red_me93 red_me93 komentáře u knih

Ano, pane Božský Ano, pane Božský Lucie Srňánková

Tak tohle určitě ne. Za mě velké zklamání, předchozí kniha autorky se mi líbila a asi jsem měla vysoká očekávání.

Strašně mě nebavilo bohatství, Sam byl majitelem snad úplně všeho. Zbytečné rozbroje mezi Evou a Robertem, a když přišlo "drama" tak už jsem koulela očima...poslední 1/3 už jsem jen prolistovala a to se mi hodně dlouho nestalo.

15.02.2024 1 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Mona Kasten

Uff...čím začít. Mona nastavila sérií ''Znovu'' laťku hodně vysoko.

Knížka je za mě spíš pro mladší ročníky, přeci jen prostředí z vysoké školy z předchozí série pro mě bylo věkem hrdinů bližší.

Celkově je to čtivé, nic co bych jinde nečetla (konec hodně připomínal After), další díl si asi taky přečtu, ale nešlo o nic ''extra''.

PS: vyměnit překladatelku v příštím díle, prosím ! :D její překlad mě iritoval i v knize Truly, dost to ubírá na celkovém dojmu z příběhu.

26.06.2021 3 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Závidím všem, kteří se na knížku teprve chystají, já si užila každou stránku!
Ať už jde o tématiku krasobruslení, autorčin smysl pro humor a hlavně vztah mezi ústřední dvojicí (oba jsem si zamilovala a jejich slovní přestřelky především :D )
Nejvíc oceňuju, že zde nebylo žádné ''tajemství z minulosti'', které by ovlivnilo chování hlavních postav, reálně vykreslené charaktery a to, že autorka nespěchala a pomalu rozvíjela jejich vztah.

Rozhodně je to jeden z příběhu, ke kterému se ráda vrátím a doporučuji!

06.05.2021 5 z 5

Touha Touha Helen Hardt

Tohle za mě ne. Příběh se ničím moc neliší od ostatních (maximálně prostředím) a za týden
už nebudu vědět o čem kniha byla.

Hrdinka mi byla strašně nesympatická a v jednu chvíli mi přišlo, že nemluví o ničem jiném než o svých bradavkách :D

Talon má svoje tajemství abychom mu odpustili, že se chová jako blbec?

Překlad se opravdu nepovedl (číča, štěrbina a podobné výrazy bych zakázala ! :D )

03.05.2021 1 z 5

Truly Truly Ava Reed (p)

Po takovém ''promu'', které knížka měla jsem čekala něco víc.

Hvězda navíc za June - Masona. Jejich příběh mě zajímal víc :D

PS: který vysokoškolák nazývá své rodiče maminka a tatínek? Obzvlášť týpek s Harleyem

03.05.2021 2 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Moje první od Patrika Hartla.
Jako první jsem četla Jáchyma a udělala jsem dobře. Jeho vyprávění jsem prožívala s ním. Veronika špatná nebyla, z Jáchymova pohledu už nešlo o překvapivé události, ale u některých pasáží mě zajímalo, jak to vypadalo z jejího pohledu.
Knížka byla fajn, pravda, některé náhody byly trochu nad rámec uvěřitelnosti, ale přesto mě příběh bavil. Určitě si přečtu další knihy, jeho styl psaní se mi líbí :-)

08.01.2017 4 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Velmi čtivý odpočinkový příběh, přečteno za půl dne. Děj není nijak výrazně originální. V tomto případě ovšem víte do čeho se pouštíte a knížka Vám dá přesně to, co očekáváte. Musím ale říct, že Hopeless, kterou sem přečetla od autorky jako první, zatím žádná další nepředčila. Každopádně jsem velmi zvědavá na film :)

02.03.2016 4 z 5

Vášnivý sprosťák Vášnivý sprosťák Christina Lauren

Nějak mě přestává bavit tenhle typ knížek...prvoplánově jasný, že oni dva prostě spolu budou, nějaký to trápení na straně jednoho nebo druhýho, nebo v lepším případě obou že. Jindy mám přečteno za den, dva, nevím jak je možné, že tato mi trvala přes týden. Bože, a který holce se líbí oslovení Perníčku, to jako vážně?

05.01.2016 2 z 5

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Nenáročná, oddechová knížka přímo stvořená na letní dovolenou....musím říct, že jsem přemýšlela o mnoha variantách Brantova tajemství, ale nakonec sem byla opravdu překvapená,
věřila jsem něčemu, co bylo nakonec úplně jinak........a Lee? ach :D :)

10.07.2015 3 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Kathryn Taylor

Hodně naivní a předvídatelné...už mě trochu nudí příběhy o nezkušených slečnách a sexy milionářích, kteří nestojí o vážné vztahy, mají nějaké ''záhadné tajemství, kvůli kterému pro danu dívku nejsou dost vhodní'' ale stejně je ta dívka změní :D...Pětihvězdičkové hodnocení opravdu nechápu, jediné plus dávám za to, že se knížka velmi rychle četla

25.06.2015 2 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Mám prostě slabost pro road tripy! :) knížka se mi líbila, byla čtivá, úsměvná, občasné střídání pohledů se mi taky líbilo, ale ten konec...za něj velkej palec dolů

09.06.2015 3 z 5

Zaskočený Zaskočený Emma Chase

Nezáživné, hodně předvídatelné a na jednom nedorozumění vystavět převážně celý příběh?...velké zklamání

09.06.2015 2 z 5

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

četla jsem dříve Zmizelou, srovnání obou knížek se tedy nevyhnu :)
Zmizelá byla dobrá, ale měla sem problém začíst se a konec bych uvítala po tom všem úplně jinej :D...u téhle knížky, nevím čím to bylo, sem naopak otáčela jednu stránku za druhou, potřebovala sem vědět jak se to stalo! :D bylo to zajímavý, napínavý...a konec velká shoda náhod, která mě vůbec nenapadla, takže tuhle knížku hodnotím trochu líp než Zmizelou. Každopádně, pokud můžete, přečtěte si! :)

01.06.2015 4 z 5

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

Nejlepší díl z celé série, až mě trochu mrzí jak rychle sem ho měla přečtený :)

28.05.2015 4 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Od knížky jsem neměla žádná velká očekávání, ale jsem mile překvapená....věčné protahování až se ''to'' stane a popisy Remyho úžasného těla bych sice tak často číst nemusela, ale jinak dobrá oddechovka. Určitě velké plus za písničky. Jsem zvědavá na další díly :)

03.01.2015 4 z 5