RendyaDav RendyaDav komentáře u knih

Zdraví člověka - 40 otázek 2. díl Zdraví člověka - 40 otázek 2. díl Sergej Nikolajevič Lazarev

I druhá kniha otázek je skvělá.
Zase se tu řeší vše ohledně rodiny , vztahů , zdraví.
Jak napravit své chyby ve špatnèm smýšlení , chování to vše se tady dozvíme .
Každý z nás při čtení to bude prožívat a vnímat po svém.. a na nás samotných záleží za jak dlouho to pochopíme proč se nám dějí určité věci.. Na to musí přijít každý sám.

21.03.2024 5 z 5

Zdraví člověka - 40 otázek o duši, osudu a zdraví Zdraví člověka - 40 otázek o duši, osudu a zdraví Sergej Nikolajevič Lazarev

Lazarev je člověk který říká přímou pravdu, učí nás jak se naučit sebe sama milovat, měnit sebe a tím i svůj život.
Ale ten člověk to musí si uvědomit sám kde dělá chybu a tím pádem stojí na místě...
Musíte přivést svou duši do pořádku, teprve pak se něco ve Vašem životě začne měnit.

12.03.2024 5 z 5

Gazely Gazely Patrik Hartl

Příběh tří spolužaček , které měly sny o své budoucnosti.
V 45 letech čelí realitě.
Autor popisuje jeden týden jejich život.
Postupné vyprávění týdne z pohledu jednotlivých hlavních postav se mi moc líbilo.
Kniha je plná drsné reality , ale i smíření a naděje. Co si lidi kolikrát myslí a neřeknou nahlas.

25.02.2024 4 z 5

Kniha pro ženy Kniha pro ženy Olga Studničková Šípková

V knize se hodně dozvíte o životě Olgy Šípkové. Kniha je plná příběhů Olinky a jiných žen. Různé návody a metody.
Kde si uvědomíte sami sebe. Se zamyslíte co vás v minulosti nejvíce ovlivnilo. Že nemusíme být dokonalé, aby nás druzí měli rádi.
Být sami sebou a na nic si nehrát.
Tato kniha je takovým průvodcem k zamyšlení nad svým životem a otevře vám dveře k větší radosti.

20.02.2024 5 z 5

Kéž bych ti to dokázala říct Kéž bych ti to dokázala říct Hannah Beckerman

Příběh je o komplikovaných rodinných vztazích a hledání cesty k sobě. Tajemství staré třicet let rodinu rozdělilo ,otázkou je jestli navždy.
Psychologický smutný román co člověk dokáže udělat pro dobro věci.

04.02.2024 4 z 5

Svatební dar Svatební dar Danka Šárková

Román pro ženy o svatbě dvou lidí z různých sociálních poměrů...
Takové mají na svatbě i přátelé z různých sociálních vrstev...
Ženich s nevěstou nechtěli aby hosté nosili svatební dary.
Na svatbě si totiž hosté vylosují co mají splnit svatebčanům.
O jeden z nich ale opravdu nestáli.

31.12.2023 4 z 5

Ukradené dětství Kamily Ukradené dětství Kamily Danka Šárková

Autorka dobře popsala charaktery hlavních postav. Výborně vystihla, jak se mění myšlení , posléze charakter, pokud se člověk dostane pod tlak či do rukou tyrana, který je neomezeným manipulátorem. Změna je to tak velká, že dokáže zavrhnout a obvinit vlastní dítě.
Které od této rodiny v plnoletosti uteče.
Druhá část knihy se odehrává v Asii, kde si to ta osoba naplno užívá.
A jak nakonec dopadne ten člověk, který utečené hrdince i její matce způsobil velké šrámy na duši?
Z některých částí i mrazí.

30.12.2023 5 z 5

Posílám to dál Posílám to dál Lucie Bílá

Kniha je velice emocionální.
Přečetla jsem ji jedním dechem.
Krásná a úpřimná kniha.
V knize jsou střípky vzpomínek na práci i rodinu a z toho všeho je poskládána krásná mozaika.
Bonusem jsou fotografie.

