Renka142 Renka142 komentáře u knih

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Srdcovka....

17.03.2023 5 z 5

Severská mytologie Severská mytologie Neil Gaiman

Úchvatné, čtivé. Napínavé příběhy, které vtáhnou do děje každého, kdo má severskou mytologii a history v lásce.

09.08.2018 5 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Paní spisovatelka Webber si mě opravdu získala. Nemám ráda klišé romantické příběhy, ve kterých se celých 300 stránek řeší sex a člověk musí přetrpět fňukání hlavní hrdinky jak je ubohá a jaké má štěstí, že s ní chodí právě "pan božský". Pokud stojíte o knížku, která má romantický podtext a přitom i děj, bez váhání doporučují právě Easy

18.11.2015 5 z 5

Do temnoty Do temnoty Pavel Stehlík

Hezky zpracovaná knížka, konečně mi někdo dokázal přiblížit život vojáka :)

03.02.2015 4 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Nádherná knížka, od které jsem se nemohla odtrhnout, dokud jsem ji nepřečetla celou :).

13.08.2014 5 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Nechápu, jak někdo může napsat, že kniha byla předvídatelná. Nic se nedalo předvídat, ničí smrt, ani důsledky některých činů. Kniha je odlišná než ostatní dvě.......aby ne, když se boj o přežití přenesl do reálného života. Jsem z knihy docela otřesená, mrzí mě, jak dopadly osudy některých postav. I přesto dávám 5*, protože považuji paní Collinsovou za výbornou spisovatelku, která vnesla do světa úplně nové neotřelé téma ( žádné upíry, vlkodlaky, anděly). Od knihy jsem se nemohla odtrhnout, doslova jsem hltala každé slovo, dokud příběh neskončil. Všem tuto trilogii doporučuji.

25.01.2014 5 z 5

Srdcový kluk Srdcový kluk Lenka Lanczová

Velice krásná knížka, pro některé možná ne, ale pro mě dojemná od tří čtvrtin až do konce. Patří mezi jednu z mých oblíbených :)

20.01.2014 5 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Další úchvatná kniha, kterou musíte dočíst až do konce. :). Ze začátku mi trvalo, než jsem se do knihy začetla, ale teď mám chuť se vrhnout na další díl

20.01.2014 5 z 5

Říkali mi Leni Říkali mi Leni Zdeňka Bezděková

Dojemný příběh o české dívce, která je za druhé světové války přeložena do Německa na převýchovu. Velice pěkně napsaná knížka. :)

19.01.2014 5 z 5

Pes pro mě Pes pro mě Lea Smrčková

Moje úplně první encyklopedie o psech :), doporučuji

19.01.2014 5 z 5

Hry o život Hry o život Suzanne Collins

Knihu jsem přečetla ani né za dva dny. Hezky se čte. Režiséři stejnojmenného filmu až překvapivě dodržovali události, které se v knize staly. Arénu smrti považuji za nejlepší díl z celé trilogie. :)

18.01.2014 5 z 5

Panenka z ebenového dřeva Panenka z ebenového dřeva Ivona Březinová

Jedna z nejkrásnějších knih mého dětství, dodnes se k ní ráda vracím. :)

18.01.2014 5 z 5