Řihis Řihis komentáře u knih

Nůž Nůž Jo Nesbø

Pecka! Celkem brzo jsem si našel vraha, byl jsem si docela jistý a ono to nakonec bylo úúúúúplně jinak! :-D
Moc dobrý, dobře se to četlo a mělo to šťávu! Celá série s Harrym se mi moc líbila.

11.03.2020 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Hadrový panák určitě stojí za přečtení. Pro mě velmi zajímavá kniha s dobrým příběhem a napětím od začátku, až do konce. Asi bych nemohl být detektiv, protože jsem vůbec nerozluštil vraha, ani kde to vše vzniklo. Ale Wolfovi jsem držel pěsti! :-D
Takže asi tak. Lidé čtěte...

28.03.2019 5 z 5

Muž, který hledal svůj stín Muž, který hledal svůj stín David Lagercrantz

Hotovo, Milenium mám přečtené. Pro mě rozhodně nejslabší kniha ze série s Lisbeth. Jako dobrý, mělo to příběh, mělo náboj, mělo to zápletku, ale něco tomu chybělo.
Takže asi tak, díky a čau. ;-)

03.01.2019 3 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Tak jooo, další díl z Milenia je za mnou. Tentokrát mě to úplně nepohltilo, jako předchozí tři díly. Bylo lehce poznat, že nám to napsal někdo jiný. Ale i tak jsem si to užil, i když konec byl na mě až moc rychlý.
Knihu hodnotím kladně a s klidem doporučuju. Dávám plný počet bodů a jdu na poslední díl. :-) Tak čáááááu

13.12.2018 5 z 5

Jooo, tak tohle byla jízda! Ty woe, to bylo drááááma! Neskutečná akce, od začátku, až do konce. Lisbeth a všem okolo ní jsem moc a moc fandil a nebylo to úplně snadné. Tajní agenti, zkorumpovaná tajná policie, krvelační novináři... :-) Dechberoucí příběh, od kterého nešlo odlepit oči. Čtu převážně při večerním uspávání syna, ale tuhle knížku jsem nacpal do všech volných chvilek.
Jen víc podobných knížek a příběhů. Můžu jen a jen doporučit. Za mě opět palec nahoru.
A už čtu další, brzy na počtenou. :-)

19.11.2018 5 z 5

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

V životě jsem nepřečetl takovouhle knihu takhle rychle. Po prvním dílu jsem byl nadšený a těšil se na druhý. Ten mě ale totálně pohltil a říkám, že je to naprostá pecka! Lisbeth je neuvěřitelná a Mikael je borec.
Jdu na díl třetí... Brzy na počtenou... :-D

18.10.2018 5 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Knihu a vlastně celou sérii jsem považoval za romány psané hlavně pro ženy. Na doporučení manželky jsem ale sáhnul po této knize a musím říct, že jsem byl naprosto pohlcen do děje. Chvílemi jsem si to v klídku užíval, občas mi naskakovala husí kůže, dokonce mě příběh přivedl i k nezadržitelnému smíchu.
Za mě dávám 5 hvězdiček a všechny palce nahoru. Mě se knížka líbila hodně moc a už se nemůžu dočkat dalšího dílu. JDU NA NĚJ! :-)

01.10.2018 5 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Prozatím poslední díl série s Harrym Holem. Pro mě skvělé čtení, nebylo chvíle, kdy by mě to nebavilo. Brutální vraždy, napínavé příběhy, romantické zápletky. A to že poteče tolik krve by mě ani ve snu nenapadlo. Ale když je žízeň, nedá se nic dělat, až jsem ji z toho dostal taky. :-D
Každopádně já byl a jsem spokojený a doporučuju. Nejen tuhle knihu, ale celou sérii.
Pro mě jako nečtenáře zatím nejlepší čtení, do kterého jsem se pustil.

17.09.2018 5 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Harry už není u policie, ale bez něho policie jako by nevěděla kudy kam... Bez něho to stejně nebylo ono. Harry má neskutečný talent na přitahovaní malérů a hlavně čuch na padouchy. Opět to skvěle zvládnul, i když v určitých chvílích s téměř nadpřirozenými schopnostmi. :-) Ale budiž.
Dávám opět palec nahoru.
A těším se na další a jdu na ni, Žízeň.

17.09.2018 5 z 5

Přízrak Přízrak Jo Nesbø

Tak tohle zase byla nálož! Po všech předchozích případech už jsem ani nečekal, že dojde až na takovouto zápletku. Knize nechybí nic! Vraždy, lži, intriky, nadlidské výkony, obchod s drogami... A závěr naprosto neuvěřitelný, který si moje hlava nedokázala ani v nejmenším představit.
Přízrak se mi četl velmi dobře, prostě paráda! Jdu na další... :-)

28.07.2018 5 z 5

Levhart Levhart Jo Nesbø

Harry Hole je prostě borec! :-D Další pro mě skvělý příběh. Občas pěkně zamotaný, kdy už jsem si myslel, že ho mají...a ono to zase dopadlo úúúúplně jinak! :-) Ale že jsou v těch policejních sborek hajzlící... Levhart zavrčel, já jsem spokojený a jdu na další díl, už se nemůžu dočkat. Neváhejte a čtěte. :-P

09.07.2018 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Hotovo, dočteno za pár dní, po večerech. Sněhuláka jsem odhalil, hurááááá! :-)
Jinak úžasně chytlavý případ, velmi dobře napsaný, ani chvilku jsem se nenudil! Sněhulák rozhodně touží dostat se ke všem čtenářům. :-)
DOPORUČUJU! ;-)

21.06.2018 5 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

Další exkluzivní díl ze série s Harry Holem. Zápletka skvělá, plná překvapení. Nečekal jsem to a neuhádnul jsem to takto. Rozhodně řadím mezi top. Doporučuju...

31.05.2018 5 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Paráda, opět dávám palec nahoru a jedničku. O příběhu nic říkat nebudu. Kdo četl, ví, kdo nečetl, ať si přečte.
Jako nový čtenář jsem si sérii s Harry Holem zamiloval.

15.05.2018 5 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Od začátku až do konce zajímavý a napínavý příběh. Kniha mě hodně bavila. Dávám palec nahoru.

03.05.2018 5 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

Po slabším začátku knihy je nakonec tento případ opět velmi dobrý.

19.04.2018 4 z 5