red_marionette red_marionette komentáře u knih

Neobyčejní Neobyčejní Sarah Addison Allen

Další úžasná kniha mé oblíbené autorky. Děj knihy plyne pomalejším tempem a postupně nám rozkrývá příběhy několika neobyčejných postav. Tento příběh opravdu pohladí duši.

15.03.2024 5 z 5

Analýza lásky Analýza lásky Ali Hazelwood

Tak to byla nádhera.

02.03.2024 5 z 5

10 rande naslepo 10 rande naslepo Ashley Elston

Příjemná oddechovka s nádechem Vánoční atmosféry. Ze začátku jsem se ztrácela ve jménech rodinných příslušníků. Příběh je velice milý a čtivý a úsměvný. Opravdu originální příběh, který nutí ke čtení. V těchto podzimních dnech určitě nabudí na vánoční svátky a rodinnou pohodu. Určitě doporučuji!

17.10.2023 5 z 5

Kopretiny pro zámeckou paní Kopretiny pro zámeckou paní Stanislav Rudolf

Příběh mladé a zasněné puberťačky. Nad nápady hlavní hrdinky jsem se usmívala.

21.09.2023 4 z 5

Hříšně hříšný Hříšně hříšný Meghan March

Pravda je, že v tomhle díle se odehrává spousta zvratů, které patří spíš do telenovely. Příběh byl však čtivý a spisovatelka má opravdu velkou fantazii.

30.06.2023 3 z 5

Co neodvál ani čas Co neodvál ani čas Hana Marie Körnerová (p)

Úžasná kniha. Obě části knihy byly velice čtivé. Bylo fajn zažít život Kamily od bezstarostného mladí až po radost stáří. Další osudy byly taky velice zajímavé a bouřlivé. Autorka umí opravdu skvěle navodit atmosféru. Už se těším na další její knihy. Určitě doporučuji přečíst.

09.06.2023 5 z 5

Někdo nový Někdo nový Laura Kneidl

Wow! Popravdě bych nikdy po knize nesáhla kdybych věděla jaké tajemství Julian skrývá. Jsem moc ráda, že jsem si nepřečetla žádný spoiler. Příběh byl od začátku velmi čtivý a zápletku jsem odhadla ještě než to zjistila Mickey. Určitě doporučuji přečíst!

23.03.2023 5 z 5

Skandál Skandál Sandra Brown

Tak to byla síla. Kniha se nedala odložit. Sandra Brown prostě umí psát! Příběh obou hrdinů je krutý a těžký o to víc jim přejete šťastný konec. Jade jsem v její pomstě fandila.

03.03.2023 5 z 5

Zlomený rytíř Zlomený rytíř L. J. Shen

Skvěle napsáno. Po dlouhé době jsem u knihy brečela.

18.02.2023 5 z 5

Nádherné ilustrace! Příběhy jsou drastické a zároveň vtipné. Už se těším až si knížečku přečtu znovu.

30.12.2022 5 z 5

Myší díra Myší díra Simona Votyová

Krásná knížka, která vypráví opravdové příběhy dnešní doby.

24.12.2022 5 z 5

Aristokratka u královského dvora Aristokratka u královského dvora Evžen Boček

Skvělý díl! Hodně jsem se smála. Paní Tichá je nejlepší postava.

15.12.2022 5 z 5

Soběstačný Soběstačný Zuzana Dostálová

Tak to bylo něco. Tohle by měli přečíst všichni, třeba by se k sobě lidé chovali slušněji.

20.08.2022 5 z 5

Slabší, ale pobaví.

08.06.2022 3 z 5

Jak svrhnout vévodu Jak svrhnout vévodu Evie Dunmore

Dokonalost! Krásně napsaný příběh, úžasné postavy. Kniha ke které se brzy vrátím.

21.02.2022 5 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Prostě krása! Postavy si mě získaly hned ze začátku. Určitě zkusím i další knihy autorky. Krasobruslení je obdivuhodný a náročný sport.

07.02.2022 5 z 5

Spánek Spánek Haruki Murakami

Moje první autorova kniha. Kniha nutí k zamyšlení. Konec překvapil.

14.01.2022 3 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Spisovatelka to prostě umí!

10.01.2022 5 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

Opravdu silný příběh, který je krásně napsaný. Myslím, že tuto knihu jen tak z hlavy nedostanu. Pokud budete mít štěstí a dostane se vám kniha do rukou, neváhejte a přečtěte si ji.

12.12.2021 5 z 5

Plamen v temnotě Plamen v temnotě Sabaa Tahir

Prostě WOW. Příběh, který není předvídatelný. Už se těším na další díly.

30.07.2021 5 z 5