RoseMadder RoseMadder komentáře u knih

Jak vyléčit depresi aneb Šest kroků k zdravému životnímu stylu Jak vyléčit depresi aneb Šest kroků k zdravému životnímu stylu Stephen S. Ilardi

Pro člověka, který ví, co je to deprese (nikoliv pro slípky, co mají občas "depku"), výborná kniha. Autor chápe nemoc v její podstatě a staví se k ní přelomovým způsobem.

22.01.2019 5 z 5

Poločas rozpadu Poločas rozpadu František Kotleta (p)

Nesrovnatelně čtivější a propracovanější, než první díl. Rázová vlna překonává i druhý díl.

08.02.2018 5 z 5

Rázová vlna Rázová vlna František Kotleta (p)

Jen pro ten dnešní den...jednoduše skvělé!

08.02.2018 5 z 5

Perunova krev I. Perunova krev I. František Kotleta (p)

Dobrej Kotleta

23.03.2017 4 z 5

Lovci Lovci František Kotleta (p)

Konečně méně Kulhánka a více Kotlety! A to Kulhánka hltám.

18.02.2017 5 z 5

Fakt hustej nářez Fakt hustej nářez František Kotleta (p)

Lepší než první díl. vrhám se na třetí.

24.11.2016 4 z 5

Hustej nářez Hustej nářez František Kotleta (p)

No Kulhánek to nebyl...ale taky dobré čtivo :o) jen úvod v prasečáku mě málem od knihy odradil. Takže vzhůru na další díl!

22.11.2016 3 z 5

Svědectví Svědectví Stephen King

"Dobrá kniha, svatá dobroto, to tedy byla dobrá kniha! Tom Cullen je z knihy nadšený!" asi tak nějak.

19.09.2016 5 z 5

Tikot Tikot Dean Koontz

Za (od počátku knihy) předvídatelný konec knihy hvězdička dolů, jinak dobrá kniha.

01.08.2016 4 z 5

Vyhlídka na věčnost Vyhlídka na věčnost Jiří Kulhánek

Kulhánkovské nadšence jistě potěší přítomnost starých známých z Nočního klubu, kniha je čtivá, má spád, je vtipná, zkrátka vše tak, jak se na Kulhánka patří. Kdo ale očekává stejný mazec jako u již zmíněného Nočního klubu (I. i II.), nedočká se.

01.08.2016 5 z 5

Mein Kampf Mein Kampf Adolf Hitler

Mně tedy kniha přišla naprosto o ničem a nevím, proč je kolem jejího vydávání takové divadlo...i když je autorem, ten, kdo je autorem.

01.07.2016 1 z 5

Dlouhý pochod Dlouhý pochod Stephen King

Garratyyyy!!!

Továrna na smrt Továrna na smrt Erich Kulka

Syrová kniha o surové pravdě. Při čtení se mrazení v zádech nevyhnete. Knihu by rozhodně měl přečíst každý, byť by to slabším povahám mohlo být nepříjemné.

Noční klub. Díl první Noční klub. Díl první Jiří Kulhánek

Noční klub I. i II. řadím mezi moje nejoblíbenější knihy, a to nejsem fandou scifi ani fanatsy. To, co však pan Kulhánek předvedl v těchto dvou knihách nelze hodnotit jinak než plným počtem hvězdiček ... a i to se mi zdá málo. Jedním slovem - GENIÁLNÍ!