riley riley komentáře u knih

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Říkala jsem si- to musí být teda něco když to všichni tak čtou.. ale musím přiznat že mě nijak nenadchlo.

09.05.2015 5 z 5

Tuhle knížku jsem chtěla oprávněně :D skvěle a promyšleně napsaná kniha, ve které se všechno dokonale prolíná dohromady. Nemohla jsem se od toho odtrhnout, je vtipné když jsem na veřejnosti chytala nečekané záchvaty smíchu.. všem doporučuji, vtipné a čtivé :))

09.05.2015 5 z 5

1984 1984 George Orwell (p)

Orwell naprosto dokonale popisuje emoce a prostředí, skvěle se to čte, jako u většiny knih zapomenete na okolní svět, na jídlo, na spánek :). Je to velice náročná kniha, jen málo autorů si troufne na tento styl psaní. Kdybych měla klobouk, tak ho smeknu.

31.12.2014 5 z 5

Jurský park 3 Jurský park 3 Scott Ciencin

Bylo zajímavé přečíst si něco, co ve filmu nebylo..IsaacNewton má ovšem trefný komentář na zvuky co byly v knize použity, bylo to opravdu jako kdyby tu knížku psal 8miletý kluk co se na polovinu filmu nesmí dívat a snaží se napodobit zvuky co slyšel.

24.08.2014 4 z 5

Pes hledá člověka Pes hledá člověka Stefanie Zweig

Velice dojemná knížka, propracovaná do posledních detailů, které knížku dělají poutavou a a jedinečnou.

Bílý tesák Bílý tesák Jack London

Nejdojemnější kniha jakou jsem kdy četla, přečetla jsem ji snad čtyřikrát a je to moje nejoblíběnější kniha vůbec !!

24.08.2014 5 z 5

Jeden z mých nejoblíbenějších dílů vůbec, u čtení jsem si prakticky vůbec nemohla oddychnout, chvílemi jsem se přistihla že vůbec nedýchám : ) Můžu jedině doporučit.

24.08.2014 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Do čtení jsem se tak zažrala, že jsem ji měla přečtenou za víkend a klidně bych ji přečetla celou zase znova.Po přečtení se mě zmocnil takový zvláštní pocit, že už je vlastně konec a žádný další Harry Potter už nebude.Ale když něco starého končí, něco nového začíná, takže nás třeba Rowlingová zase něčím překvapí...