RCC RCC komentáře u knih

Sebevražedný oddíl: Dostaňte Jokera! Sebevražedný oddíl: Dostaňte Jokera! Brian Azzarello

Jedinou nedokonalostí tohoto komiksu je nedostatečný rozsah. Téma je tak nosné a zajímavé, že by se nechal udělat delší příběh. Jenže se musíme smířit s tím, že Brian Azzarello píše už pomalu, na kniho o větším počtu stránek bychom museli čekat dlouho. I tak je ale patrné, že on je jeden z nejlepších spisovatelů komiksů z celého DC. Dokáže spojit temnou akci s humorným prvkem, přesně tak, jak to má ve správném Sebevražedném oddíle být. Rozhodně je to jeden z nejlepších zástupců řady Black Label v posledních letech.

05.04.2023 5 z 5

Batman / Fortnite: Bod nula (souborné vydání) Batman / Fortnite: Bod nula (souborné vydání) Christos N. Gage

Už dřív jsem koupil sešitová vydání a nelitoval jsem. Tohle má navíc bonusy proti sešitům. Takže jasná volba. Není to pro čtení nutnost, ale docela bych doporučoval nejdřív přečíst si něco o komplikovaném vztahu Batmana a Harley Quinnové. A o Harley Quinnové vůbec, protože potom jde lépe pochopit její chování. Ty dva jsou tak opační, že když se setkají, je z toho výbuch, ale zábavný výbuch. A to ať už jsou protivníci nebo parťáci, vždy je to skvělá zábava.

13.09.2021 4 z 5