Romčuška

Stopa v mém srdciStopa v mém srdciLenka Lanczová

Tahle mi přišla jako docela fakt humorná :D hlavně na začátku :D a pak fakt uplná miss šoking :D

21.07.2011

Čaroděj a skloČaroděj a skloStephen King

Tak jsme si pobrečeli u Kinga, což je vlastně takové zvláštní... Moc krásný příběh, konečně jsme zbloudili do světa Rolandova mládí (konečně jsem se mnohé o něm dozvěděla, nebot v mé světě je to muj největší hrdina) . Ač se příběh odehrává v kterémkoliv světě, tak první láska vždy bude ta nejkrásnější... Děkuji pane King, protože to byl opravdu drsný pistolnický, ale zároveň moc citlivý příběh.

24.05.2017

Přízraky domu CarrowůPřízraky domu CarrowůDarcy Coates

(+ SPOILER) Knihu jsme si koupila jako dárek k narozeninám ???? chtěla jsem konečně něco strašidelné a povedlo se to ???? až na ten konec..SPOILER jsem zvyklá u Kinga ale i tak u hororovek, na opačné konce, brutální.. tohle bylo spíš jako konec romantických románů..

13.08.2020

Most do Země láskyMost do Země láskyLenka Lanczová

Nejoblíbenější knížka :) fakt krásná i smutná ale stopovat se nevyplácí...

Černočerná tmaČernočerná tmaStephen King

zatím jsem přečetla prvních dvacet stránek (není to moje knížka ale mého přítele který má všechny jeho knížky, já zase sbírám LL :D takže je škoda že si ji ted nemůžu přečíst ale i těch dvacet stránek mě strašně moc navnadilo a prostě to je NEUVĚŘITELNÉ, taky bych chtěla tak psát tak jako KING!! :)

29.12.2011

Podivné městoPodivné městoRansom Riggs

Krásný příběh. Moc se mi líbí ta fantazie, kterou autor má! I ty fotografie jsou skvělé :) Opravdu povedené obě knihy!! :-*

17.07.2014

Dlouhý pochodDlouhý pochodR. Bachman (pseudonym)

Když to zhodnotím myslím, že je daleko hrůznější pocit opravdové, nefalšované smrti než nějakých bytostí, co neexistují příklad upíři... Myslela jsem si, že Salem byl strašidelný ale daleko horší pocit byl pro mě pocit smrti, která čeká na každého a nikdo neví, jaká je pro to ten konec... Opravdu ta smrt tam dýchá na každé stránce, v každém slově a na každém písmenku a ještě ted slyším jak jejich chodidla pleskají o asfalt a cítím smrad z pušek... brrrr.... Tak umí King krásně vtáhnout do děje!

26.10.2016

PistolníkPistolníkStephen King

Musím říct že sem četla prvních dvacet stránek a je to úžasné!! ještě k otmu chyběla ta hudba na harmoničku!!! Prach, poletující tráva, sucho a krákající havran pěkně vylíčeno!!

27.05.2012

Holčička, která měla ráda Toma GordonaHolčička, která měla ráda Toma GordonaStephen King

Neřekla bych že byla nejslabší byla skvěláá!!!! Tohle byla realita milý Gerrete!!!! tyhle lesy opravdu existuji a dost casto se v nich ztraci lidi a jsem rada že ta mala přežila byla dojemná zase uplně jiná ale skvěláá!!

05.08.2012

CujoCujoStephen King

Skvělá knížečka, dojemná a napínavá!! Doporučuji!! Je kratší a navíc muže být i reálná což je ještě strašidelnější!! :) Má fantazie nemá totiž hranic :)

12.08.2013

Nadaný žákNadaný žákStephen King

Skvělá (jebnout v kouli muže každému z nás) :))

12.09.2013

Rain ManRain ManLeonore Fleischer

Nádherný příběh!! Dosti dojemný.

12.05.2014

AsylumAsylumMadeleine Roux

Mě se teda líbil :) Já jsem tedy věděla, že to bude příběh spíše pro mládež stačilo se jen podívat mě to vůbec nezklamalo a fotky jsou tam fakt super ale když to čtete v noci s baterkou pod stanem tak vám to přijde strašidelné až moc :D Je to mladá začínající spisovatelka já ji dala šanci tím že jsem si koupila knihu a třeba za několik let bude lepší a lepší jen jí dát šanci!! :) četla jsem daleko děsnější věci ale abych říkala jak to bylo hrozné tak proč to čtete?? když vidíte že to není nic pro vás a je to o středoškolácích...

16.08.2014

Knihovna dušíKnihovna dušíRansom Riggs

Zpočátku kdy jsem si tuhle knihu vybrala jsem netušila jak moc na konci bude populární. Jsem ráda, že mám tak dobrý čuch na knihy, protože tohle byla velmi povedená trilogie, kterou si vzal na paškál muj nejoblíbenější režisér Tim Burton. Ač mám jeho filmy ráda, myslím si, že knížka bude stejně vždycky Top!! :) Podle mě nejlepší díl byl druhý a třetí jenže u třetího dílu ten konec byl hodně nakombinovaný a už nebyl tak dobrý ale zase moc se mi líbilo Panopticon. Palec nahoru tomuto vzkvétajícímu spisovateli. Doufám, že bude pokračovat ve svých fantazií i na dále.

