Readwoman Readwoman komentáře u knih

Krverůž Krverůž A.G. Howard (p)

Kniha byla opravdu neskutečně krásná.
Rozhodně jsem se od ní opravdu dlouhou dobu nemohla odtrhnout.
I když jsem od ní čekala něco jiného, velmi mě překvapila a líbila se mi.
Dobrý nápad, krásná obálka a opravdu si mě získal Etalon. Raději mu nechci říkat Trn, protože to se mi vážně nelíbí.

12.12.2018 4 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Tak tahle kniha je prostě jízda!!!!!!!! Vřele všem moc doporučuji. Ještě první díl, ale ten se tomuhle nerovná ani z poloviny... Tohle je má nejoblíbenější série na světě! Miluju postava Rhysanda, mám ráda Feyre, žasnu nad vtipy Cassiana...
Prostě úžasný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

12.12.2018 5 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Kniha mě celkem potěšila, stejně jako všechny ostatní knihy od Stephenie.
Jako autorku ji mám velice ráda!

12.12.2018 4 z 5

Hodinová věž Hodinová věž Natalja Ščerba

Miluji Časoděje!!! Četba této knihy stejně jako předchozích dílů mě opět okouzlila a nadchla. Z otevřeného konce vyplývá, že zřejmě bude další díl. Všem moc knihu doporučuji a na další díl se nemůžu dočkat!!!

10.02.2018

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Tato kniha mě neuvěřitelně okouzlila svou kouzelností, i když se naskytlo pár chvil kdy jsem jedné nejmenované postavě chtěla dát pěstí... (Nápověda jméno té NEJMENOVANÉ postavy začíná na G a končí na n). No neříkejte, že cestování časem zároveň protnutý romantickým příběhem hlavní hrdinky není kouzelné!

05.02.2018 4 z 5

Koláč s kapkou jedu Koláč s kapkou jedu Alan Bradley

Kniha byla vyjímečná už jen kvůli příběhu!
Flavie de Luce je mladá vyšetřovatelka, která řeší vraždy.
No neříkejte, že to nezní originálně!!!

02.11.2017

Tuto knihu musím velmi pochválit!!!!
Ze ságy stmívání se právě tato kniha pro mě dostala na druhé místo hned po rozbřesku. Opravdu hodně mě bavila.
Přečetla jsem jí opravdu na jeden zátah jen za pár hodin.
Proto ji doporučuji!
Samozřejmě neříkám, že sedne všem.

01.11.2017