27.12.2023 5 z 5

Vražedná krása Vražedná krása Jaroslava Černá

Určitě stojí tato historická krimi za přečtení...
Příběh od začátku mě vtáhl svojí napínavosti, i romantikou... Dokonale propojena fakta s fantazií.
A vše je na konci autorkou vysvětleno.

19.11.2023 5 z 5

Paní na Svojanově: Láska pevnější než kámen Paní na Svojanově: Láska pevnější než kámen Jaroslava Černá

Je to moje oblíbená autorka historických příběhů.
Tentokrát se vypravíme na tajuplný hrad, na kterém prý straší.
Kdo už navštívil tento hrad tak může tušit co si v této knize přečte a dozví o záhadách a pověstech , které nebyly dosud objasněny.
Děj je romantický , napínavý , užijete si poutavé milostné příběhy určitě nebudete litovat.

18.11.2023 5 z 5

Unesená Unesená Klára Janečková

Autorka napsala vlastní příběh co se jí stal.
Při psaní příběhu se jí muselo vše co zažila a prožila vrátit. Takové trauma je na celý život a musí to ovlivnit vztahy.
Proto nehodnotím styl psaní ale oceňuji odvahu to o sobě napsat.
A taková událost nejde napsat jako hitovka .
A ten kdo dokáže říct , že si za to oběť může sama a ti co to způsobili , že jsou chudáci tak by si to měl prožít aby věděl co to na oběti nechá za následky.

12.11.2023

Unesená Unesená Klára Janečková

Autorka napsala vlastní příběh co se jí v životě udál. V psaní příběhu se jí muselo vše otevřít a vrátit co prožila , to nikdy nikdo nepochopí takový zážitek .Jen ten co si ho prožije a jeho nejbližší.
A tyto následky se s ním táhnou po celý život i to musí ovlivnit vztahy s lidmi.
Proto tu nebudu hodnotit jak je ten příběh napsaný, ale že autorka dostala odvahu to napsat za to jsem moc ráda.
Lidi jsou různí ,kteří ještě mají k padouchům co někomu způsobí trvalé psychické problémy lítost.

12.11.2023 5 z 5

Andělské vykládací karty Andělské vykládací karty Debbie Malone

Tyto karty vám mají připomenout duchovní bytosti, které máte neustále kolem sebe ,a pomohly vám znovu se s nimi spojit.
Při práci s těmito kartami se pokuste nahlížet na spolupráci s anděly z jiné perspektivy.

Magický Měsíc Magický Měsíc Yasmin Boland

Tyto karty představují mocný duchovní a věštecký nástroj , který vás bude vést, léčit , varovat a chránit.

26.09.2023 5 z 5

Mystická Lenormand: způsoby vykládání, významy karet a jejich kombinace Mystická Lenormand: způsoby vykládání, významy karet a jejich kombinace Regula Elizabeth Fiechter

Každá karta je mystickým záżitkem.
Výrazově silné motivy a symboly přehledným způsobem otevírají cestu k individuálnímu výkladu.

Myšlenky štěstí Myšlenky štěstí Kris Carr

Tyto afirmační kartičky mají krásné obrázky.. Dodají energii, dobře naladí.

Kouzelní jednorožci Kouzelní jednorožci Doreen Virtue

Tyto nádherné karty jsou vhodné pro děti i dospělé.
Jednorožci jsou andělští pomocníci, kteří chtějí přispívat k tomu, abychom žili šťastnější a zdravější životy.

Léčení s vílami Léčení s vílami Doreen Virtue

Tyto překrásné inspirativní karty dodají člověku energii, naději a pozitivně působí na harmonizaci těla.

Buddha karty poznání Buddha karty poznání Osho

Když si chci nastolit klid , harmonizaci a rovnováhu tak si vytáhnu tyto nádherné karty , zapálím svíčku a pustím si relaxační hudbu....
Na kartách jsou krásné obrázky Buddhy.

Andělé světla Andělé světla Diana Cooper

Tyto úžasné karty jsou zdrojem vedení , inspirace a afirmací. Vedou k lepšímu porozumění co se v našem životě děje. Když se spojíme s našimi anděly budou se dít velice zajímavé věci...
Karty se srozumitelným výkladem.

25.09.2023 5 z 5