26.09.2016

Tři vyvoleníTři vyvoleníStephen King

Myslela jsem si, že pistolník je skvělý ale tohle je ještě lepší a jelikož už mám rozečtený třetí díl tak se to stupnuje a pokud to tak bude i nadále tak asi pro mě reálný svět přestal existovat :D Božské! Nikdy jsem o tom příběhu neslyšela, ale vždycky jsem tajně doufala, že když otevřu dveře bude tam něco jiného než koupelna či chodba :)

30.11.2016

OsvíceníOsvíceníStephen King

Byla fajn, ale podle těch varování jsem čekala něco víc strašidelného... Osobně pro mě je víc strašidelný Salem Lot ale i tak to nebylo špatné ale výborné a Kingovské (i když na začátku opakování se stejného příběhu pořád a pořád dokola což mě hodně nudilo ale konec byl taková skvělá tečka).. Osobně nejvíc se mi stejně líbila scénka s dámou ze dvěstěsedmnáctky (ta byla nejstrašidelnější)

10.01.2017

Nejbohatší muž v BabylóněNejbohatší muž v BabylóněGeorge Samuel Clason

Pro člověka utrácivého je to velmi dobrá kniha (teda pokud si z ní něco vezme)... pro mě jakožto člověka spořivého je to jen připomenutí toho, že to dělám dobře... Ale tohle z Vás milionáře asi neudělá (ale možná bych ani nechtěla)... Ale budete mít aspon takovou jistotu kdyby se něco po*ralo... Ta první věta zase tak nic neznamená, protože získat je může každý (prácí, dobrý nápadem), ale udržet si je to je právě to oč tu běží!!

23.03.2017

Andělé nociAndělé nociLenka Lanczová

jak právě vychází vždyt to už mám dávno přečtené :) je to ta nejkratší knížka od Lanczové a je pěkná sice neptaří mezi mé oblíbené ale probudit se s takovým oknem nechtěla bych :D

20.07.2011

Nebe plné hvězdNebe plné hvězdLenka Lanczová

a to sem si myslela že Romana je takové jmeno že se radši ani nikde nevyskytne ale vyskytlo :D:D sem teda zvědava jaka bude :)

30 dní dlouhá noc30 dní dlouhá nocSteve Niles

na tenhle horor se musíš podívat v ne ho číst kdežto Kingnovky je nejlepší přečíst protože ve filmu nic moc takže tak :)

30.12.2011

Vstupenka do rájeVstupenka do rájeLenka Lanczová

říkáte že je to depresivní ale to je ŽIVOT MILÉ DÁMY vše nemůže končit happyendem a najdou se i nesympatické hrdinky....

30.03.2012

StážistaStážistaRobin Cook

Jsem toho názoru že lepší vystižení nemocničního prostředí není jak od Cooka!! a jsem ze zdravky takže můžem porovnat jak to je a chápu jaké to je!!! takže spíše doporučují čtenářum co se zabívají takovým protože je tam dost věci co se vyloženě uči jen na zdravce!! :)) pro mě super!!!

02.07.2012

Nestydaté pohádkyNestydaté pohádkyJitka Přikrylová

me prijdou dost dobre hlavne pred spanim :D:D a asi neco na nich budee :))

24.07.2012

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné dětiSirotčinec slečny Peregrinové pro podivné dětiRansom Riggs

Já se do toho zamilovala nikdy jsem nepřečetla knihu tak rychle a mě se to teda strašně moc líbí ale asi né kždému se to bude líbit a ještě jak je to doplněné o fotky to je unikátní :) Přála bych si dalšíí a dalšíí :-*

07.01.2013

Prokletí SalemuProkletí SalemuStephen King

Skvělá kniha od Kinga!!! UŽASNÉÉ

05.03.2013

Abeceda věštěníAbeceda věštěníLiliana Fibigerová

Nějak se musí začít jako dítě :D hledala jsem dlouho začala jsem u takových a skončila jsem u Kinga :D Ale i ted si ráda si přečtu něco o magii a tajemnu ;)

12.05.2014

Pytel kostíPytel kostíStephen King

Čekala jsem že to bude trošku slabší ale NE to je prostě skvělé :-) King je jednička ;-) ten popis jako bych tam u Sáry stála a byla tam a s příměsí lehké erotiky - vzrušující

29.12.2015

Pikantní astrologiePikantní astrologieDaniela Fischerová

Velice nás to pobavilo, dobrá kniha :D Hlavně to jak si skladuji staré účtenky v mikrovlnce :D Akorát jsem to měla hned přečtené všechno :D

05.10.2016

MutaceMutaceRobin Cook

Neříkám že nebyla špatná, Jsem ráda že Cook ukázal, že hrát si na Boha není moc dobré.. a to myslím i v té realitě... to co dělají v centrech pro IVF zatím nedošlo do takových extrému jak tady, ale bojím se že do budoucna se může cokoliv podařit to nikdo neví... Nicméně ždímárna na prachy je to docela velká a slušná! Děkuji Robine Cooku za tenhle příběh!

24.10.2016

PustinyPustinyStephen King

Skvělé a zase skvělé!! Uplně jsem tomu příběhu podlehla. Putování čtyř poutníku a jednoho brumláka je fakt pusobivé a těším se na další. Hlavně je skvělé že i když se to špatně vyhrotí vždycky je to napínavé... zvlášt mě zaujala to povídání o ka-tet, ka a khef....

19.12.2016