RickyRicardo - Příspěvky

Porno a jáPorno a jáT. White (pseudonym)

No.. Celé mi to přijde jako plán na vydělání další peněz, které se z pornobranže ztratili. Na knihu jsem se velmi těšil, ale postupným čtením se moje radost začala vytrácet. Ano kniha má sice pár zajímavých momentů, které mě překvapili. Ovšem například soupis lidí v Martiny životě mě nudil k smrti, protože mě vlastně vůbec nezajímal. Takže nakonec z velkého nadšení bylo jen velké zklamáni.

Druuna 2Druuna 2P. E. Serpieri

Děj je mnohem více spletitý než u prvního dílu a příběh značně psychologicky laděný. Hned na první pohled přibylo více dialogů, ve kterých se dá lehce ztratit když si člověk chce vychutnat i vizuální stránku komiksu, která je opět naprosto fascinující.
Je vidět že Serpieri povolil uzdu představivosti a i ty největší perverznosti vykreslil s chirurgickou přesností.
Druuna2 splnila všechny moje očekávánía svojí kombinací brutalita, násilí, erotika, si mě získala.

22.09.2016

KrysařKrysařV. Dyk

Wow, prostě wow.

Knížka se mi moc líbila a rád se k ní vracím. Můžu vřele doporučit.

"Chceš-li, Jörgene, řeknu ti celé tajemství; pro dva lidi je jen určitá míra lásky; ohraničená a nezničitelná. Nemiluj přespříliš, chceš-li býti milován; vyčerpáš sám všechnu lásku, určenou pro dva. Přemíra lásky, kterou dáváš, ničí možnost lásky, kterou bys měl bráti"

DruunaDruunaP. E. Serpieri

Druunu jsem si pořídil čistě ze zvědavosti a byl jsem příjemně překvapen. Děj je sice slabší, ale i tak mě vtáhl. Těšil jsem se až budu mít v práci padla a budu se moci vrátit k Druuně. Serpieri vytvořil nádherný kontrast krásné Druuny s odporným, rozkládajícím se zmutovaným světem. Knihu jsem přečetl jedním dechem a netrpělivě čekám na pokračování.

Kruh nenávistiKruh nenávistiK. R. DeCandido

Nejhorší kniha z mojí oblíbené série. U mě klesla na samé dno. Snad už se něco takového nebude opakovat.

Zaklínač: Liščí dětiZaklínač: Liščí dětiP. Tobin

O chloupek horší než předchozí díl, ale i tak velice povedené. Děj trochu zamotaný a Liška měla možná až příliš velkou moc, což mě trošku rozčilovalo. Kresba opět famozní. Jen tak dál.

Satanská bibleSatanská bibleA. S. LaVey

Spousta lidí se má z této knihy strach. Mě tato kniha přijde pouze jako takový slabí odvar pravého satanismu, který je mnohem více přímočarý. Knihu nelze brát jako Bibli, ale spíše jako návod a LaVey sám o sobě je moc zvláštní osobnost se zajímavou životní filozofií. Kniha mi něco dala do mé osobní životní filozofie, ale nic jiného jsem o ní nečekal.

18.09.2016

O válečném uměníO válečném uměníS. Zi

Knížka hezká. Sice jsem skoro vůbec nechápal co chce autor říct, ale když jsem to pochopil, tak to byla fakt jízda. Příště sáhnou, ale po něčem jiném.

KvíleníKvíleníA. Ginsberg

Velice, ale velice inspirativní dílo. Někdy bych si Kvílení chtěl přečíst pod lehkým omámením z THC. Myslím že bych text četl s otevřenou pusou, ze které by kapala slina na mojí hruď a přitom bych se nechal unášet do autorova šílenství.

RenesanceRenesanceO. Bowden (pseudonym)

PC serii Assassins Creed mám poctivě odehranou, postavu Ezia Auditore zbožňuji. Čekal jsem že by kniha mohla přinést nějaká zajímavá odhalení nebo nové dobrodružství, ale je to vlastně akorát děj PC hry na papíře. Na rozdíl od hry mě knižní verze nechytla.

