RoseLan RoseLan komentáře u knih

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Pro mě je to stejně jako pro jiné nejoblíbenější kniha od Johna Greena, a v jednu chvíli to pro mě byla dokonce nejoblíbenější kniha vůbec. Psávala jsem si citáty z Aljašky na lístečky a vylepila po celém pokoji, nebo psala na ruku lihovkou a myslím, že jsem nebyla jediná. Připadá mi, že to je sice román, ale úplně jiný, než všechny ostatní, a díky tomu je o tolik lepší. Také díky tomu, že i přesto, že se odehrává v podobném prostředí jako mnohé další knihy, tak děj je jiný, neočekávaný. O této knize by se dala napsat další kniha, ale já na to bohužel nemám čas, neboť musím jít hledat velké možná.

27.05.2015 5 z 5

Klíč Klíč Marianne Curley

Byla to dobrá knížka, ale neskončila tak jak jsem doufala a na konci jsem brečela

24.01.2014 4 z 5

Příběh lvice Elsy Příběh lvice Elsy Joy Adamson

Je to výborná knížka, četla jsem ji několikrát. Líbilo se mi ukázání lidské i zvířecí povahy. Každý je jiný

24.01.2014 5 z 5

Ptačí sněm Ptačí sněm Petr Sís

Málo slov, ale o to více pocitů.

24.01.2014 5 z 5

Titanic: Deník dívky z roku 1912 Titanic: Deník dívky z roku 1912 Ellen Emerson White

Byla to výborná knížka, i pro ty, kdo moc nečtou. Není to moc dlouhé ale výstižné a působivé

23.01.2014 4 z 5

Zeď: Jak jsem vyrůstal za železnou oponou Zeď: Jak jsem vyrůstal za železnou oponou Petr Sís

Je to kniha vhodná i pro děti, přiblíží si tím své vědomosti o tom, co se v té době dělo. Já sama ji četla v deseti letech

Chování nočních motýlů Chování nočních motýlů Poppy Adams

Dozvěděla jsem se nové informace o motýlech. Nebylo to moc zdlouhavé, a bylo to i zajímavé. Možná jen trochu moc psycho.