Řéža007 Řéža007 komentáře u knih

Nezdárný syn Nezdárný syn Rainbow Rowell

Mrzí mě to, ale autorka druhý díl absolutně nezvládla… Postavy se skoro vůbec nezměnily, děj byl předvídatelný a táhl se víc jak týden před výplatou. Já teď už jenom doufám, že třetí a závěrečná knížka bude lepší.

06.10.2022 2 z 5

Prokletý rok Prokletý rok Kim Liggett

Tak nějak nevím co k tomu říct. Kniha se četla pěkně, děj odsýpal.
Jednu hvězdičku ubírám za to, že autorka ke konci plácala páté přes deváté, jen aby to bylo napínavější a lepší. Méně je hold někdy více.
Ještě musím pochválit nádhernou obálku.

17.02.2020 4 z 5

Nikdynoc Nikdynoc Jay Kristoff

Na začátku jsem byla trochu zmatená (jak jinak) nový svět a nová pravidla. Nicméně po necelých 100 stranách mě to neuvěřitelně chytlo. Opravdu po dlouhé době jsem se nemohla dočkat, až budu mít chvilku volna a budu moc pokračovat dál.
DOPORUČUJI !

27.11.2019 5 z 5

Eliza a její nestvůry Eliza a její nestvůry Francesca Zappia

Víc jak přes rok mam Art block, díky téhle knížce jsme opět dostala chuť kreslit. Knížka se krásně četla, měla rychlé tempo a ilustrace nádherné.
DOPORUČUJI !!! ♥

17.11.2019 5 z 5

Ódinovo dítě Ódinovo dítě Siri Pettersen

Na začátku vás to hodí do úplně nového světa a vy absolutně netušíte, která bije, až časem sami zjišťujete jak ten svět funguje. Právě kvůli tomu jsem se ze začátku nemohla vůbec začíst a knížku jsem odložila. Ale doslova po pár dnech jsem po ní sáhla znova, měla jsem příliš mnoho otázek, a tak jsem četla a četla a najednou jsem byla skoro na konci.
Knížku rozhodně doporučuji, je to zase něco nového a těším se až si přečtu pokračování - Plíseň.

13.06.2019 4 z 5

Fotograf z Osvětimi Fotograf z Osvětimi Maurizio Onnis

Silný příběh, knihu bych klidně zařadila do povinné četby!

19.05.2019 5 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Kniha rozhodně předčila mé očekávání a doporučuji :)
Kniha se čte snadno a rychle se dostanete do děje. Svět je dobře napsaný a naše hlavní postavy nepatří k těm plochým a hloupým hrdinům z jiných YA. A skvělý nápad se zápisky z deníků, kde smrtky píší o tom jak smrt vnímají. Těším se až si přečtu pokračování.

19.05.2019 5 z 5