DivosiDivosiD. Winslow

Děj odsýpá a je plný akce. Co dodat mě se to hrozně líbilo. Doporučuji jak knihu, tak i film.

18.09.2016

Příliš dlouhá swingers partyPříliš dlouhá swingers partyF. Kotleta (pseudonym)

Akce, akce, akce, sex, krev, střeva, akce, sex. Perte to do mě! Boží jízda, já můžu jen doporučit.

18.09.2016

Erekce, Ejakulace, Exhibice a další příběhy obyčejného šílenstvíErekce, Ejakulace, Exhibice a další příběhy obyčejného šílenstvíC. Bukowski

Pan Bukowski má opravdu talent na to mě zaujmout. Skvělá knížka, plná výborných povídek (ano některé jsou trochu slabší, ale těch je tam jako šafránu). Pro mě velká inspirace, můžu doporučit.

Zaklínač: Skleněný důmZaklínač: Skleněný důmP. Tobin

Zaklínač přesně jak ho mám rád.
Nemůžu se dočkat dalších dílů.

+Parádní kresba
+výborné postavy
+napínavý děj

-chvilkami jsem se trošku ztrácel
-dost krátké

18.09.2016

Velké problémy v Malém VietnamuVelké problémy v Malém VietnamuF. Kotleta (pseudonym)

Ještě víc krve, násilí, střev a šuk*ní. Kniha je výborná o tom není pochyb, ale musím říct že první díl byl o něco lepší. Nečekal jsem nic jiného než nabušenou jízdu, Kterou jsem dostal, ovšem místy to bylo možná až moc přebušené a začalo to nudit. Každopádně Kotleta mě nezklamal a těším se na další knihy.

19.09.2016

ZjeveníZjeveníD. Karpyshyn

Moje první reakce byla asi taková "KDE JE KURŇA SHEPARD!!! JÁ CHCI SHEPARDA!!!" Ale i přes absenci Sheparda se mi kniha hrozně líbila.
Zjevení můžu doporučit všem fandům hry, ostatní co hru nehráli budou mít v knize dost hokej.
Mass Effect je moje srdcovka tak doufám že se někdy Sheparda dočkám.

25.09.2016

Moderní erotický slovníkModerní erotický slovníkA. Delvau

Pokud se chce člověk dobře pobavit s přáteli nebo i sám tak doporučuji. Jinak kniha nějak moc neosloví je spíš pro zábavu např. taková technika "Na osla" mě velice pobavila.

Dračí lovDračí lovR. A. Knaak

Nesnáším mangu, ale miluji Warcraft. To je situace, ale dal jsem tomu šanci. Po přečtení jsem věděl že tahle komiksová série opravdu není pro mě. Kreslení se mi hluboce nelíbilo a příběh mě taky neoslovil.

World of Warcraft: Rytíř smrtiWorld of Warcraft: Rytíř smrtiD. Jolley

Mangu hluboce nemám rád, ale i po přečtení knihy Dračí lov z podobné Warcraft komiks série jsem po Rytíři smrti sáhl. No.. O poznání lepší než Dračí lov, ale i tak žádná sláva.

Král LávraKrál LávraK. Havlíček Borovský

Krátké, úsměvné, poučné.

Muži, kteří nenávidí ženy IMuži, kteří nenávidí ženy ID. Mina

Předlohu mám již dávno pečlivě přečtenou a komiksovou verzi beru spíš jako takový bonus. Obálka je boží, stejně jako celé grafické zpracování komiksu. Co mi však chybělo byl nedostatečný důraz na násilné a akční scény, které komiks pouze jednostránkově přeletěl. Pro toho kdo předlohu nečetl musí být komiks hrozně matoucí a uspěchaný.

20.09.2016