Resi Resi komentáře u knih

Dinosauři - Moje první encyklopedie Dinosauři - Moje první encyklopedie Walt Disney

Pro první seznámení s dinosaury dostačující, pokud již o nich víte několik informací, bych doporučila podívat se po jiné knize.

03.09.2023 3 z 5

První encyklopedie dinosaurů První encyklopedie dinosaurů kolektiv autorů

Dceři se líbilo, jako všechno o dinosaurech. Za mě docela povedená kniha.

23.06.2023 4 z 5

Moji první dinosauři Moji první dinosauři Melanie Hibbert

Pro malé milovníky dinosaurů. Základní přehled o dinosaurech, rozdělení dinosaurů. Krásné obrázky, úkoly pro děti.

31.05.2023 4 z 5

101 věcí, které bychom měli vědět o dinosaurech 101 věcí, které bychom měli vědět o dinosaurech kolektiv autorů

Takové malé shrnutí nejdůležitějších informací.

18.02.2023 4 z 5

Sofie První Bezva kniha o Sofii Sofie První Bezva kniha o Sofii Walt Disney

Přečteno najednou. Dcera chtěla vědět jak dopadne pohádka. Moc se jí libila.

12.02.2022 5 z 5

Originální výrobky z přírodnin a odpadů Originální výrobky z přírodnin a odpadů Lucie Dvořáková

Pokud rádi tvoříte z přírodních materiálů, v knize je dostatek krásných návodů, přehledně vysvětleno. Pro inspiraci doporučuji.

06.02.2022 5 z 5

Neposedná surikata Neposedná surikata Amelia Cobb

Další příběhy Emy a lemurka Montyho. Tentokrát s rošťákem Maxem, malou surikatou.

20.01.2022 5 z 5

Delfínek v nesnázích Delfínek v nesnázích Rachel Delahaye

Setkání Frantiny a delfína a jejich vodní dobrodružství.

11.01.2022 4 z 5

Devět malých zahradníků - Rok ve školní zahradě Devět malých zahradníků - Rok ve školní zahradě Klára Smolíková

Krásné ilustrace. Poučné příběhy. Kniha skvěle upoutá pozornost dětí a zapojuje je do příběhu.

01.09.2021 5 z 5

Tlapková patrola - Marshall zachraňuje! Tlapková patrola - Marshall zachraňuje! Ursula Ziegler Sullivan

Dceři se líbí. Za mě je to kniha o pár stránkách s velmi malým počtem textu.

29.08.2021 3 z 5

Od pohádky k pohádce - Tlapková patrola 2 Od pohádky k pohádce - Tlapková patrola 2 kolektiv autorů

Hodnotím podle dcerky, které se pohádky líbily.

01.08.2021 4 z 5

Tiger z Poznaně Tiger z Poznaně Richard Siegert

Celkový dojem kazí poměrně dost gramatických chyb. Přesto stojí za přečtení.

07.07.2021 3 z 5

Pohádky pro Kačenku Pohádky pro Kačenku Věra Adlová

Pohádka Honička nad Prahou neměla chybu, skvěle jsem se bavila. Pohádky pro Kačenku se líbily dceři. Jen pohádka O zamrzlé elektřině nás moc neoslovila.

10.03.2021 3 z 5

52 projektů z přírodních materiálů 52 projektů z přírodních materiálů Barbora Kurcová

Tvoření pro dospělé i pro děti z dostupných materiálů, které převážně najdete venku. V jednoduchosti je krása.

28.01.2021 5 z 5

Ariel – malá mořská víla Ariel – malá mořská víla Walt Disney

Zavřené knihovny a tak vybíráme knížky dávno zapomenuté z mého dětství. A jak jsem za ně ráda. Děkuji za pohádky,kde dobro a láska zvítězí nad zlem.

21.01.2021 5 z 5

Další dobrodružství Medvídka Pú Další dobrodružství Medvídka Pú Walt Disney

Skvělá knížka. Dcera poslouchá, usmívá se. A světe div se, ani nedutá. Prostě paráda.

20.01.2021 5 z 5

Čtyři roční období s Medvídkem Pú Čtyři roční období s Medvídkem Pú Walt Disney

Dcera poslouchala, dívala se na obrázky a ani nedutala. Takže obě dáváme 100 procent. Skvělá knížka!

01.01.2021 5 z 5

Honzíkova cesta Honzíkova cesta Bohumil Říha

Další knížka mého dětství. A jak šťastná jsem, že dcera poslouchá a těšila se vždy na další dobrodružství Honzíka.

26.12.2020 5 z 5

Kočičiny kocourka Damiána Kočičiny kocourka Damiána Václav Čtvrtek (p)

Kočičiny neměly chybu. Skvěle jsem se bavila já i má dcera.

19.11.2020 5 z 5

Nejlepší je domácí Nejlepší je domácí Markéta Cipprová Vopičková

Dozvíte se jak si udělat domácí limonády,sirupy. Popsána je krásně výroba mýdla a kapitola o bylinkách nemá chybu. Překvapilo mě kolik věcí se dá vyrobit doma a hodně jich budu zkoušet. Jediné co bych vytknula je, že u dvou receptů se rozchází množství v ingrediencích a pak v detailním popisu. Za mě určitě stojí mít knihu v domácí knihovně.

17.11.2020 4 z 5