reKnihu reKnihu komentáře u knih

Čtení z těla snadno a rychle Čtení z těla snadno a rychle Sasha Fenton

Tahle kniha byla naprostou ztratou casu. Bud mela byt rozepsana podrobneji, anebo zamerena na konkretni cast tela. Nektere veci hold nelze takto shrnout, po precteni nevim vubec nic. Zklamani.

23.08.2017 1 z 5

Němci Němci Jakuba Katalpa (p)

Tuhle knihu musim (ikdyz nechci) podvedome srovnavat s Vyhnanim Gerty Schnirch od K.Tuckove. Ikdyz se mi Vyhnani libilo vic (hlavne popisem emoci, Nemci jsou napsani hodne muzsky, ledove, chladne a ja pak nevim, co si o postavach myslet) davam i Nemcum 5*. Ikdyz jsem stred knihy vubec nevedela, co mi chce autor temi postavami rict, konec byl uzasnej, tedy myslim zpracovany, ne dejem. Kniha se zaobira velice vaznym tematem, ktere prevratilo nejeden lidsky osud. Bohuzel, co ve me kniha zanechala je to, ze clovek casto zemre driv, nez urcite veci pochopi, zjisti, urovna, zemre nepochopeny, ukrivdeny, ublizeny a mozna nejhur nesmireny. Ve mne zanechala hlubokou stopu, dlouho o ni budu premyslet.

10.08.2017 5 z 5

Ziburova prvni kniha, kterou jsem cetla. Po par strankach jsem se lekla, ze mi ten jeho humor zacne lezt na nervy, ale az do konce knihy jsem se smala (misty nahlas a se slzami v ocich). Naprosty unik z reality, po vecerech jsem mela pocit, ze ťapkam s nim. Jeste nez vyjde jeho 3.kniha si chci precist 40 dni pesky do Jeruzalema. Tato kniha nema obdoby, osobity styl, ironie, naprosto originalni styl psani a k tomu uzasne ilustrace Tomski&Polanski.

07.08.2017 5 z 5

Můžeš vše, co chceš Můžeš vše, co chceš Katy Yaksha (p)

Tato knizka se mi libila asi prvnich 20 stranek. Potom se zacinaly opakovat porad dokola stejne fraze, stejne myslenky a knizka se nikam dal nevyvijela. Taky se mi nelibi styl psani, obcas jsem nevedela, ke komu autorka mluvi, jestli k sobe, ke ctenari, nebo jeste porad ke "svemu srdci". Je to hodne vtiravy styl psani, lide co jsou spise racionalni to zrejme nedoceni.

Kazdopadne bych to nenazvala uplnym propadakem, cekala jsem od toho sice vic, ale neco mi ta knizka dala. Je to typ knizky, u ktere je jedno, na jake strane zacnete. Je dobre si precist dve, tri stranky, chcete-li se rychle pozitivne naladit.

Hodnotim prumerne 50%, protoze nechci shodit hodnoty, ktere jsou v knize vyzvihovany.

19.05.2017 3 z 5