rd4ever

Ready player one – Hra začínáReady player one – Hra začínáE. Cline

Jako malý geek jsem si představoval, že takhle nějak by to mohlo vypadat - ten svět, jak se k tomu dospělo, aj tu posedlost 80. lety. No a tady to ten autor všechno takhle napsal. A mnohem líp než bych čkal. Je to supr čtivý, spousta odkazů na kultovní filmy, hry, seriály atd.

02.08.2017

Temná hmotaTemná hmotaB. Crouch

Průměrné. Pro zkušenější scifaře to je ohraná písnička, kam autor nepřináší nic nového. navíc pro fanoušky červeného trpaslíka je eso rimmer stále nejvíc:) Závěr totálně odbytý a urychlený. Zklamání.

28.12.2017

Kniha o těhotenství, porodu a dítěti: Těhotenství (kniha první)Kniha o těhotenství, porodu a dítěti: Těhotenství (kniha první)A. Pařízek

Celá ta trilogie je reklama na porodnictví z doby dávno minulé (porovnávám s trendy v porodnictví na západě). Opravdu děsivé čtení, jak si muži přisvojili i výsostnou disciplínu žen. Navíc je to reklamou od spřízněných farmakologických firem minimálně o 30% natažené. A reklama na tišící léky pro "přirozený porod"? Musel jsem se smát, ale ono je to spíš smutné. A to jsem muž. Toto nebrat (ještě že to máme z knihovny).

29.08.2016odpad!

Růže pro AlgernonRůže pro AlgernonD. Keyes

Nejprve jako audiokniha a posléze jsem i četl. Dojemné, slzel jsem. Důležitá kniha.

30.12.2016