akurát idem pozrieť sfilmovanú verziu a hneď dneska sa púštam do pokračovania príbehu o Dannym (Doktor Spánok).

Videl niekto film?Prečo sa spomína izba 237 keď je v knihe je 217??

12.06.2015 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Odporúčam nemám ju síce prečítanu celú som cca v polke ale dávno som nečítala tákuto pútavý príbeh až mi vadí že nie celý deň mi dieťa spí ......

31.05.2015 5 z 5

Tisíce planoucích sluncí Tisíce planoucích sluncí Khaled Hosseini

dokonalosť

21.05.2015 5 z 5

Analfabetka.... je kniha, ktorá ma úplne prekvapila.Nechcela som si ju vôbec prečítať,ale povedala som si, že keď už prvotina od tohto spisovateľa zožala taký úspech tak si ju z knižnici vypožičiam (Storočný staček .... ten je v nedohľadne stále vonka)a čuduj sa svet veľmi milo prekvapila.Nombeko a Holger 2 úzašný párik hold pri Holgerovi 1 (ten idiot:-) ) a jeho zlostnej Celestine ma niekoľko x išlo rozhodiť. Humorno -absurdných situácii je tu hojno no pre mňa nevidaná kniha, ktorá má u mňa 5 hviezdičiek. Za najbližšiu úlohu si vytýčim okamžite si prečítať Stačeka.Takže ten kto ešte nečítal Starčeka myslím,si že táto kniha Vás nemá prečo sklamať (dedukujem to z nižšie čítaných komentov)

10.05.2015 5 z 5

Krásna Krásna Katie Piper

To čo som sa naplakala pri čítanie tejto knihy sa mi za svoj 18 ročný čitateľský život nestalo nikdy,Vrelo odporúčam knihu som prečítala za pár hodín nevedela som sa odtrhnúť od nej klobúk dole nad ľudmi, čo prekonali popáleniny tak ako ona a maju silu ďalej bojovať a nevzdávať sa.

18.04.2015 5 z 5

Vábení za soumraku Vábení za soumraku Lisa Kleypas

Tento diel je momentálne u mňa na prvom mieste od tejto spisovateľky.Kniha sa čítala tak dobre ako natieranie masla na chlieb človek sa ani nenazdal a bol na konci.Strašne sa mi páčili Beatrixine prirovnavanie hrdinov ku zvieraťam.

12.04.2015 5 z 5

Tajomstvá letnej noci Tajomstvá letnej noci Lisa Kleypas

Krásna oddychovka určite odporúčam sa pustiť do tejto serie nesklame.

29.03.2015 5 z 5

Tajná láska Tajná láska Lisa Kleypas

Presne ako pisala jedna čitateľka táto kniha nepratrí do série BSR je to skôr ako predpribeh k serie Čakanky.Inak ani táto ma nesklamala.Oddychovka výborná.

29.03.2015 5 z 5

Zažeň tiene noci Zažeň tiene noci Heather Graham Pozzessere

Nemá byť táto časť tiež v serie Graham Family??

20.03.2015 5 z 5