Raven_Black Raven_Black komentáře u knih

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

(♡μ_μ)

02.07.2017 5 z 5

Mít tuto knihu doma se hodí. Je velice zajímavá a je to skvělý doplněk knih Harryho Pottera.

14.03.2016 5 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Zajímavé příběhy, hezké doplnění knih Harryho Pottera.

14.03.2016 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Příběh Harryho Pottera je kouzelný, čtivý a nesmrtelný!

04.03.2016 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Moc hezky napsaná série těch nejlepších knih! Všechny přetékající emocemi a skvělým příběhem. Ani sedmý díl nezklamal. Zkrátka nemám slov. Určitě si knížky znovu přečtu, protože jsou velmi čtivé, kouzelné a zajisté patří mezi mé nejoblíbenější!
Jediné, co bych snad tomuto dílu vytkla, by byl konec. Mám takový dojem, že se na něj autorka tak trochu vykašlala. Očekávala jsem něco velkolepějšího a ne jen jedno mávnutí hůlky a konec (po tom všem!). Jinak mě docela překvapilo, jak to potom do sebe celé zapadlo. Jsem s tím docela spokojená a vřele doporučuji!!

04.03.2016 4 z 5

Dojemné... :'(

14.02.2016 5 z 5

Vražedná léčba Vražedná léčba James Dashner

První dva díly byly úžasné a velmi jsem se těšila na poslední díl a jak to všechno dopadne, ale musím přiznat, že tento díl mě moc nenadchl, spíše zklamal. Místy byl opravdu zajímavý a líbil se mi, ale zbytek - jak už jsem řekla - nic moc.
Thomas mi někdy lezl docela na nervy a Brendu jsem si moc neoblíbila. A na druhou stranu jsem měla ráda Theresu. Takže je zřejmě jasné, že se mi konec vůbec nelíbil, ale přesto doporučuji první dva díly.

08.11.2015 3 z 5

Inheritance Inheritance Christopher Paolini

Mrzí mě, že tato krásná knížka už končí. Sice měla nějaké docela brutální okamžiky, ale říkám krásná hlavně kvůli konci. Konec byl totiž dojemný (proto mě trochu naštval), ale přesto jsem si musela přiznat, že úžasný a jsem ráda, že končí docela otevřeně.
Tato knížka byla podle mě nejlepší celé série. Krásně se mi četla.

05.07.2015 5 z 5

Štěně Solo Štěně Solo Hugo van Lawick

Zajímavá a docela smutná a pěkná kniha o africkém štěňátku.

Moje sestra Jodie Moje sestra Jodie Jacqueline Wilson

Vždycky mi přišlo, že Jacqueline píše pořád o tom stejným, ale tahle knížka byla přece jen "jiná". Celkem se mi líbila. A i když jsem moc knížek od Jacqueline nečetla, tak si myslím, že tahle je nejlepší.

Nejlepší kamarádky Nejlepší kamarádky Jacqueline Wilson

Už ani nevím, o čem to je. Četla jsem to v angličtině a jediné, co si pamatuju je hrdost na to, že jsem se tím dokázala prokousat. :D

Hrdinka říká ano Hrdinka říká ano Meg Cabot

Mám pocit, že dávám hvězdičky jen kvůli prvnímu dílu a fantastickému obalu. Příběh rozhodně nebyl tak skvělý a vtipný jako u prvního dílu a místy jsem se dost nudila.

Hrdinkou snadno a rychle Hrdinkou snadno a rychle Meg Cabot

Skvělý, vtipný příběh, který se mi moc líbil. Ale na mediátora to rozhodně nemá :D

Přístav volá Přístav volá Jaroslav Foglar

Bývala to jedna z mých nejoblíbenějších knížek. Moc se mi líbila.

Dobrodružství v Zemi nikoho Dobrodružství v Zemi nikoho Jaroslav Foglar

Hezká, čtivá kniha.

Krok přes práh Krok přes práh Jana Červenková

Kniha zajímavá, celkem se mi líbila.

Pejsek ve sněhu Pejsek ve sněhu Lucy Daniels

Moc se mi to líbilo, i když to byla kniha spíše pro menší děti.

Mary Poppinsová Mary Poppinsová Pamela Lyndon Travers

Oblíbená kniha mého dětství.
Každý by si ji měl přečíst.

Divoký pes Divoký pes Kathe Koja

Dojemná kniha, nejednou přečtená se smutným, krásným příběhem. Je velmi hezky napsaná.
Kdyby bylo možné, dala bych jí více hvězdiček.
Doporučuji

Pán zlodějů Pán zlodějů Cornelia Funke

Nádherná, velmi čtivá, dobrodružná, fantasy knížka, která nezklame. Vřele doporučuji ;)