Risa605 Risa605 komentáře u knih

Oběť Oběť James Carol

Za mne skvělý díl série, Kniha se četla dobře.

03.06.2022 5 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Thriller plný nečekaných zvratů. Mrazivý a děsivý, velmi napínavý. Ke konci spád a přímo horor. Překvapivě nízké hodnocení.

31.12.2020 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Tak to byla jízda, skvěle napsané. Do poslední chvíle napínavé. Doplňuji - Když jsem napsal komentář a umístil, překvapivě další čtenář napsal téměř to samé. Asi to bude tím, že je to opravdu super detektivka.

31.12.2020 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Opětovné setkání s Kate Marshallovou dost zklamalo. Řešení vražd mi připadalo nemastné-neslané. Kdyby nebyla postava Tristana, tak to nemá ani na slabý průměr. Až si odpočinu od neustálého nalévání a odkládání sklenic alkoholu u Kate, tak si možná přečtu pokračování a nebo taky ne.

29.12.2020 2 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

(SPOILER) Napínavé. Hrdinka Darby dokáže využít ve svém osamělém boji o záchranu holčičky Jay všechny své zkušenosti získané z života na ulici. I když není štěstí na její straně a něco se vždy zvrtne, nepřestává bojovat. Zbývá jediný protivník Ashley a ona si to s ním může vyřídit. Záchrana přijde včas, ale pro psychopata. Darby je zastřelena policistou. Neočekávaný zvrat je v epilogu. Nesmrtelná a uzdravená Darby se setkává s Jay a jejími rodiči na hřbitově. Kopíruje si nápis z náhrobku své matky, takže i s prstíky to dobře dopadlo.

21.09.2020

A pavouk přichází A pavouk přichází James Patterson